Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

e pa nisam detaljno čitao, zaključio sam da je šonovao po ovoj "magiji" koju ova "baca", jasno je da to nije moglo tako, osim da neko iznad nje joj ne prosipa vodu u ruke a ovaj 'vata pravi trenutak :))

High speed kamera + dva balona + vazdušna puška

Link to comment
Share on other sites

sve je to meni palo napamet, ali i ti i ja znamo da to nisu uradili :)

Pa iskreno meni deluje da su baš tako, minus možda deo sa high speed kamerom. Nekako je voda nagomilana kao da je tek izletela iz balona. ne verujem da bi to postigli prostim prosipanjem, pogotovu što su se iscimali da naprave kosrim :)

Link to comment
Share on other sites

pa i deluje da nije baš glavni glavni direktor, pošto bi taj na računu imao 6.5 miliona a ne 650 hiljada :) beše bajatović direktor?

Pa iskreno meni deluje da su baš tako, minus možda deo sa high speed kamerom. Nekako je voda nagomilana kao da je tek izletela iz balona. ne verujem da bi to postigli prostim prosipanjem, pogotovu što su se iscimali da naprave kosrim :)

ja sam to isto razmatrao, ali pazi problematiku po meni - treba uskladiti da dve vazdušare pucaju u isto vreme. mislim, možemo da kontaktiramo reva pa vidimo dal' je to lako ili teško, ali ovde pričamo o baš nabadanju u istom deliću sekunde da bi u istom trenutku ta voda krenula da ispada. Ja sam čak razmišljao da je ona sama držala neke balone u ruci pa ih "pukla" nekako, ali onda opet ostaje i trip sa ostacima balona koji bi se tu negde na slici našli, znači opet fotoshop uklanjanje bi moralo da padne.

Link to comment
Share on other sites

pa i to je tačno :)

i šta, takav bajko kreće na put i ne ponese sa sobom jedno 4-5k evra za "ne daj Bože"? :)

Pa i nosi ali na kartici, niko nece da vuce toliki kes sa sobom.

Ali svakako je slika vrhunska, pravi dobru sliku nasih poslovnih ljudi :)

A Bajatovicu je plata 10 hiljada evra pa vi vidite :)

Link to comment
Share on other sites

meni nije tako strašna slika. svi znamo koliko banke i slične institucije umeju da iznerviraju čoveka, a očigledno da je mejl pisao u afektu.

mislim, naravno da je lik čobančina i kriminalac, čim je na funkciji u držanom preduzeću, al ovom prilikom se poneo kao ljudsko biće.

Link to comment
Share on other sites

Znam sve to ivane, ali mene su x puta iznervirale banke pa nikad ne bih psovao u tom nekom hejtmailu. Možda bih malo hejtovao sa tim "koji je genije blokirao" al' ne bih dodao "jebem li mu majku" :))

Nikad od tebe rukovodilac! :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Не мора да значи, псовање као такво не мора да буде показатељ ничега. Ћале и ја псујемо ко кочијаши рецимо, па смо цареви:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ват, имам седмицу:)

A jel psujete i u komunikaciji sa drugim ljudima koje ne poznajete?

Tipa

- 200 grama parizera

- Jel može 220?

- Ne može, jebem li ti milosnu majku, 200 sam rekao!

ахах ЛАКИ СТАРИ ТРОЛ

Не тако троле! Али се поштапамо, оно ''јебига'', ''у пичку материну'' и те форе. Али добро, мислим, ја на псовање у српском гледам као на једно готивно народно наслеђе које даје шмек и вајб изјавама. Наравно, не мислим сад ту на ''пуши курац'' трипове, они служе да вређају. Хоћу да кажем, није злато све што сија, тј. не сматрам за себе да сам неотесан и да сам навикао да све иде по моме само зато што псујем. Наравно, то није по ''женевској конвенцији'', али не видим ту неки грех, у смислу, да, то неко може да толерише, неко не, али суштински није неки неотесан став у питању...

Чак и кад се зајебем са професорима, нико ми не узме за зло, него и они узврате са поштапачком псовком, људи смо:)

-јебига професоре, нисам стигао

-а јебига потруди се мало

Мада ти си изразити непсовач колико сам имао прилике да сконтам, тако да је теби ово ''ох, ле малад!'' :)

Мислим ''милосну мајку'', то отприлике нико ником није рекао икад:)

Све то на страну, овај лик је испиздео и није му добро, могао је да буде триста пута сочнији, па опет да то не буде довољно да се извлаче такви закључци... Мислим, знајући бнке, ако неко оде са бејзболком и изломи пет службеника, ја не бих скакао са закључком:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...