Jump to content

Mali kucni aparati :)


Recommended Posts

gde je kafa 50 dinara u kafani bre dule, šta pričaš ti

btw mene ova kućna jacobs kafa košta 13 dinara + plin, ako je verovati gruboj računici od pre pola minuta

У лолкаванама јесте, рецимо, мислим да је 55 тамо на филозофском у оном трипу доле, у Парку је била типа 60 прошле године. Претпостављам да је тамо Код Радета на доковима типа четрдесет:)

Ето фул рачуница ти је 13 кинти плус плин, а овде је нефул рачуница 35 кинти и то за неки еспресо лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Čija imena ne smeš da podeliš sa nama smrtnicima!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

ima jedno mesto gde pijem tursku za 50 kinti, beat that

malo lošiji od jacobs monarch instant kafe

to je samo po sebi retko losa kafa, ako je malo losije od toga [xx(]

a ti "aparati" za espreso od po sto evra su kapiram lol, gde to moze da valja za te pare.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Meni se isto jacobs ne dopada.

Ima "fresh cup" u Kajmakčalanskoj, trenutno najbolji espreso za koji znam u gradu. Odličan je i na Tašu (ne znam kako se zove onaj bar, pred ulazak u zatvoreni bazen). U Bizaru mislim da nije više kao pre, ali nisam bio davno, a poslednji put kad sam bio promenili su kafu (nije više Illy), mada je ranije bio vrhunski. U restoranima je uglavnom dobar, ovim malo skupljim.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

pomešao si nešto, ja bolju instant kafu nisam našao

mozda nisam objektivan posto taj jacobs monarch trosim na poslu vec 6 godina pa mi ga je muka, ali sam skoro pazario i probao nes gold i shije ga duplo, mada je jezivo skup. preko sam probao i bolje instant kafe, mada imam stav da su generalno instant kafe sranje. sad mi je hit neka krupno mlevena brazilska kafa (zapravo mislim da je u pitanju filter kafa, ali ne znam portugalski :tf:) koju zakuvam kao tursku, i milina.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sa vremena na vreme pojave se ovakvi kafe aparati na limundu(stariji su modeli doduse ali su aparati vrh, i idu otprilike do cene oko stotinak evra) polovni naravno ali u super stanju. Ako si zainteresovan pusti pm znam coveka koji radi sa tim.

http://1stincoffee.wordpress.com/2010/02/17/saeco-vienna-plus-silver-espresso-machine

+1 za ovo. Caletu doneo na ovu foru samo malo veci kao vise brofi bla bla truc truc isto neki covek i Svjacarske cinimi se. Uzmes kafu i bog da te vidi. Kafa odlicna ima onu cev sranje za caj tiplu cokoladu super stvar. Cene su od 100 na gore Evropskih novaca.

Link to comment
Share on other sites

Prvo shto sam uradio kada sam doshao u Moskvu je probao sve instant kafe (osim onih naj-najjeftinijih) i mogu da kazem da je za sada lista ovakva:

1. Nescafe Espresso

2. Tchibo Family (nazalost vishe ga nema u Rusiji, do pojavljenja Nescafe Espresso dugo vremena shampion)

3. Egoiste Platinum

4. Milagro Espresso

5. Bushido Red Katana

6. Tchibo Exclusive

7. Carte Noire

8. Davidoff Fine Aroma

9. Nescafe Estet

10. Bushido Black Katana

Jacobs Monarch (i upshte Jacobs) je jedna od najgorih kafa koje sam ikada pio.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...