Jump to content

Prvi glas Srbije


Kemp.

Recommended Posts

evo gledam sad

Posted 13 November 2011 - 15:24

Ne bih da trolujem ali imam informaciju da ce da osvoji onaj Davor , informacija je od onog Dejana (meda) sto je pevao sa njim i sto se takmicio , koji je najbolji ortak od decka od moje dobre drugarice [:)] kaze da je vec osvojio on , ali nemam pojma posto uzivo sve ide , a ovo sto je ispao a potom dobio u duelima je navodno maska [:)]

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Jel sam vam rekao da ce da osvoji :) Bizanova prorocanstva 2

Ja ne mogu da verujem...Jebem ti zemlju i sistem glasanja...Ko je ovde rekao da ce on pobediti jos na pocetku topika mrzi me da se vracam, i daj malo detaljnije nek objasni na koju foru se znalo da ce Davor pobediti?

pazi nemam pojma kazem ti preneo sam samo informaciju , kad se budem raspitao detaljnije objasnicu sta i kako , ali kao sto sam napisao pre mesec dana vec se znalo da ce on da osvoji , i ispalo je da je tacna informacija :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Jbg sve u ovoj drzavi je namesteno i korumpirano tako da ne vidim zasto se svi cudite , danas sam pricao sa ovim drugarom bas vezano za ovu temu , rekao mi je da moguce da ni on sam nije znao da ce da osvoji , ali da se na estradi odavno pricalo da je on vec pobednik jer nije nepoznat ljudima u BG-u posto redovno peva po splavovima i gostuje po klubovima pre nego sto je upao u PGS , cak sam i video da peva sa onom kurvetinom Mijom Borisavljevic [:D] jbg zhao mi je sto se Kemp razocarao u zivot i nije mu osvojila njegova Nevena jebozovnova :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...