Jump to content

Prvi glas Srbije


Kemp.

Recommended Posts

Nisam puno gledao, ukupno recimo dve epizode, ali mislim da će da pobedi ženska osoba, nekako mi to deluje logično, i to još da je bila kod Georgijeva u grupi kad su pravili te grupe. Možda ona iz Novog Sada, ne znam kako se zove. Ako je ona bila kod Georgijeva u grupi, to mu dođe to. Tako da eto, to je moj tip.

282071_10150264382633207_612473206_7899625_7808856_n.jpg

Glasajte svi za Čupavu, pored toga sto najjace peva najveci je car!!! :D

Sad bi ubacio i jedan trol al neću xD Ko prati slike phorumasha video je al verovatno nije provalio xD

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Za nju sam rekao da mi je najsladja i najsimpaticnija od svih takmicarki. Juce mi je ortak pricao kako se prca sa nekim likom sa Vidikovca, a ovamo prica kako ima decka 3 godine, lalala, standardno. I bas pre nekih 5-6 dana, pokupio je taj prcac sa ortacima u nekom kombiju, vozili se, krenuli da duvaju, i zaustavila ih panduracija. Kao nesto ih je namolila da je puste, da joj ne bi celo takmicenje palo u vodu. :D

Dakle, sve razlozi zbog kojih bih glasao za nju.

E sad, to sto je ova emisija strmoglavo, u samo epizodu-dve postala takvo "Zvezde Granda" takmicenje, to je druga prica. Sinoc sam gledao nesto malo, lik peva "Knocking on a heavens door", kao da peva prokletu baladicu. Onda onaj drugi, peva "Zastave" od Parnog Valjka, i zavija na samim krajevima, kao da peva Nedeljka Bajica Baju. Onda ona nosata, mislim da je Darija, umislila gospodjica da je spoj Madone i Mik Dzegera. I kad ih pogledas kako su svi bili "normalni", slatki i simpaticni dok su zaista pevali i samo to radili, a ne sad kad izadju na binu, najvaznije je da izgledaju kao svetlece disko kugle. Zgadilo mi se sve jako.

Samo za kraj, ako pevanje gledamo, meni je favorit ona mala plava, sisata, cini mi se da isto i NS-a.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Onda to sve mogu biti problemi za pobedu bilo koga. Realno ako se ljudi "ne povežu" sa takmičarem, onda on ne može da pobedi čak i ako super peva i ne znam koliko je zabavan. Mislim, sad sam otkrio toplu vodu, ali ne gledam i onda ne mogu da ocenim situaciju. Moraću da pogledam sad u narednu subotu, nema šta.

Link to comment
Share on other sites

^ +1

Odgledah poslednje dve epizode na tjubu koje sam propustio... iako sam se iznenadio sto je Ana ispala (tj vise sto je imala najmanje glasova)

ostalo po meni manje vise tece svojim tokom, bas onako kako treba. Darija mi je bila ekstra na pocetku sto se tice pevanja, ali je pocela zestoko

da me iritira ponasanjem na sceni, odvratnim izborom pesama i drago mi je sto je ispala...

Ja kontam da bi mala plavusica mogla da pobedi, ako se ne ostvari confy-ev insajd info. :)

Sve u svemu, mislio sam da ce ovaj sou biti mnogo bolji i zanimljiviji, ali vec je poceo da me smara

i gledam ga jedino sto sam pratio sve od pocetka... 3k dur od svih emisija tog tipa je i dalje nenadjebiv !

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...