Jump to content

Podocnjaci


Recommended Posts

Na stranu sto sam bled ko krpa i kao da sam licno gledao smrt u oci,vec duze vreme imam izrazene podocnjake koji su naravno prouzrokovani nespavanjem i retardiranim nacinom zivota...enivej,vec duze vreme mazem one roll onove,imam neki garnierov i neki nivea kurac,ali od njih nikakav napredak nisam video,pa reko' da upitam rur za neki narodski lek za face refresh?Imam gajbi i onu bioptron lampu,pa cu pokusati i sa njom malo da tretiram podocnjake posto cu je ionako paliti zbog ovog svezeg oziljka sto imam...

dajte meni nesto za ovo moje seljacko rumenilo :)

Jedino sto ja znam da je efikasno je korektor+puder.

Ja oduvek imam podocnjake, tj cini mi se da sam se rodila sa njim i prirodno sam bleda. Bilo bi super da neko stvarno javi za nesto efikasno. Probatju ovo sa kamilicom

oO

 

Link to comment
Share on other sites

inače još jedna stvar koju sam čuo od random lekara lol je da podočnjaci budu vidljiviji kada je čovek malo dehidrira, znači 2-3l vode dnevno minimum, ja to na primer nikad sebe ne mogu da nateram

Могуће да је ово истина. Ја бих, на основу тога колико мало спавам, требало да имам подочњаке к'о Маршићанин. Заправо и немам изражене подочњаке, а пијем баш много течности. Никад то нисам доводио у везу, ал сигурно има смисла. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

aj probaj sa ovom kremom za hemoroide,mene vise interesuje taj efekat:)))))))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam hteo da napišem - "vidi ovu Sandru, tad je đuskala Željku u spotu, sad je ruska milijarderka i ima sopstvenu jahtu, njen život je med i mleko oduvek", al' si me malo pokolebao, no ipak mislim da je Sandra models :)

Al' reci koja fora, tad je bio "uuuu, idem kod Željka u spot jea" a sad ... :)

Link to comment
Share on other sites

cim je spomenuto 'nauljivanje' odma sam se setio onog lika sto je nashao shtene koje nije moglo da kaki :)

ontopic: Probaj da ubacis u ishranu senf ili spanac (ili oba derp), poshto oba sadrze vitamin K koji poboljshava krvnu sliku i ton koze, a podochnjaci su jelte krvni sudovi na mestu gde je koza najtanja (0.5mm).... trebalo bi da je win win!

Da napomenem, nemoj da jedes SVE SA SENFOM :D posto preterano sabijanje vitamina K ima i negativne efekte, jedan-dva sendvicha ili hot dog ili nesto i dosta je :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

oh look, necronomicon!

u zadnje vreme me podocnjaci bas strasno nerviraju, koliko god se trudio da se naspavam propisno, i dalje izgledam kao da me je neko mlatio celu noc (ololol crnci). Elem ortakinja mi je prosledila neki onaj grupon/kupindo/tralala shit sa nekom kozmetickom terapijom (inb4 ana.rs) , jel imao neko kontakta sa tim i sta mislite koje su sanse da zapravo da neke long lasting rezultate?

Spam link: http://www.polacene.rs/ponuda/645/645/

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

To sam i ja upravo hteo da napišem :D

Podočnjaci s godinama lagano prestaju da budu trenutna pojava i počinju da budu deo ličnog opisa :c

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Na stranu sto sam bled ko krpa i kao da sam licno gledao smrt u oci,vec duze vreme imam izrazene podocnjake koji su naravno prouzrokovani nespavanjem i retardiranim nacinom zivota...enivej,vec duze vreme mazem one roll onove,imam neki garnierov i neki nivea kurac,ali od njih nikakav napredak nisam video,pa reko' da upitam rur za neki narodski lek za face refresh?Imam gajbi i onu bioptron lampu,pa cu pokusati i sa njom malo da tretiram podocnjake posto cu je ionako paliti zbog ovog svezeg oziljka sto imam...

ja sam skinuo podocnjake kada sam otisao na odmor :D bez kompa samo priroda i reka/jezero

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja ih im'o pre par godina do zemlje (ne u bukvalnom smislu)..strasno na cega sam licio..Otisao sam na metar dana kod babe i dede na planinu i totalno se rehablitovao..Bez tv-a,bez kompa,bez alkoholisanja i posla ..Rintali smo u sumi,radili oko vinograda,oko malinjaka,izvodio krave na pasu i te seoske radnje obavljao svaki dan od 06:30 pa sve do u noc oko 20:30 leti..Eventualno odem malo prosetam sa drugarima po ulici na pola sata i odmah nazad kuci na tusiranje i spavanje..Posle jedno 10-tog dana komp mi uopste nije padao na pamet a kamoli TV..Samo vokmen ,rad sa dedom i babom i opusteno uzivanje..Sta vise,svideo mi se taj neki seoski nacin zivota...Sad gledam da zabodem neki svinjac ovde kod mene pa da dovedem 1-2 praseta i da hranim ljudski....Podocnjake uopste vise nisam imao ,ali jebeni Grad me razvaljuje i opet su tu ali ne u onom obimu..

Link to comment
Share on other sites

Ja inače u zadnje vreme nemam više problema sa podočnjacima, već jedan drugi estetski problem vezan za oči, nekako mi je pogled izmoren, oči i okolna oblast mi izgledaju izgužvano i klonulo, ne znam kako bi drugačije mogao da objasnim.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...