Jump to content

Izdajem apartmane - BANSKO


aLti

Recommended Posts

Izdajem dva potpuno opremljena apartmana u ski centru BANSKO, veoma blizu ski staze, od pratećih sadržaja tu su: sauna, džakuzi, zatvoreni bazen, parno kupatilo, fitness, Internet, TV, parking... Apartmani su dostupni tokom cele godine, usluga je hotelskog tipa na bazi noćenja. Cena je niska jer sam vlasnik oba apartmana, a ne posrednik.

NAPOMENA: za sve članove KlanRUR-a važi specijalan popust - na tri osobe četvrta zimuje besplatno... [:D][:D][:D]

Za više informacija kliknite ovde ili mi pošaljite pm. Evo i nekoliko fotografija:

oglas1.jpg

oglas2.jpg

oglas3.jpg

oglas4.jpg

oglas5.jpg

Ako volite skijanje ili snowboard, slobodno se javite...

Link to comment
Share on other sites

Ski pass je prosle godine bio 283 leva (oko 145 evra) za odrasle, studenti su imali popust ali sam zaboravio koliko. Naravno, indeksi ili knjizice iz Srbije su bili sasvim dovoljan dokaz za studentski ski pass. Na jedan indeks je opusteno moglo da se kupi vise pass-ova, jer nije bilo nikakve provere.

Cini mi se da cena koju je Ivan naveo (165 evra) obuhvata i ski opremu kada se pass kupi direktno na gondoli. Niko jos uvek ne zna kolika ce biti cena ove godine, ni za Kop, ni za Bansko, niti bilo gde drugde. Prosle godine je ski pass na Kopu bio oko 90 evra, ali je zato pre dve godine bio oko 130 koliko se secam.

ALI PAZI SAD OVO! U Banskom moze vise osoba istovremeno da ide na jedan te isti ski pass, jer se koristi bezicna tehnologija (odavno su ukinuli magnetne kartice), pa je fora sledeca: ako idu npr. tri ortaka, prvi ubaci pass u paklicu cigareta i prodje gate, zatim stane pored gejta i nakon par minuta doda paklicu drugom ortaku. Ovaj ponovi foru, i tako dalje... Naravno, umesto paklice cigareta u opticaju su i kutija keksa, mobilni, sta god vam padne na pamet... [:D] Ovo je provereno radilo u poslednje dve godine, a ja sam inace ovu foru pokupio od britanaca... [:p]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo izasle su cene ski pass-eva za Kopaonik: http://www.infokop.net/ski-pass.html

Na Kopu je sestodnevni pass trenutno oko 100 evra, znaci malo su podigli cene. Cim bude neka zvanicna informacija za Bansko, postavicu je ovde. Za sada sam nasao samo neke neproverene sajtove, gde se pass-evi prodaju za 127 evra (za odrasle), pri cemu lik ide do gondole da nabavi pass, pa ga onda donosi vama u hotel: http://www.bulgaria-hotels.com/en/bansko_skipackages.html [:)]

Link to comment
Share on other sites

Evo dodatno za manji apartman - Pirin Heights. Nemam trenutno fotke kupatila, hodnika i dela gde je TV sa DVD plejerom, njih su naknadno da postavim cim stignem. Dva kreveta su 90 x 190 cm (large size), stavljeni su jedan do drugog kao bracni, ali mogu da se odvoje ako treba. Druga dva kreveta su 190 x 82 (standard size).

2q3xhqc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mali off-topic:

Dobio sam informaciju da su u Bansko upravo stigli Brus Vilis, Silvester Stalone, Arnold Svarceneger, Jason Statham, John Travolta, Cak Noris, Jean Claude Van Damme, Dolph Lundgren, Jet Li i Mickey Rourke. Verovali ili ne, film "The Expendables 2" se snima u Banskom, ne zna se koliko ce filmska ekipa biti tamo, odseli su u hotelu Kempinski koji se nalazi na oko 150 metara od apartmana koje vidite u ovom topicu. Opusteno se setaju po gradu, ljudi se slikaju sa njima, ortak mi tvrdi da se rukovao sa njima... [:D][:D][:D]

Za one koji ne veruju, kucajte na Google: "The Expendables 2 Bansko". Evo ga i link iz Daily Mail-a:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2054771/The-Expendables-2-stuntman-dies-explosion-set.html#ixzz1c6OnylI2

6eoh6p.jpg

[:D][:D][:D]

Ljudi to nikako ne valja, Čak Noris ima da sravni Bansko sa zemljom jebote...!!!

p.s. evo jos jedne fotke - ekipica na starom vojnom aerodromu:

2lvla55.jpg

Link to comment
Share on other sites

ALI PAZI SAD OVO! U Banskom moze vise osoba istovremeno da ide na jedan te isti ski pass, jer se koristi bezicna tehnologija (odavno su ukinuli magnetne kartice), pa je fora sledeca: ako idu npr. tri ortaka, prvi ubaci pass u paklicu cigareta i prodje gate, zatim stane pored gejta i nakon par minuta doda paklicu drugom ortaku. Ovaj ponovi foru, i tako dalje... Naravno, umesto paklice cigareta u opticaju su i kutija keksa, mobilni, sta god vam padne na pamet... [:D] Ovo je provereno radilo u poslednje dve godine, a ja sam inace ovu foru pokupio od britanaca... [:p]

super fora, aj da ti plati nas troje za gajbu, a uvali se desetoro

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

super fora, aj da ti plati nas troje za gajbu, a uvali se desetoro

Vlasnik hotela Kempinski je ujedno i vlasnik žičare (gondole), čovek je milijarder, kapiram da mu je svejedno ako se neki Srbi prošvercuju tu i tamo... [:D] Da sam ja milijarder, ne bi ni taj jedan morao da mi plati, davao bi ljudima za džabe... [:D]

Daj neki info za prevoz, ako imaš.

Povratna autobuska karta Beograd - Bansko košta ravno 50 evra, putuje se lux autobusima (klima, TV...), staje se usput samo dvaput na piš-pauze od po dvadesetak minuta. Polazna stanica je kod hotela Interkontinental - na parkingu iza, kad se stigne u Bansko razvoze od hotela do hotela, za više informacija cimni Duga Travel na 011.3085.350 ili 011.3086.255 i reci da ti samo treba prevoz do Banskog. Oni organizuju prevoz, ja sam tako putovao jedno 15 puta do sada i nikakvih problema nije bilo. Putuje se jednom nedeljno, mislim da su termini 24.12, 31.12, 07.01, 14.01, 21.01, 28.01, itd... [:)]

Cena za sobe od 4 kreveta?

Zavisi od termina, cena je ukupno od 116 do 126 evra po osobi za 8 dana tj. 7 nocenja, kao što piše članovi RUR-a imaju popust - na tri osobe četvrta ide besplatno. Cena je all inclusive osim hrane, za više informacija baci pogled na moj website (www.bansko.rs)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...