Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

mozda je do addona nekog 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

reinstaliran mi je win

imam novi nalog za wow

nemam adonove uopste

 

jedino sto gledam sad je sto mi se razlikuje jer imam hearthstone betu, koja mi je na EU bnet accountu i path instalacije je C:Program Files (x86)Hearthstone

 

a wow mi je us i path je D:Program Files (x86)World of Warcraft

 

sad cu da ostavim da se reinstalira sve kolektivno i skinem opet ceo client za wow

 

sem ako nema jos nekih saveta

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jesi uspeo možda da rešiš problem? Nešto slično mi se dešava u poslednjih 2 meseca recimo, samo što sam ja to povezao sa grafičkom jer mi je zabadalo sa tom istom grafičkom na drugom kompu. Al je to freezovanje toliko random da nekad bude posle 5 minuta igre, nekad posle 5 sati a nekad posle 2 dana.

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

da se ne pregreva graficka u odredjenom momentu(tipa pullujem gomilu  creepova u Diablo 3 i fps padne na jednu cifru ili igra skroz stane)?Meni je padao fps i zabadale igre,jer mi se graficka pregrevala.Kad sam skinuo ventilator,skroz ga ocistio,ostavio stranicu kucista otvorenu,porblemi sa fps dropom i zabadanjem su nestali.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

stavio sam da se skida ceo client ponovo, samo cu da stavim ovog puta na drugu particiju

 

graficka mi je prosla sve testove, ne puca mi nigde sem u usranom wowu

 

koji model imas?

Ma matora je grafička, powercolor 5770 512mb ali mi ne pravi problema ni u jednoj drugoj igri, radi savršeno, ne pregreva se, samo usrani wow zabada. I to ako imam više prozora otvorenih samo jedan će da freezuje dok drugi i/ili treći ostanu normalno da rade. Reinstal sam windows, drivere, wow i sad iskreno gledam da zamenim grafičku al mi se ne ulaže nešto u stari komp...

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

Kili, riba iz gilda imala isti problem. Nemam nikakav dobar savet, samo informacija da je bukvalno SVE uradila, drajveri, repair instalacije, reinstalacija wow-a, windoza, instaliranje na druge particije, sve shto moze da ti padne na pamet. Ono, ako nece - nece, nemoj da chupash kosu, ne vredi. Shta god da su chachnuli, nadaj se da ce reshiti kad izadje WoD. :/

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ma matora je grafička, powercolor 5770 512mb ali mi ne pravi problema ni u jednoj drugoj igri, radi savršeno, ne pregreva se, samo usrani wow zabada. I to ako imam više prozora otvorenih samo jedan će da freezuje dok drugi i/ili treći ostanu normalno da rade. Reinstal sam windows, drivere, wow i sad iskreno gledam da zamenim grafičku al mi se ne ulaže nešto u stari komp...

 

to je i meni promesena investicija da ulazem u nesto sto ukupno vredi kao nova graficka

 

Kili, riba iz gilda imala isti problem. Nemam nikakav dobar savet, samo informacija da je bukvalno SVE uradila, drajveri, repair instalacije, reinstalacija wow-a, windoza, instaliranje na druge particije, sve shto moze da ti padne na pamet. Ono, ako nece - nece, nemoj da chupash kosu, ne vredi. Shta god da su chachnuli, nadaj se da ce reshiti kad izadje WoD. :/

 

i meni ce ovo reinstalacija biti poslednji korak, posto sam sve zaista pokusao i mogu samo da zakljucim da je do usrane igre koja ne radi kako treba :D

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

@freezovanje

 

igrao sam se danas (oko 5h) i do sad mi nije zakucalo

 

uradio sam sledece promene

 

- izbacio sam beta battlenet programcic koji spaja sve blizardove igre

- reinstalirao sam igru i stavio je na drugu particiju

- promenjenio drajvere

- promenio sam directX na 9, sa 11

- pogasio sve servise koji mogu da se ugase

 

ako ostane sve bice kul, ako ne stvarno nema sta drugo da se uradi

 

kapiram da mogu da posluze nekom saveti

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...