Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Ljudi, vredi li se vracati na WoW? Zadnji put sam igrao Betu za Pandariju i ono nije me bas odusevila i resio sam da je ne kupim ali skoro sam dobio key od ComputerLanda pa da vidim vredi li da se daju pare za Gamecard ili ipak ne. Inace Main mi je Prot/Ret Pala.

Hvala

Nadjite me na YouTube @ AaAaSRB

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam imas onaj trial od 7 dana pa probaj. Iskreno ima toliko stvari da se radi ako ti se rade, mene je skoro sve sem pvp-a smorilo, a verovatno bih quit odavno da ne igram sa drugarima

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam imas onaj trial od 7 dana pa probaj. Iskreno ima toliko stvari da se radi ako ti se rade, mene je skoro sve sem pvp-a smorilo, a verovatno bih quit odavno da ne igram sa drugarima

Nisam uspeo da aktiviram, uzecu danas gamecard pa kaoo bude bice. Nadam se da makar leveling je zanimljiv :)

Nadjite me na YouTube @ AaAaSRB

 

Link to comment
Share on other sites

sarma bustuje sad kad igraju deca od 12 god 

pošto je otišao na žnj server da uzme glad jer do s6 ili s7 sezone nije uspeo

nisu retri i dk bili dovoljno op da se uzme na silvani  [roflmao]  :tf:

dka sam nalevelovo pred kraj s8 a ret je bio sranje od s1 tako da slobodno uzmi da mi se napusis kurchine debele i masne [:D]

Edited by Capma
  • Downvote (-1) 4

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Nisam uspeo da aktiviram, uzecu danas gamecard pa kaoo bude bice. Nadam se da makar leveling je zanimljiv :)

Pa ako nisi ni jednom prosao kroz MoP pricu (a zanima te PVE) onda je stvarno preporuka. Zanimljiva prica, raznovrsni kvestovi. Ali kada vec 4. put prolazis kroz istu pricu onda ume da smori :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ako nisi ni jednom prosao kroz MoP pricu (a zanima te PVE) onda je stvarno preporuka. Zanimljiva prica, raznovrsni kvestovi. Ali kada vec 4. put prolazis kroz istu pricu onda ume da smori :)

Ovo ce mi biti prvi put, posto sam WoW napustio u beta fazi MoP-a. :) 

Nadjite me na YouTube @ AaAaSRB

 

Link to comment
Share on other sites

Ako imas ortake sa kojima igras arenu ili neki raiding kul je, ako nemas bolje igraj skyrim il tako nesto. Mene je od 6 godina 90% drzala ekipa u igri, ostalih 10% su mi bili hajp i znatizelja koji su trajali po ~mesec dana kad izadje novi patch ili expanzija :P Mis'im realno kome je interesatno da guli daily questove, daily first win BGove, daily heroic dungeon i lfr stalno, sve sa anonimusima.

Link to comment
Share on other sites

Ako imas ortake sa kojima igras arenu ili neki raiding kul je, ako nemas bolje igraj skyrim il tako nesto. Mene je od 6 godina 90% drzala ekipa u igri, ostalih 10% su mi bili hajp i znatizelja koji su trajali po ~mesec dana kad izadje novi patch ili expanzija :P Mis'im realno kome je interesatno da guli daily questove, daily first win BGove, daily heroic dungeon i lfr stalno, sve sa anonimusima.

To stoji uvek. Mene na serveru docekala stara gild od pre 5 godina i sve isti ljudi u njoj! Tako da sto se tice ekipe sam obezbedjen. Za sada mi se cini ok, mada je malo vise pojednostavljeno ( Paladin ima rotaciju od 3 spell-a ) , mnogo se lako leveluje. Za 10 sati sam dosao do 87 levela pa mi je cudno kad se setim kako je bilo u Vanili.

Nadjite me na YouTube @ AaAaSRB

 

Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da ni jedna jedina mmorpg igrica nema ni pribliznu slobodu kretanja i takav flow kakav ima wow . Probao sam GW , SWTOR itd. itd. ni jedna od njih nema taj neki trip da se slobodno kreces i skakuces  [xx(]  Dosta igrica je napredovalo sto se tice grafike , detalja , po kvalitetu izgleda samih karaktera , wow je cartoonish fazon al i dalje pisa ! ( i ako se slazem da od wotlk-a na ovamo community i ekspenzije su sve gore i gore ) . 

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Uzasni ste. Nije ni cudo sto je ovaj podforum mrtav kad ste sve oterali koji iole pokusavaju da pricaju o WoWu a da nema veze sa PVPom, arenom, boostovanjem i ko je imao R45 u prvoj sezoni.

+1. Sto jeste, svako prica kakva je expanzija i slicno.

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...