Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Treba mi pomoc oko istorijata Nihilum guilda. Tipa kad je osnovan, koji mu je prvi "world first" i slicno. Kako je nastao itd...

huh... znas da je sa kungenom tenkovao srbin i da je ispala frka oko love... i da je nas lik tvrdio da je kungen indijanac koji nema pojma o igrici... i naravno svi su ga prozivali, a onda je on izbacio ss-ove... to je prica za roman... ako stupim sa njim u kontakt prosledicu ti full info o bilo cemu vezanom za nihilum :P

Link to comment
Share on other sites

Cao ljudi, ja sam nov na ovom forumu, i vracam se na WoW nakon 1-2 godine. Zanima me na kojim serverima uglavnom igraju Srbi? Nekako mi je to najvise fun, a uvek sam igrao sa nekim sugavim Poljacima i Svedjanima... Znam da je ranije Sylvanas vazio za jedan od popularnijih srpskih?

Hvala (ne znam gde drugde da pitam ovo, glupo mi da otvaram novu temu)

Link to comment
Share on other sites

ne postoji :D mozes da nadjes social guildove (ima na ravencrestu u alijansi secam se, ima u principu na svakom serveru), ali ako trazis guild sa ljudima koji nisu beskorisni, nemoj da trazis srpski guild

Nemoj da slusas ovog coveka ceo zivot samo sere, platis meni 100 e ufur i ja te ubacim u najaci sprski gild na planeti radimo arenu na 3k ratingu i cistimo sav hc kontent za 2 nedelje po izlasku patcha.

  • Upvote (+1) 1

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...