Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Ajde bre dete drago sto zajebavas i trolujes ljude idi na Ana forum i zajebavaj feministicki lobi

Ovaj Sarma se popali,sta te boli kurac sta ovaj polu debil misli o somborskom siru i gladijatoru

Elem da predjemo na vaznija pitanja nas gradjana

Od jednog ugursuza od ortaka cujem da prodaja jednog te istog akaunta moze da dovede ko banovanje pa bi hteo neposrednije da vam predocim moj gurci problem.

Prodajem akaunt moj pred svaki izlazak nove ekspanzije nekom dobrotvoru koji to po nepisanom pravilu kupi mesto mene i neretko uplati 2 meseca sto sam duboko zahvalan.Mali problem ima ja sam to mozda omaklo mi se prodao tri puta(navadila se ova stoka iz kalifornije da izbacuje expanzije ko ove kurvestije sa granda hitove),e sad da li su oni stvarno tolika olos da bi coveka koji placa sve redovno kupuje ekspanzije banovali od uzivanja njenih priozvoda,Bilo bi lepo neko kompententan da da savet,moga bi ona ljudska gromada od Silencera,on je sa njima prst u dupe sto helenski rod kazo.

Molim ovu gospodu sa sto su clanovi nasih  humanih,dobrotvornih organzicacija,udruzenja i nevladinig organizacija koje propagiraju moralne vrednosti ili osecaju visak iste da ce uciniti sebi uslugu da ne objasnjavaju,hvala na razumevanju.

(Da znate ovo sto sam prodaovao odje akaunt to bi bilo iz krajnje postenih razloga,ne zato sto vas nesto mnogo vise volem,nego zato sto bi bilo licno preuzimanje i nisam zeljan rizika koji bi za moje nesavesne radnje imalo otverene prelome lobanje od nekog naseg momka sa vrelog asfalta.

 

Car:)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, evo vec ceo dan igram wow u dx11 modu na intel hd 4600 i sve fercera bez problema. 1440x900 rezolucija, napucana setovanja, svasta nesto i igra ni da stucne u rajdu ili gradu. prvi put igram wow potpuno fluidno a ironicno je sto se to desavana na "integrusi"... mislio sam da nece raditi nista bolje od nvidije 200 kad ono medjutim. sad kupovina r9/gtx700 otpada. cekam maxwell

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ćete uskoro moći da pazarite 90 level :)

 

 

We’ve also heard feedback from players that they’d be interested in boosting multiple characters to 90, including alts they play with friends on other factions and realms. We’ve been evaluating ways to make that possible without having players go through roundabout methods (such as purchasing multiple boxes and performing multiple character transfers), and in the near future we’ll be testing out a feature that gives you the option to purchase a character upgrade directly. We’ll have more information to share later—including details on our character-upgrade plans for Asian regions where players don’t buy expansion boxes—but you’ll start seeing pieces of the process soon on the PTR, so keep an eye out.

Link to comment
Share on other sites

Ma realno, s moje tačke gledišta. Kakav balans, kakvi bakrači. Zasto da ga zadrze kad imaju ljude koji im rade odlicno marketing.
Blizzard pusti jedan Trailer, Cinematic, Intro, i proda nam igru. (Primer nam je Diablo 3).

 

 

Ako imas US Account loguj se da vidis kolko ljudi ima na americkim serverima ovog mounta :)

Realno steta sto krabu nisu sacuvali u Blizzardu, bio je ql lik koji se bash trudio da komunicira sa komjunitijem, i uspeo je po meni da poveze developere sa komunom.

Takav lik trenutno sad fali u Blizzardu... Treba samo videti njegov twitter nalog, i kolko on odgovora da u toku dana igracima.

 

Mada realno gledano ko zna kolko je Tencent Holding ponudio pare :)

  • Downvote (-1) 5
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ćete uskoro moći da pazarite 90 level :)

 

Kul je ideja, samo brate mnogo kasne. To je trebalo da se radi pre 2-3 godine, mozda cak i ranije. Tada bih ruku dao da mogu da imam max level lika da mogu da se sigram sa drugarima iz horde. Sad mi dzabe, svi drugari prestali da igraju :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...