Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

e ovako: WoW sam batalio jos odavno, ali imam obicaj da se ulogujem na bnet akaunt jednom mesecno cisto da pogledam da li je sve u redu, i posle ko zna koliko vremena desilo mi se neko sranje... kada odem na loggin pise mi sve na korejskom jeziku, a od blizzarda mi je stigao mejl da su mi zakljucali akaunt jer je, valjda, neko pokusao da se uloguje iz neke pizde materine i ukradi mi akaunt... e sad, udjem na stranicu koju su mi linkovali, da povratim akaunt i stavim novu sifru uz pomoc tajnog pitanja i odgovora, medjutim sve mi je na jebenom korejskom, odem na google translate, shavtim otprilike sta mi traze od podataka, ali ne vredi jer mi pise da su mi netacni podaci. sta da radim?

Link to comment
Share on other sites

i ja sam igrao malo, igra je kriminalna

ubijash zeceve i majmune po instancama, umiranja nema, lfr je neshto najretardiranije shto postoji

battlegroundi, pvp, ne znam ni shta bi rekao, ono isto shto je vec 8+ godina, samo totalno bezlicno i shablonski. novi battlegroundovi kao i u kataklizmi uzas

nema vishe nikakvih dodirnih tacaka sa vanilom/tbc-om

skidam kapu onome ko i dalje moze da igra wow, narocito onima koji su igrali kada je igra bilo stvarno dobra

ja sam kupio gc, igrao 5 dana i nisam se ulogovao dok nije istekao playtime (50+ dana)

bezlicno, dosadno, i totalno unrewarding [b)] + tjunovano bukvalno za decu od 10 godina, tezina i prica i dizajn

nekad si imao ragnarosa, nefariana, jebem li ga, magtheridona, nardkane bossove, neku dark pricu

sada neke kinesko/orkovske sapunice serije, ja nisam zapamtio ime ni jednog bossa shto sam ubio. a heroici su toliko laki da, ne znam, ja kao hiler mogu da tenkujem, bukvalno. garant moze sve da se uradi 2man bez problema

nema nikakve progresije, udjesh, kliknesh, izadjesh, ne treba ti guild, ime, samo si jedan random lik od njih milion..

ja bi se licno iznenadio da neko ko nikad nije igrao wow sada pocne i da mu se svidi

pljuc

Edited by psy
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Meni su licno a verovatno jos mnogima vanila i tbc bili jedini momenti igre na nivou. Da ne nabrajam sad zasto, to je vec hiljadu puta sazvakana tema. Kada je izasao Wotlk dosta ljudi je kvitovalo i vracalo se uz konstanto pljuvanje po igri a ja sam govorio kako ce im sve to sto pljuju biti dojaja u poredjenju sa onim sto tek dolazi. Verovatno to moze da se kaze i za MoP u nekom fiktivnom poredjenju sa sledecom ekspanzijom ali nazalost nema kome to da se kaze posto su svi normalni odavno kvitoval :D

Edited by moyo
  • Upvote (+1) 1

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pljuc

Mozes da kazes sta god hoces mop je najbolja expanzija od tbca. Prica je ok, novi kontinent je ok. Levelovanje je mozda malo predugo ali je ok i iscimali su se kao nikad do sada za expanziju.

5 man "heroici" su retardirano laki takodje i lfr ali shvati da je to content tunovan za pocetnike a ne za ljude koji igraju wow od vanile. Ja sam u vanili levelovao 2-3 meseca do 60 i nisam znao gde je levo bar jos 2-3 meseca posle toga imao sam 12345 na bindu i nisam znao da postoji opcija da se binduju skilovi, hodao sam u nazad okretao se na strelice i radio sam jedan quest vrteci se 2 sata u krug.

verovatno kao takvom bi mi ovaj sad lfr kontent bio omg pretezak kad bi bilo 25 ljudi istih kao ja u tom raidu

Ako si vec neko ko je igrao od vanile radi hard modove u raidovima igraj challenge modove u 5 man i igraj arenu na 2500+ ratingu i svoj skill u krajnjem slucaju naplati debelo, kao sto ja radim. Ako ti je kontent za hc igrace pretezak ili nemas vremena za njega a ovaj normalni prelak shvati da je problem u tebi a ne u igrici.

Edited by Capma
  • Upvote (+1) 1

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

A ti si mega skiller Capma, 12 sezona nisi mogao glad da uzmes i transfer si se na dz server i sad prodajes svoj "skill" 14 deci koji igraju zeceve i ostala sranja da bi tripovali da imaju veci penis. Kakav si baja jebo te.

pa takvi klinci su izvor para u wowu .. svako ko je imao mozga je uzeo kakve takve pare

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

A ti si mega skiller Capma, 12 sezona nisi mogao glad da uzmes i transfer si se na dz server i sad prodajes svoj "skill" 14 deci koji igraju zeceve i ostala sranja da bi tripovali da imaju veci penis. Kakav si baja jebo te.

Od sezone 9 do sada uzeo glad na 6 ili 7 dkova na rampage/misery/blackout bg. Sad mozes da odes nazad u svoju rupu iz koje si izmileo

Sto predugo levelovanje? Ako se igra vise sati dnevno sa 85 na 90 moze da se uleveluje za nepuna dva dana.

80-85 secam se da sam dizao za 10-ak sati sad treba makar 2-3 puta toliko

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Igra je napravljena sasvim perfektno. Znaci nekad sam zudio za Raidovanjem. Sad mi je smao bitan Lore, PvP opremu da skupim i da igram Battleground. Ne igram HC, kao nekad, ali sam jednostavno zadovoljan i zahvlajujem se blizzardu sto su napravili mogucnost da casual igraci mogu da vide kompletan sadrzaj. Dok sam igrao Vanillu ceso sam muda svaki dan jer nisam radio. Sad kad radim ne mogu da se cesam pa mi ne odgovara da budem u HC GUildu koji ce meni da kaze e u 6pm je raid da budes online i do 2 ujutru wipujemo na Deathwinga HC...

Igra napravljena za svu populaciju, Sto rece capma igraj Challenge mode, ili raiduj Hardcore pa kenjaj kako je igra laka.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da zvucim kao Sarmin advokat , ali ako se ja dobro secam , Sarma u sezoni 5 nije ni igrao DK-a , mozda gresim :-P Uostalom nije ni bitno , znam bar 10 rank 1 igraca koji imaju samo reci hvale za Sarmu .

Sto se ekspanzije tice , nije losa , svaka je imala retardiranu prvu sezonu u areni , i ko kaze da nije tako , nije normalan , sad kad razmislim stvarno je svaka prva sezona imala bar jednu klasu/spec koja je retardirana . Prica ekspanzije je do dobra , muzika ( ako ikoga briga ) je mnogo mnogo dobra :P , moze da se igra i skroz casual i da opet ne budes too far behind u odnosu na hc igrace . Meni je ovo prva ekspanzija da ne igram HC PvE i da idem samo neke alt ranove sa guildom , jbg zena-deca-posao ( uskoro drugo dete o/ ) , i opet mi nije zao da dam tih 3k dinara svaka 2 meseca :)

Iskreno ne znam ni sta ljudi ocekuju , 8 godina je stara igra :)

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Sto se ekspanzije tice , nije losa , svaka je imala retardiranu prvu sezonu u areni , i ko kaze da nije tako , nije normalan , sad kad razmislim stvarno je svaka prva sezona imala bar jednu klasu/spec koja je retardirana .

WoW pvp je uvek bio balansiran :D

Svaka cast ljudima koji su igrali od pocetka a i dalje imaju snage i interesovanja za ovo, ja sam posle Deathwinga postao toliko zasicen igrom da je vise nisam ni upalio..

Link to comment
Share on other sites

WoW pvp je uvek bio balansiran :D

Svaka cast ljudima koji su igrali od pocetka a i dalje imaju snage i interesovanja za ovo, ja sam posle Deathwinga postao toliko zasicen igrom da je vise nisam ni upalio..

Pa sve zavisi zasta si igrao. Dal te je vukla igra kao igra i njen koncept ili te vuce kao npr mene, a to je lore. Ja sam izgleda ovde jedini odusevljen Pricom u Patch 5.1 Operation Shieldwall i Dominance Offensive gde se vidi kako krece polako rat izmedju Alijanse i Horde i kako cu jedva docekati da iznabadam Garrosha :) E mene to najvise drzi.

P.S. Trenutno se zanima sa novim sadrzajem u sledecem patchu i igram se sa Season 13 opremom.

286178_10151392976637708_576198636_o.jpg

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Meni su licno a verovatno jos mnogima vanila i tbc bili jedini momenti igre na nivou. Da ne nabrajam sad zasto, to je vec hiljadu puta sazvakana tema. Kada je izasao Wotlk dosta ljudi je kvitovalo i vracalo se uz konstanto pljuvanje po igri a ja sam govorio kako ce im sve to sto pljuju biti dojaja u poredjenju sa onim sto tek dolazi. Verovatno to moze da se kaze i za MoP u nekom fiktivnom poredjenju sa sledecom ekspanzijom ali nazalost nema kome to da se kaze posto su svi normalni odavno kvitoval :D

Can confirm this

Igrica dumrla odavno nije vredna komentara al razumem ljude koji igraju dubiju malo vremena/zarade kintu easymode

Link to comment
Share on other sites

Dva dana se maklam na PTR da odradim Warlock Green Fire Quest... Znaci ovolko nije bilo tesko uraditi Hunter Epic quest u vanilli. Svaka sekunda je bitna, svaki klik je bitan :D

Scenario 1 Man. Zadnji boss 26 miliona, summonuje 60 impova, 3 fell guarda i posle doom lorda, a na pocetku pit lorda, koga doduse ja kontrolisem.

30% mak sam stigao i jednostavno ne mogu...Ima video zapisi na netu traje fight od 5-7 minuta, zavisi od skilla igraca.

P.S. Prvi put igram Warlocka :)

P.S.S. Dumro sam 80 puta do sad kako kaze statistika. Svaki Fight po 5 minuta, eee de meni odose sati zivota :(

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

A ti si mega skiller Capma, 12 sezona nisi mogao glad da uzmes i transfer si se na dz server i sad prodajes svoj "skill" 14 deci koji igraju zeceve i ostala sranja da bi tripovali da imaju veci penis. Kakav si baja jebo te.

Mozemo da izmerimo penise i u rlu dechko ali bojim se da cu ti nabiti komplexe do kraja zivota

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...