Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Miki, pusti ih da pisu, nisu ni uslu u igru da vide kako je laka :)

BTW i nije samo scale, Challenge > Heroic > Normal

Kad bi ubacili Challenge jacinu za Heroic Raid, kapiram da bi bilo kao kad nisu 6 meseci mogli da ubiju C'thuna...

A izvini sta je tu teze, isto sranje samo sto su dodali sat i kao sad je mnogo teze, ja pricam o tezini igre, kao npr u TBC kad si isao u heroic 5man gde nisi smeo da udjes a da nemas cc klasu jer u suprotnom grupa wipe na prvoj grupi mobova, a ovo ne bi trebalo da se zove challenge mode nego race mode...

Sto se tice 5.1 patcha. mnogo mi se svidja kako zvuci taj brawler guild nadam se da ce biti neki dobar reward : P

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Vidi nije nista tesko.

Dajem primer evo ja imam 476 lvl gear, udjem u Jade Temple Challenge da radim, ne moram da ga ja radim gold run 15 minuta ili silver run 20 minuta, mogu 25 minuta bronze, a i ne mora da bude uopste time run. Hocu samo da uradim Challenge Dungeon.

Scaluje mi gear na 463 znaci smanji mi stastove, ne lupam vise dmg kolko treba nego manje.

Ok krenem prvog bossa, ima tacno 5 ili 6 velikih water elementala, lupaju tenka jace nego na heroicu, a kad ih ubijes naprave pool na kome ne smes da stojis, plus te juri od tog svakog moba 4-5 malih slina koje te isto lupaju posteno. Naravno ovo sve ne mozes da radis bez flaska, fooda etc. Znaci ne mozes da dodjes sa PvP Opremom da se sprdas, ili da ne pojedes nesto sto ceti dati 275 str, ili kolko vec daje flask :)

Evo ti tipa kako izgleda video, mada opet cete reci e zavrsio je za 15 minuta, lako je...

Ja sam bio u Challenge mode sa svojim drugarima iz guilda ilvl gear 463... wipovali smo 6 puta i smorili smo se na kraju.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

heh neko je stvarno uporedio tezinu igre na tbc i sad..

sto ? ne smem ? nemam pravo ? sta je tezina igre uopste ?

igram od pocetka, sve sam clearovao (pre nego sto su nerfovali na tard-level) od raidova sto je blizzard izbacio sem naxxaramasa40 (gde sam ubio razuviousa, anub'rekhana, faerlinu, maexxnu i notha). Iskljucivo pricam pvea sto se tice, vanillu sam healovao, tbc tenkovao i healovao, wotlk tenkovao i dpsovao kao feral, catu healovao i dpsovao kao moonkin, i sad takodje dpsujem kao moonkin i healujem. Ni sa jednim specom mi igranje nije nista bilo komplikovanije od sviranja "Na kraj sela zuta kuca ta ta ta" na klaviru, jedino sto je bilo zajebanije je kretanje i switchovanje targeta i tajmovanje toga i toga. Ako si sposoban da napises argument koji je komplikovaniji od jedanaest reci i tri tacke na kraju molio bih te da mi objasnis sta ti smatras 'tezinom'.

Link to comment
Share on other sites

ako si ubio LK-a HC npr pre nerfa i to ti je bilo isto kao i odsvirati na kraj sela onda je jedini challenge koji ti mogu ponuditi da naucis finski... :D

paragon je sjeban do jaja... idu 10 man i dosadno im je... potrebni su im igraci koji govore finski...

malo sam neispavan, pa se sve tripujem da sam propustio poentu... kazes igranje... i pecanje je igranje... i LFR je igranje...

ne znam sta je chegiju tesko... ali meni je challenge mode u MoP-u tezak... ako tebi nije, svaka cast...

nego dosao sam da vas pitam sta je sa RAF-om... :tf:

usrali se u milione ljudi...

Link to comment
Share on other sites

RAF je uklonjen sa skoro svih accountova, posebno onima koji su kupovali isti preko Kineza i ostalih koji su uradili milione rafova. Ja sam radio juce raf na 3 moja acc-a i jos nisu skinuli, e sad pitanje je da li ce uopste i skinuti. Nekim ljudima su na 3 meseca RAF-a skinuli mesec ili dva, sve zavisi, neko ima srece, neko nema.

Link to comment
Share on other sites

da fak?!? nisu im skinuli ceo raf nego parcijalno?!? haha sjajno...

racunica je jednostavna... 10k golda je fazon three of cranes :tf: , a 25 evra je 25 evra...

ja se samo nadam da ce posle ovog wipe-a da iskuliraju... da mi nastavimo gde smo stali...

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam do sada procitao na stranim forumima, kazu da skidaju polako svima tako da oni koji i dalje imaju ce uskoro doci na red :)

Quote jednog gold sellera:

"hi , blizzard is removing RAF game time right now ,its a world wide wave this time , and its not the first time , so i dont advice you buy any raf right now ,and lets wait to see what will happen in furture"

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam do sada procitao na stranim forumima, kazu da skidaju polako svima tako da oni koji i dalje imaju ce uskoro doci na red :)

Mislis i na one kojima je vec skinut odredjen broj meseci, ili kojima je ostalo netaknuto?

Meni su vec skinuli dva meseca, valjda nece da se vracaju po i ovaj jedan koji je ostao :D

Link to comment
Share on other sites

Pa citao sam dosta primera, nekima je skinut odredjen broj meseci nekima sve sto su imali ali se niko nije javio da im je naknadno skinut ostatak, ali je dosta njih koji imaju vise od jednog accounta sa rafom kazu da im nije gametime istovremeno ukinut, nekima je razlika bila 1-2 sata zavisno od accounta do accounta.

Evo dobio sam i mail od blizzarda:

"Hello,

We are writing to inform you that, regrettably, due to a payment issue related to one of the accounts you “referred” via the Recruit-a-Friend system, the free month(s) subscription issued to your account has been disabled. Please note that this is not a penalty for your account, but it may require you to update your subscription details if you wish to continue to play."

Tako da mozete opusteno legalno i dalje da koristite svoj account ako ste se toga plasili ^^

Da dodam, ovo je sasvim normalna stvar koliko sam skapirao, samo sto prvi put rade world wide wipe, kazu da su krenuli da postepeno gase RAF-ove pre nekih 6 meseci, tako da ce i dalje moci da se uplacuje RAF samo sto su nam sada accounti flagovani pa ce brze da detektuju RAF scam, u svakom slucaju ako uzimate RAF uzmite mesec dana max.

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

ako si ubio LK-a HC npr pre nerfa i to ti je bilo isto kao i odsvirati na kraj sela onda je jedini challenge koji ti mogu ponuditi da naucis finski... :D

Cisto da se razumemo, ja teske encountere smtram one koji zahtevaju punu paznju, dosta brzih reakcija i (u nekim slucajevima) improvizaciju, pored odlicnog dpsovanja/healovanja/buildovanja treta itd. Ono sto ne smatram teskim encounterima su encounteri koji massivno preferiraju melee/range setup ili stakovanje odredjenih kasa i overtunovana sranja kao sto je spine of deathwing bio, kao sto je baleroc bio, kao sto je ignis u ulduaru bio na release-u bio. Lich king je kombinacija oba, mislis da paragon, koji ga je prvi ubio, ne bi to ubio za cas da su tad bili hard kor isto koliko i kasnije u kataklizmi ? da su imali 15 full girovanih warlocka, 5 disc priestova i kojih vec klasa koje su bile 'op' na lich kingu?

Link to comment
Share on other sites

Cisto da se razumemo, ja teske encountere smtram one koji zahtevaju punu paznju, dosta brzih reakcija i (u nekim slucajevima) improvizaciju, pored odlicnog dpsovanja/healovanja/buildovanja treta itd. Ono sto ne smatram teskim encounterima su encounteri koji massivno preferiraju melee/range setup ili stakovanje odredjenih kasa i overtunovana sranja kao sto je spine of deathwing bio, kao sto je baleroc bio, kao sto je ignis u ulduaru bio na release-u bio. Lich king je kombinacija oba, mislis da paragon, koji ga je prvi ubio, ne bi to ubio za cas da su tad bili hard kor isto koliko i kasnije u kataklizmi ? da su imali 15 full girovanih warlocka, 5 disc priestova i kojih vec klasa koje su bile 'op' na lich kingu?

tu se slazemo u potpunosti... ta svinjarija sa disbalansom legendarnih oruzja i pumpanjem bosseva po principu jace udara i ima 200% vise hp-a je besmislena... fazon ici ces sa altovima 2 meseca samo da bi uzeo legendarne daggere ASAP... a oni ce ti sluziti da se specujes u sub i preslikas rotaciju sa target dummija na glupavim ledjima... firefighter, lk, profesor, algalon, yogg... tu smo se mi sekli... po meni, cata je bila najlosija ekspanizja do sada, a njen pve vrhunac je bio ragnaros... ljudi su prespavali pola ekspanzije... meni se kao melejcu gadilo 70% fightova... ;/

I da nisu imali ogranicen broj pokusaja.

taj ogranicen broj pokusaja ih je samo naterao da imaju copy/paste altove... to je vec nivo ludila koji je potreban za jurcanje world first-a... :D

Link to comment
Share on other sites

evo ja dosao na posao pa sam se samim tim i odvojio od kompa u sobi :)

resio sam da igram shamana ovu ekspanziju, nemam pojma sto, ortak igra maga pa mozemo da pikamo arenicu i za sad to fino ide.

cini mi se da je ovo china china exp, u totalu jer za sve treba grind, neka hvala kunem se necu da radim daily questove, necu ni jedan da uradim u ovoj ekspanziji. uradio sam sve heroice, world bosseve i malo pevepe i skupio gear za lfr koji cu danas da probam cisto da vidim kako izgleda, i onda se vracam u lepo jurcanje po bg-ovima i arenici i uzivancija!

2 nova battlegrounda, ovaj payload mi je simpatican i moze a se dobije ako ljudi imaju mozga nevezano za gear toliko a ovo drugo mi je odvratno i tu sam iskoristio novi fenomenalni feature za banovanje bg-ova :) time sam jednostavno odusevljen, ne moram nikad vise da udjem iznerviran u SOTU :)

eto neki nabacani utisci nakon nekoliko dana nolife-a :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

evo ja dosao na posao pa sam se samim tim i odvojio od kompa u sobi :)

resio sam da igram shamana ovu ekspanziju, nemam pojma sto, ortak igra maga pa mozemo da pikamo arenicu i za sad to fino ide.

cini mi se da je ovo china china exp, u totalu jer za sve treba grind, neka hvala kunem se necu da radim daily questove, necu ni jedan da uradim u ovoj ekspanziji. uradio sam sve heroice, world bosseve i malo pevepe i skupio gear za lfr koji cu danas da probam cisto da vidim kako izgleda, i onda se vracam u lepo jurcanje po bg-ovima i arenici i uzivancija!

2 nova battlegrounda, ovaj payload mi je simpatican i moze a se dobije ako ljudi imaju mozga nevezano za gear toliko a ovo drugo mi je odvratno i tu sam iskoristio novi fenomenalni feature za banovanje bg-ova :) time sam jednostavno odusevljen, ne moram nikad vise da udjem iznerviran u SOTU :)

eto neki nabacani utisci nakon nekoliko dana nolife-a :)

Chegster cao druze moj? kako si mi ?

Link to comment
Share on other sites

Poludecu..Napravim acc,i posle nekih 9-10 meseci igranja zelim da promenim svoj e-mail u neki novi random,krenem da kucam sve za promenu mail-a i dodjem do dela gde treba da kucam svoj answer,ZNAM koji je answer ,problem je kako je napsano ..

Primer:da li je Blizzard ili BliZzaRd ja to apsolutno nemam pojma..Sad mi traze da im posaljem skeniran pasos ili licnu kartu a ja ko za qrac izgubio juce Licnu kartu i trenutno se radi nova "biometrijska" licna kar'a..Ne vidim uopste potrebu blizzarda da trazi to,oni nemaju blage veze kako ja izgledam pa sam ja njima lepo poslao sve i jedan zivi i mrtvi podatak iz licne karte,ako im to nije dokaz da sam ja pravi vlasnik onda ga jebi,morace da cekaju 2 nedelje za novu LK..Uzgred poslao sam im zadnja 4 broja kreditne kartice koju sam koristio,broj telefona,prvi password i ostalo.Ako im to to nije dovoljno,ja ne znam onda.. ..U bedaku sam =/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...