Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Znam sta sam rekao kada sam zvao Blizzard Support preko skype-a...Pitali su me za answer i ja sam im rekao koji je answer..Pa nisam toliko izlapeo da ne znam gde mi je tata rodjen,tada kada sam im rekao preko skype-a koji je answer prihvatili su a sada ne prihvataju..Koji qrac ?!

Link to comment
Share on other sites

Znam sta sam rekao kada sam zvao Blizzard Support preko skype-a...Pitali su me za answer i ja sam im rekao koji je answer..Pa nisam toliko izlapeo da ne znam gde mi je tata rodjen,tada kada sam im rekao preko skype-a koji je answer prihvatili su a sada ne prihvataju..Koji qrac ?!

Brate posalji im bilo koji dokument na kome je tvoje ime i prezime. Ako si na nekoj od zemalja EU zbog raf-a, fotosopiraj.

Link to comment
Share on other sites

Otkupio sam acc nazad posto kupac nema vremena da igra ;o)

Ma jok, udjem maksimalno na 2 sata u igru i to je sve :)

Poslao sam skeniranu licnu kartu malopre a podatke koje sam im poslao bez licne karte su prihvatili samo su trazili uz to i skeniranu licnu kartu, nadam se da necu cekati opet 2 dana za odgovor.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I ako sam ''navijao'' za Kollektiva i drugare u finalu , bilo mi je krivo da vidim da melejac mora bukvalno da turtluje 70% partije , i to pritom trenutno najbolja melee klasa .... Kapiram da su Snutz/Kollektiv/Venruki za klasu iznad ovih iz Yaspresent-a , al opet , dok je Another bio na dk -u samo se pokazalo da je stanje svih melee klasa u igrici uzasno , i da su melejci , sem warriora , na dnu lestvice . O rogue-ovima necu da pricam samo cu da kukam bzvz :-P

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Anotherov problem je taj sto nece/ne zna/odbija da igra frost spec.Frost tsg je inace tezak counter za bilo koji mls posto saman cak i bogotac da sidje da ga igra ne moze da prezivi inicijalni burst. Ako prezivi 30-35 sekundi onda mls uglavnom dobija ali to je tako tesko izvesti da je gotovo pa nemoguce.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Nazalost i dalje skidaju, to mi je potvrdio i RAF prodvac tako nista od toga u skorije vreme, jedino sto je mene usralo da sam stavio Veliku Britaniju kao mesto stonavanja pa ima placam u funtama a ona oslobila u odnosu na euro pa mi mesec dana ispada oko 11e :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Interesantan Quest Line :) Ako neko prati Lore igre, pocinje da mi se svidja rat koji krece izmedju alijanse i horde ;) proveo sam oko mesec dana na PTR da bi snimio ovo i video sta se sve desava. Pa cisto koga zanima neka pogleda (Spoile Alert)

Inace ne znam kako cu raditi ponovo daily questove, ali muka ziva ima da me uvati obzirom da 4 dailija daju 150reputaicje, a peti daje 300. A za ovaj Rise of the Blood Elves mi je trebao revered :(

Horde - Dominance Offensive:



  • *
    (Odgledajte scenario kako bi skapirali sta se desava u sledecem)





Secrets of The Past - Sutra prekosutra ce mi biti dostupan da odradim.

Alliance - Operation Shieldwall




Jane's Hope - Cekam da otkljucaju u sledecem Beta Buildu

  • Upvote (+1) 1
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...