Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Naravno da ce da se farmuje,svaka ekspanzija kad izadje,mora da bude neki rep farm. I niko tebe ne obavezuje da ti to radis. Imas tonu stvari koje mozes da radis,a reputacije ko hoce hoce,ko nece ko ga *ebe :)

Da druze, ali u ovoj eskpanziji ti nemas tabard s kojim farmas reputacije nego samo kvestovi.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Питање за ове што кукају да је фармовање неподношљиво: како би требао да изгледа WoW по вама, инстант левел 90 и сва endgame опрема од вендора за неку сића лову? Осим на пиратским серверима има ли неки MMO да функционише без неке врсте фармовања?

За разлику од претходних експанзија у МоП-у су одрадили да је сва корисна опрема и предмети на revered а exalted даје углавном маунтове и vanity предмете, што је по мени врло фер јер до revered се стиже релативно брзо.

Link to comment
Share on other sites

Kolko su ljudi kukali za vanilom sto mora da se farmuje reputacija, da podsetim samo kolko je trebalo da se smarate za mounta iz Winterspringa, gde ste mogli da radis non stop isti quest ne daily verijanta.

Onda Blizzard nerfuje sve i da tabarde da se reputacija farmuje kroz dungeone, e onda im to nije valjalo pa su kukali kako je igra sranje i sve se zavrsi za dan...

Sad imamo slicnu situaciju ko vanilla, sto mora da se loguje svaki dan i uradi 5 daily questa za neku fakciju...

Mislim realno to dodje ovako:

Edited by Silencer
  • Upvote (+1) 2
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

hahaha sjajno. Ne zalim se ja na farmanje jer ne farmam, jedino sto farmam je ashes of alar i oniksija. Od reputacija mozes uzeti lepe iteme ali to ce sve padati u normal i heroic runovima kad izadju svi raid-ovi mada necu ni tad raditi pve jer je smesan. Vanila,tbc i wotlk su bili wow, ovo sve novo je cisto proseravanje. A i koliko seremo ovde o tome mogli smo napraviti neki rbg, da gazimo klince nubove i nateramo ih da prestanu igrati wow

Link to comment
Share on other sites

Still haven’t ventured to the shores of Pandaria? Snag a super deal and save up to 40% on World of Warcraft: Mists of Pandaria. That’s a discount of 15€, making this a great opportunity to upgrade your Cataclysm account... , or—if you’re already braving the Heart of Fear—take this opportunity to invite a former guildmate back to your weekly raid night.

Don’t delay—this offer ends Monday, December 3rd.

Idemo!2 meseca u ekspanziji i odmah popust!

Fail quoteovanje.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Kao i na svakom forumu naidje po neki mudrac koji usmerava nas hejtere, Decko ja nisam rekao da je sranje nego je smesna, a zasto smesna to je iz vise razloga jer znam koliko je bio wow dobar na pocetku i sad kak ose blizi kraju sve ekspanzije su promasaji totalno ne vezano za temu wow-a. Aj kao deathwing okej posto je on jos iz tbc-a ali ove pandice su smesne zaista, po meni realnije je da ubace nage ili murloke sto bi bilo sjajno. Ja igram wow i uzivam u wow-u i nisam rekao da je sranje i zato ne izvrci reci.

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Aj kao deathwing okej posto je on jos iz tbc-a ali ove pandice su smesne zaista, po meni realnije je da ubace nage ili murloke sto bi bilo sjajno.

Ne razumem "Deathwing okej posto je on jos iz tbc-a" ? Neltharion kolko ja znam je poslednji put bio vidjem u Drugom ratu (Rat izmedju Alliance of Lordaeron i Old Horde), kada se povukao u Deepholme. Od tad je pratio sta se desava uz pomoc Sintharia iz Grim Batola, dok se nije probudio u Cataclysmi... Jedino u TBC sto se pominje je dialog Lady Sinestra gde je Deathwing prezivao Day of the Dragon...

Ako si malo pratio development, pande su jos trebale da budu ubacene u TBC... Inace Pande i nage su bile kao rasa u War3, pa i logika da postoji. Ali murloci da postoje, je kao da si rekao

Blizzard: What you fans want new in game?

Fans: MORE DRAGONS !

Ono sto mene interesuje da cujem sta se to kontretno Vama ne svidja u igrici ? Ili bolje receno sta je to smesno u igri ?

Ja ne mogu da nadjem manu trenutno igrici, sem sto mogu da kazem ok 13 evra je mnogo, ali nije obzirom na kakve gluposti mi ode crvena ipo. Igru su napravili da igraju retardirana deca, do igraca koji se stvarno maksimalno trude oko Hardcore igre. Realno su napravili da svi budu zadovoljni.

Nije da ja sad sto drzim fansite stiitim Blizzard, ja npr imam nesto sto meni smeta i sto sam vec poslao sugestiju Blizzardu da promeni na Patch 5.1 pre nego sto ide na Live.

Al me nervira kad neko napise:

"Smesna ekspanzija"

"Nikad bolja ekspanzija!"

Ne znam dal neko uopste prati npr Lore u igri, koji se meni svidja, i koji ce da u Patch 5.1 biti nesto sto je trebalo u wow da se uvede jos od vanille.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Procitao sam ceo lore iako mi je trebalo mesec dana i jace. Deathwing je iz tbc-a zeleo je da iskoristi rat koji se tada odvijao i da uzme hand of guldan ili eye of sargeras to sad nisam ciguran koje je i uglavnom nije uspeo uzeo je ilidan i posle toga je pobegao ispod zemlje gde je imao svoje spijune i saradnike poput oniksije nefariana neltariona i ostalih. Ako si radio leg kvest u mop onda znas da je black prince sin od deathwinga koji ti dok pijes kaficu sa njim prica o planovima koje je dw imao...da ne duzim vise uglavnom znam o cemu sa pricao. Ne bi da se svadjam nov sam na rur-u necu mnogo da pametujem smao zelim da kazem da je meni ova ekspanzija smesna, jer mi se pande ne svidjaju ni malo, novi mounti su smesni takodje istance i cela pandaria kao zemlja. Podseca previse na Kinu i kosooke kretene koje ne mogu da smislim. Nastavicu da igram wow zbog pvp-ai to ce biti sve. Nadacu se ovom njihovom novom projektu na kom rade da ce biti stvarno dobar.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem "Deathwing okej posto je on jos iz tbc-a" ? Neltharion kolko ja znam je poslednji put bio vidjem u Drugom ratu (Rat izmedju Alliance of Lordaeron i Old Horde), kada se povukao u Deepholme. Od tad je pratio sta se desava uz pomoc Sintharia iz Grim Batola, dok se nije probudio u Cataclysmi... Jedino u TBC sto se pominje je dialog Lady Sinestra gde je Deathwing prezivao Day of the Dragon...

Ako si malo pratio development, pande su jos trebale da budu ubacene u TBC... Inace Pande i nage su bile kao rasa u War3, pa i logika da postoji. Ali murloci da postoje, je kao da si rekao

Blizzard: What you fans want new in game?

Fans: MORE DRAGONS !

Ono sto mene interesuje da cujem sta se to kontretno Vama ne svidja u igrici ? Ili bolje receno sta je to smesno u igri ?

Ja ne mogu da nadjem manu trenutno igrici, sem sto mogu da kazem ok 13 evra je mnogo, ali nije obzirom na kakve gluposti mi ode crvena ipo. Igru su napravili da igraju retardirana deca, do igraca koji se stvarno maksimalno trude oko Hardcore igre. Realno su napravili da svi budu zadovoljni.

Nije da ja sad sto drzim fansite stiitim Blizzard, ja npr imam nesto sto meni smeta i sto sam vec poslao sugestiju Blizzardu da promeni na Patch 5.1 pre nego sto ide na Live.

Al me nervira kad neko napise:

"Smesna ekspanzija"

"Nikad bolja ekspanzija!"

Slazem se sa svim gore napisanim. Moj quote "Nikad bolja ekspanzija!" je troll doticnog Nikole. Što se tiče cene, 1500din nije mnogo. Teško da može da se nadje jeftinija zanimacija... Meni je igra trenutno skroz ok... Da smaraju dailyz, ali jbg, ako hoćeš reputacije treba da se iscimaš i izgrindaš... PVE je nikad zanimljiviji po mom mišljenju i pravo je osveženje u poredjenju sa na primer DS-om ili Firelandsom (ne računam Ragnarosa) koji su bili totalni faceroll...

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...