Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Igra je slicna TBC-u ako si ga uopste igrao na retail serverima a ne na nekim piraterijama. Ocigledno je da si pola zivota proveo na pirateriji pa ne znas kakav je tbc zaista bio . Chen Stormstout je panda iz War3 i po prici je normalno da se pojave pande u igri a ne da se pojavi sto Silencer kaze jos zmajeva u World-u.

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

I hoces da kazes da je taj Molten skriptovan kao original server? Jesi ti siguran da si probao TBC pa cak i taj PVP u potpunosti??? Pricas nam ovde da su te 3 ekspanzije najbolje a ja nisam siguran da je molten uopste imao vanilu. Kako su onda te 3 ekspanzije najbolje? I po cemu onda mozes da kazes da su te 3 ekspanzije najbolje ako si igrao samo pvp i kako kazes nesto malo? Jel PVP merodavan za ocenjivanje citave ekspanzije?

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Ne prozivam te ja neko mi nije jasno,malo pricas jedno malo drugo. Jednom pricas da igras samo pvp i da volis da igras protiv pravih ljudi a ne da lupas bosa pola sata pa da vajpujes a onda pricas kako si igrao i PVE na svim ekspanzijama. A i poceo si pricu kako samo igras pvp i na osnovu toga sam ja dosao do zakljucka da ti ocenjujes ekspanzije po tome kakav joj je pvp sistem. Toliko. Necu vise da se raspravljam. Smorio sam se sad pisajuci ove gluposti.

  • Downvote (-1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

I opet mi se desava ponovo isti problem sa mojim secret answerom.

Dao sam pre oko mesec dana blizzardu sve moguce svoje informacije i dao sam im tacan secret answer i oni mi posalji nazad taj isti secret answer. Pokusam danas da promenim sifru jer je bilo previse pogresnih pokusaja da se promeni i dobijem jebeni lock OPET i kaze mi da mi secret answer nije tacan I PORED TOGA STO MI JE JEBENI BLIZZARD ISTI TAJ SECRET ANSWER DAO.. KOJI BRE KURAC VISE ?

I sada dobijem na kraju svega i ovo : You have made too many unsuccessful attempts. In order to continue the password reset process, please contact Customer Support.

Kad cu imati priliku da ponovo sam pokusam promeniti password ? Majke mi, ovo mi pocinje ici na nerve jako !

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pri reforgovanju/transmogu ti uvek naglasi da ce item postati soulbound, ne znam za item upgrade ali kapiram da je isto.

Jedine iteme koje mozes da upgrade i da dalje mozes da ih saljes altovima su BOA itemi, ima ih dosta u mop-u, inscription moze da pravi BOA staff (agility i 2 sa intelect-om) i ima puna item-a koji mogu da se nadju svuda po pandariji od rare mobova i od rare spawn itema koji bleje na podu ( http://www.wowhead.com/achievement=7281) :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Mr. Parlament dobra ti reklama lolnuli smo svi kolektivno na TSu :D.

[2. Trade] [Cvrle]: Hello ladies! How are you? Fantastic. Look at your gear. Now back to me, now back at your gear. Now back to me. Sadly it isn't like mine. But if you switched to my guild your gear could be like mine. I am on mamuth.

Edited by Miki
Link to comment
Share on other sites

uzeo sam da instaliram wow posle pola godine i kad ubacim cataclysm disk ne moze da pokrene instalaciju kaze da nemam dozvolu da pokrenem doticnu(ni kao administrator). kad krene da downloadujem prijavi gresku blizzard updater i kad odradim repair isto. koje su mi opcije? da skinem sa torrenta?

Durid's ken fajr ganz end evriting!

Link to comment
Share on other sites

Mr. Parlament dobra ti reklama lolnuli smo svi kolektivno na TSu :D.

[2. Trade] [ZOOM]: Hello ladies! How are you? Fantastic. Look at your gear. Now back to me, now back at your gear. Now back to me. Sadly it isn't like mine. But if you switched to my guild your gear could be like mine. I am on mamuth.

Uzimao sam casove xD

Steram djoku u sve vas na TS-u na celu sa Krkojem :)

Gilda je u principu zatvorenog tipa, s puno guild perkova kao sto su Shado-pan bicikla i trinket lepe brene.

Edited by Parlament ZOOM
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

uzeo sam da instaliram wow posle pola godine i kad ubacim cataclysm disk ne moze da pokrene instalaciju kaze da nemam dozvolu da pokrenem doticnu(ni kao administrator). kad krene da downloadujem prijavi gresku blizzard updater i kad odradim repair isto. koje su mi opcije? da skinem sa torrenta?

Proveri da li ti je Secondary Logon servis aktivan, tj trebalo bi da bude aktivan ako nije.. mozda pomogne

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...