Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Zar nemaju koreanci reset 2 puta nedeljno? Izvinjavam se unapred ako sam pogreshio, ali to onda i nije bash fer trka...

Imaju FL reset 2 putajer je njima kasnio FL par meseci.To su im dali da bi ljudi mogli da skupe gear i legendary za ovaj patch.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Elem danas sam pustio test stranice http://store.blizzard.rs, za vas samo dostupan sadrzaj, ako naidjete na neki ugly bug javite mi.

Planirano je da se i podele neki pokloni koje mi blizzard salje, kupcima, kada sajt krene live u commercial use ^^

Ladno ti piše "igrice" na sajtu :( Totalno neozbiljno, ko da prodaješ java igrice za mobilne telefone

Link to comment
Share on other sites

Huh i meni uopste zvuci glupo, jedino sto pametno mogu da metnem PC Igre :/

Mozda nisam tolko dovoljno dobro opismenjen da zvuci fino :)

Samo kad se setim vetroluja i olujnogoljuljala ;P dize mi se kosa na glavi =)

Hvala inace na sugestiji <3

Evo još dve sugestije: Umesto "Gaming Gear" može da bude "Oprema za igranje", a umesto "Figurice" može "Figure".

Link to comment
Share on other sites

Jebeni retard Athene dosao na Stormscale, poceo server da baguje od fanboysa ne moze covek da se uloguje.................

Ja neam problem da se log in sve je isto kao sto je bilo. Znaci org lag je uvek bio tu kao i durotar, nema log in queues tako da ne znam sta svima smeta sto je Athene migrirao vamo..

Link to comment
Share on other sites

Ja neam problem da se log in sve je isto kao sto je bilo. Znaci org lag je uvek bio tu kao i durotar, nema log in queues tako da ne znam sta svima smeta sto je Athene migrirao vamo..

Da, uvek je lag preko dana. Ali nije bilo 2k retarda koji dodju i spamuju trade ATHENE AND SWIFTY BLA BLA BLA jebeni fanboysi T_T, valjda i onaj tard swifty dosao na nekog druida u Ally na SS-u.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...