Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Meni se licno smuci kad pomislim na one pokemon pet battle-ove. Za pande mi nije jasno sto svi vajnuju, pa jebote, bile su i u WC3-u pa nikom nije smetalo. Pandaren Brewmaster najmajstorskiji heroj!

Brate ako ti se smucio pet battle system :) nemoj da ga igras, igras igricu normalno ostali deo contenta. Meni deluje ok malo ako kazu ovaj expensio bice rat izmedju alliance i horde. Ali ako to stvarno bude bilo i naprave nesto mnogo mocno kao u dobra stara vremena kad se ratovalo outdoor. Mozda i bude interesantno.

Pet battle system mi je interesantan kad mi je dosadno ispred SW-a. sta fali da malo idigram na kraju krajeva ? :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ocekujem wow legacy servere sa ono 1.9 patch na severu i f2p... ako imaju dusu ... ako ne naprave , da bog da pocrkali !!!11

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Prestao sam da ga shvatam ozbiljno posle "jedini preduslov je bio da nisi totalni retard bla bla bla". Jasno mi je da nema pojma o cemu prica pa je svaka diskusija nepotrebna.

E dobro me podseti na mog zeleno plavog shamana kako trci oko jebenog stuba s nadom da se nece zabosti na piksel :D

Ili jedna situacija od tih pocetaka je bila kada Sarma zove Barcasa na karte, a on ce Sarmi: "Ne mogu brate sada, imam mnogo da ucim", a u pozadini se cuje "Not enough mana" , ako me secanje dobro drzi xD

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ili jedna situacija od tih pocetaka je bila kada Sarma zove Barcasa na karte, a on ce Sarmi: "Ne mogu brate sada, imam mnogo da ucim", a u pozadini se cuje "Not enough mana" , ako me secanje dobro drzi xD

barcas sa 56k modemom cepa... ja ga zovem na fudbal... on "uci", a zvucnici na max... full ugodjaj... not inaf inardzi... ju nid to get klosr...

ali sustina je bitna :D

Link to comment
Share on other sites

Igram swtor betu juce i danas, u mnogo stvari je ista igra ko wow, ali sto me opalila nostalgija kad sam hteo da odem lvl 20 flashpoint (dungeon) i nadjem nekog lika i spamujemo pola sata u gradu za tenka. Nedostaje mi taj deo wowa :( Ne zbog smora i bleje u gradu nego je komplet sve bilo vishe 'social' trazio si ljude stavljao u friend listu, bilo je fino druziti se :)]

jk wow dungeon finder ti i 4 anonimusa facerollujete sve :(

Link to comment
Share on other sites

Igram swtor betu juce i danas, u mnogo stvari je ista igra ko wow, ali sto me opalila nostalgija kad sam hteo da odem lvl 20 flashpoint (dungeon) i nadjem nekog lika i spamujemo pola sata u gradu za tenka. Nedostaje mi taj deo wowa :( Ne zbog smora i bleje u gradu nego je komplet sve bilo vishe 'social' trazio si ljude stavljao u friend listu, bilo je fino druziti se :)]

jk wow dungeon finder ti i 4 anonimusa facerollujete sve :(

Upravo tako, Shale! :) Malo i ja da zapisem nesto, da me slucajno ne zaboravite! :P

Edit: Lol tek sada vidim koji mi je avatar, i signature! E to je nostalgija.... :)

Edited by GiDrA
Link to comment
Share on other sites

Ko ne zna killygora je njubara :)

Upravo tako, Shale! :) Malo i ja da zapisem nesto, da me slucajno ne zaboravite! :P

Edit: Lol tek sada vidim koji mi je avatar, i signature! E to je nostalgija.... :)

jel ti igras wow jos uvek ili si i dalje u klabing fazonu :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...