Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zavrsio upgrade za business class tako da od sledeceg meseca nema vise za mene 300 putnika iz ekonomije... Sada samo kulturiska klijentela.

Odoh sutra na kraci let do Indije, pa 5 dana u Rim na zasluzeni odmor pa vikend u Bgu... Pozdrav iz ne tako kisnog Dubaia

ako ništa barem putuješ, bole te kurac :)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

dodge drug! šta je ovo danas, ti ovde a opti na UPT-u, zemunci preuzimaju rur :D

znaš da bi mogao neke slike da kačiš :D

De si Rejvene druze ;) Pratim ja rur samo sto retko pisem. A slike zgodnih stjuardesa imam masu ;) Samo recite koje hocete: nase ili strankinje... Da pozdravlja vas sve Alen Pantelic zvani Azdaja ;)

Edited by DODGETHIS
Link to comment
Share on other sites

skinuli mi konce danas,zovite me Tevez \o/

Btw,trese me neka temperatura,groznica,sve zivo,glava mi je ko klatno jebote,raspadam se neverovatno,ne mogu ni da jedem ceo dan koliko mi je muka...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

De si Rejvene druze ;) Pratim ja rur samo sto retko pisem. A slike zgodnih stjuardesa imam masu ;) Samo recite koje hocete: nase ili strankinje... Da pozdravlja vas sve Alen Pantelic zvani Azdaja ;)

reci mu da je sisa i da prodaje za PES

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Danas sam čitav dan bio napolju, po ovakvom vremenu :(

i još sam krenuo ka kući oko 13h svestan da će kasnije biti gužva, i bila je već i tada, ali svakako manja.

No ovi mučenici što su išli preko gazele ka NBGD-u, satima su stajali sto posto.

Link to comment
Share on other sites

Svih šest traka na Gazeli, kao i pristupne saobraćajnice, biće završene 15. novembra. U slučaju povoljnih vremenskih uslova, radovi će biti gotovi i pre ovog roka.

Sreća pa do posla ne idem preko grada.

Btw. živelo centralno grejanje i topla voda! Bojler šta? [:D]

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Богме ја нисам, али сутра идем на рођендан код шестогодишње девојкине сестричине да рејвујем уз 3Д штрумфове [8D]

Е и Пирупа избацио много добар ЕП. [|)]

Такође моја колегиница Мирка Васиљевић има све десетке али је трудна па сам јој носио индекс да јој се среди. Штета што то није био комп. :tf:

Не знам што сам вам ово испричао, али не може да шкоди.

ПОЗ НЕО!

  • Downvote (-1) 3

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

fifa je novi kralj :D

pozdrav drugari :)

kakva crna fifa, arapi te konvertovali vidim ja, izdao si svetinju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da sam negde ušinuo vrat ili tako nešto, i koja je to opšta blokada organizma. Ništa ne mogu da uradim normalno, sve nešto retardirano :) Nadam se da će proći uskoro, mada ću da vidim da zveknem i koji lek. Ali baš smara.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da sam negde ušinuo vrat ili tako nešto, i koja je to opšta blokada organizma. Ništa ne mogu da uradim normalno, sve nešto retardirano :) Nadam se da će proći uskoro, mada ću da vidim da zveknem i koji lek. Ali baš smara.

uhvatis ugao u kom te ne boli i u tom uglu funkcionises .. izgledas krajnje retardirano, al bar mozes da radis :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...