Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

dule, overi ečku (selo kod zrenjanina). imaju neki klasični zamak, ribnjak, lovište, nekoliko restorana i ne znam šta još, kažu da je fino sređeno, a trebalo bi da je jeftinije od salaša xyz

Bio sam ja u Kaštelu (Ečka), verovatno na taj zamak misliš pošto ne znam za drugi i daleko je od jeftinog. Tj. nije ni skup u odnosu na neki fensi hotel, ali je onako, skupkast za neko mesto u ruralnom delu itd. Ali je hotel super on the other hand i ima veliku baštu itd. A ribnjak i lovište mu nisu baš toliko blizu, ppošto su oni u Carskoj bari, moraš svakako kolima ići. Ali u Carskoj bari zato postoji onaj Hotel Sibila, on je onako "običniji" i samim tim povoljniji a još plus i blizu ribnjaka.

Eto :)

al moram reci, lukav je bio taj laki, al kontam da se sad dovoljno opustio da mozemo da ga iznenadimo. Sad je pravo vreme za napad!:D (killa jednom lakiju je doshao kraj!)

deal!

treba ti još pet postova, ja mislim, ili je beše to za oglase a za ovo drugo nešto više :)

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem brate, ne treba mi "sajt gde mogu da ukucam sta kad izlazi"... nego mi treba negde gde mogu da uradim sledecu stvar:

- Da kazemo da pratim serije X, Y i Z

- Oznacim da mi javlja samo kad te serije izadju.... tipa.. namenski program samo za to.

Ako si se pridruzio Android svetu mogu da ti preporucim par aplikacija bas za to.

Malo pre sam zaspao na faxu, raspadam se.:(

.

Link to comment
Share on other sites

tol'ko i traju

ove moje su posle pola godine iste kao kad sam ih kupio, na stranu što su u njujorkeru jedino imali modele koji se ne sužavaju onako hipsterski onomad kad sam pazario.

ok obecavam da cu se cesce pojavljivati, svake godine po 5 dana (ali ne svih 5 dana za redom)!:))

vrati se na forum, miljane, volećemo te!

A ribnjak i lovište mu nisu baš toliko blizu, ppošto su oni u Carskoj bari, moraš svakako kolima ići.

pa da, ja sam skapirao da će da ide kolima. my bad za kaštel, bio sam pre privatizacije i renoviranja, tad je bilo budzašto al se rasapdalo :)

Ako si se pridruzio Android svetu mogu da ti preporucim par aplikacija bas za to.

giev

Link to comment
Share on other sites

ove moje su posle pola godine iste kao kad sam ih kupio, na stranu što su u njujorkeru jedino imali modele koji se ne sužavaju onako hipsterski onomad kad sam pazario.

pa upravo zato ja uvek i zavrsim tamo hteo ne hteo...preterao sam malo sa 'tol'ko i traju', ali nisu preterano kvalitetne, imao sam vec jedno 3 para odande..

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Poceo sam da rejdzujem na svoj mozak.... mrzi me da pamtim sta kad izlazi od serija.

Znam da se negde pominjao neki program / website gde moze to lepo da se markira i prati itd....

gib hints.

Један од горе два наведена, ја користим оба : ) MyEpisodes има убачене и документарце, а POG је кул и фенси па ми је зато примаран. Можеш лако да обележиш оно што си погледао, и да буде видљиво на календару.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kako mrzim kad vidim auto a da je izgreban kljucem il kojim vec rekvizitom, i to porshe ispred zgrade ni manje ni vishe nego po sred haube, ispisana su neka slova...

za taj olosh je samo batina stvorena...

( [;)] )...

Miljane brate moj, sa stokom ne možeš drugačije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sutra drzavni praznik, a u utorak-sredu sledece nedelje jos dva.. ideje?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

napravi gej paradu na brzinu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

interesuje me ako je neko primetio u prolazu,treba mi zimska jakna,ali hocu da uzmem onaj "dugacki" model,na fazon kaputa sto su,ali kaput mi ne treba posto ga imam:)Znaci ne pumparice i tako te,nego duzinski da bude ovako nesto dunderdon-fall-winter-jackets-2008-01.jpeg

sve sto sam video na taj fazon za sada je 15k+,a toliko stvarno ne mogu da dam,do 10k bih dao,pa ako neko vidi nesto slicno nek vristi:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...