Jump to content

How to: Izvesti decu na pravi put


Recommended Posts

Брате уопште не идем на ваздушасте трипове, али стварно. И смара ме кад људи то тако виде. Ово је обична ''кафанска примједба'' по мени лоше усмереном хејту (не лоше да не треба хејтовати Вудумена, него хејтујете погрешне изјаве). Само перципирам то што је Вудумен рекао као констатацију епилога пљачке бабе, а не одбрану клинца. Клинца је бранио другим триповима и у глобалу, а код самог евента пљачке и не може да га брани јер није био тамо.

Мислим, што га не нападосте по линији да је једини разлог што је и постовао то за клинца да ми видимо како је Вудумен готиван лик и има пулене који га поштују и слушају иако су опасни момци? Ту сте могли да га натоварите урнебесно.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Дулио, ај прочитај објективно топик од почетка. Лик је рекао да је много што су добили 4 године, доводећи живот једне баке у питање, реално може да јој откаже срце кад јој на гајбу упадне пар момчића ето да би имали за патике и да се проведу за викенд. Онда су људи погледали о чему се ради и рекли да то није много, да су клинци ретарди. Па је Мармен рекао да су могли да ураде и гору ствар, притом како се закопавао временом, што рече Мохи, гравитирао је ка блажем ставу, и после је рекао да и треба да их осуде не знам ни ја колико. Чекај, много је или није много? Лик је ретард.

Хоћеш да ми кажеш да то није због Вудумена него због ретардираности изјава?

Прочитао си шта сам написао, а изгледа у разматрање узео само део. Одговор на ово твоје питање је: и због једног и због другог.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

И још нешто - постоје неке вероватноће, тј. велика вероватноћа је да је тај мали постао несоцијализовани дебил са сјебаним системом вредности и да је демиџд гуд и да ће да ради само горе и горе ствари и то је један реалан и уобичајен сценарио. Са друге стране, ја немам појма ко је тај лик, знам само да имам урођену аверзију према таквим клинцима и зато сам опрезан код закључака. На крају крајева, не знамо, можда није лагао Вудумена и можда стварно није тако бабу и хтео је да се покаже и шта год већ иде у ту причу. Сви ови елементи којима ми овде баратамо нису двоољни да клинца декларишу.

И то није не знам ни ја какав зен, космички трип, праведност, него једноставно јебига, кад бих пратио стално нагоне и емо трипове, вероватно бих се туко сваки дан и силовао рибе по улици. Ма колико случај деловао јасно, сви скачу са закључцима. И то се дешава у већој средини, али јебем ли га, ваљда треба човек да буде свестан да се то дешава.

Ја не знам да ли је у праву Фатсо, Вудумен или неко трећи, али знам да има разлике између ''туко бабу'' и ''лупио баби шамар'' и ''није је ни тако'' и ми реално немамо појма шта је ту било, ма колико били близу извесности у нашим вуглама.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

opet cu naglasiti, posto je dulio krenuo da nam prica o tezama i izrazavanju.

ja ne bih imao nista protiv da se utvrdi da je klinac stvarno mali povodljivac i slicno i da dobije uslovno, ne znam da li je mala sisica ili okoreli retard, stvarno ne znam.

vec sam rekao sta me je zaprepastilo, paklena pomorandza na ruru i u realnom zivotu koja pokusava da ublazi delo, opravda ga, a onda skrene u potpuno ludilo pricom kako je baba dobro prosla, valjda treba to imati u vidu.

dakle dosta je stvarno bilo, vudu bi trebalo da se povuce i da razmisli, cak i ako je ono greskom rekao, to ipak dodje iz podsvesti. da opet kazem, tu podrazumevam pravdanje dela time sta je sve moglo biti, bez i najmanje razmisljanja koji je horor napasti jebenu babu, koja je zamislite jos uz to skromna seljanka!

i sad opet neciji wot, pa opet nase/moje rasclanjivanje i slicno. razumem ja branjenje od pulena, svojevremeno je imara bila zrtva gomile koja se povede za najjacim pa je proziva i grize ( jos ce mara ispasti albatros a puleni mornari omg), ali ovo je skroz drugi slucaj

dakle jos sazetije, ovde je dj sa svojim pogledima na zivot i stavovima predmet sablaznjavanje, a ne mali retard kakvih je na tone

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ребел:

-није много 4 године за разбојништво. То је чињеница. Међутим, ја не мислим да је Вудумен овде гледао правно/моралну страну већ му жао клинца кога зна и не видим што је то страшно. Па мени је жалије кад ми швеца раскине са дечком па је тужна, него кад умре дете у Африци. Да, макар и она била крива за раскид. инб4 - лол дулетова швеца завитлава фрајере - имагинарни пример јебите се:)

-то што имају ретардиран трип да пазаре патике и проводе се за викенд је глобална бољка овог друштва, то је показатељ погубљености и уврнутости клинчадије, али кад би то значило да су сви они изгубљени случајеви, бојим се да бисмо морали да бесимо бар пола становништва млађег од дваес.

-Да, рекао је да су могли да ураде и гору ствар. И ту су два момента актуелна. Први је да Вудуменов пулен ипак није урадио ту гору ствар, а друга је да Вудумен тврди да клинац није ништа ни урадио. Он је само за једног узео да прича да га зна и да је ''добар дечко''. То што се закопао са ''могло је и горе по бабу'' је његова несрећа јер сигурно није хтео да каже ''лол мого је да је силује, он то ради у слободно време, али није, видите како је добар'' него да не знам, баба није прсла и ''залива парадајз'' или шта је већ написао. Јер су сви кренули са емо рантом (ох па то је бака господе боже) и није знао шта да напише јер је лол лик. И то је сто посто тако јебига, ајде размисли шта друго може да буде.

-прочитао сам цео топик и видео сам само то да се Вудумен закопава тиме што не уме да прича и кад оће да се брани да прелази у мод који је иритантан и има тон који је дебилан. Стојим при томе да то није Вудумен и да је ИСТЕ СТВАРИ причао на други начин, ништа од овога не би било.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

opet cu naglasiti, posto je dulio krenuo da nam prica o tezama i izrazavanju.

ja ne bih imao nista protiv da se utvrdi da je klinac stvarno mali povodljivac i slicno i da dobije uslovno, ne znam da li je mala sisica ili okoreli retard, stvarno ne znam.

vec sam rekao sta me je zaprepastilo, paklena pomorandza na ruru i u realnom zivotu koja pokusava da ublazi delo, opravda ga, a onda skrene u potpuno ludilo pricom kako je baba dobro prosla, valjda treba to imati u vidu.

dakle dosta je stvarno bilo, vudu bi trebalo da se povuce i da razmisli, cak i ako je ono greskom rekao, to ipak dodje iz podsvesti. da opet kazem, tu podrazumevam pravdanje dela time sta je sve moglo biti, bez i najmanje razmisljanja koji je horor napasti jebenu babu, koja je zamislite jos uz to skromna seljanka!

i sad opet neciji wot, pa opet nase/moje rasclanjivanje i slicno. razumem ja branjenje od pulena, svojevremeno je imara bila zrtva gomile koja se povede za najjacim pa je proziva i grize ( jos ce mara ispasti albatros a puleni mornari omg), ali ovo je skroz drugi slucaj

dakle jos sazetije, ovde je dj sa svojim pogledima na zivot i stavovima predmet sablaznjavanje, a ne mali retard kakvih je na tone

Колико сам ја схватио, не оправдава га, већ му жао клинца јер ''познаје и његову феминин сајд'', да се тако изразим, па га конта као индивидуу и онда му је смор јер клинац сигурно није САМО разбојник, можда је и добар другар или шта већ. А можда је чак и потпуно океј, само је прснут и поводљив, мање вероватно, али могуће. И Вудумену је клинца жао и онда га нервира што ће мали да ''најебе више него што он мисли да треба као човек који га познаје''.

А после је већ све ствар збуњености услед напада и класичног Вудумен тврдоглавог ретардизма који онда иде у ''шокантност'' тј. глуми албатроса намерно и једе говна и прави се луд.

Не бих се сложио да су му те изјаве са бабом дошле из подсвести, бар ми не делује тако.

Ја немам обичај да пишем бака, већ пишем баба, често ћу написати рикно уместо умро или погинуо, правићу педо шале итд. па сам цвеће од човека и једна емотивна душа којој би и Јесењин позавидео. Али гледам да то искључим кад дискутујем о нечему јер не може да помогне.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Vudu, i ghost je imao takva sranja u zivotu (cak siguran sam i veca) pa nije zavrsio u zatvoru, niti je valjao gudru. Zaposlio se i radi nesto sa svojim zivotom.

Хаха, Маре где си ти сто година! :)

Све ово стоји што си рекао. И да је поводљив, и да му је касно дошло из дупета у главу и то сам ја све напоменуо. Не тражим му алиби, нити кажем да бих волео да се извуче из тога. Заправо треба да сноси последице јер како би иначе научио? Само мислим да је 8 година много за тако млад ум. Знајући њега, сигуран сам 99% да ће изаћи као још већи криминалац (+3 бамбија за државу) или ће тамо најебати јер је мекан. Под "најебати" мислим - неко ће да рокне, убиће се.

Meni tvoja prica uopste ne pije vodu, kao babi nista ne fali, samo samar. To je tuzno da je to jedan od zakljucaka posle svega ovoga. Samo psiholoski sto su joj nacinili u 78. godini zivota, da se plasi za svoj zivot i da je zakljucavaju u supu i ta sranja i bez noza je dovoljno da oni zavrse 7 godina u zatvoru. Kontas da svaki covek od toga moze da ima posledice.

To sto su te drugi ishejtovali je samo na osnovu tvojih zakljucaka posle svih tih desavanja, i treba tako da te hejtuju, jer apsolutno nisi u pravu.

Мој закључак није тај. Нити сам у том фазону. Тај закључак је настао као конструкција речи извађених из контекста целе приче. Стоти пут понављам да је наравно то страшно и колико није имао мозга да помисли да баба може да се шлогира од самог упада у њену кућу. И да због тога треба да одговарају. Само не знам да ли ти видиш и даље да Мохијевци мисле да сам ја безосећајан тип ког боли уво за то? Ја сам само напоменуо да је у таквом делу разбојништва, које је често врло агресивно, насилно и психички погубно она ДОБРО прошла. А не - "Хеј, па баба је ок, нема потребе да они иду у затвор!" [roflmao] - То могу само људи на РУР-у изгледа могу да смисле. :]

То што је моје мишљење да не треба ОН и овај малолетни клинац да добију толику казну, не значи одмах да им оправдавам то дело и да им тражим алиби, разумеш? Тај клинац ког сам ја познавао није регистровани разбојник, бабо-пресретач, агресвни криминалац итд. и мислим да би било ефектније када би са њим поступали другачије (а и са овим малолетним), за разлику од ових који су већ били у затвору, познати мурији итд.

Ту сам истакао да га познајем и знам да као такав није у стању да тако нешто уопште сам изведе, већ да га је врло вероватно неко поденуо на то јер он нема личних мотива да тако нешто уради. Али ајде, можда ту грешим, можда му се у последњих годину дана животу променио за 1080°C и није могао да нађе други излаз осим да крене у разбојништво.

На крају крајева, све то није ни била тема, нити сам ја хтео о томе да дискутујем. Јер би то више била ова тема "Шта је у вашој књизи преступа црвени картон?", што рече Дулио. И наравно да ме то тек не занима да покрећем.

И управо ово...

Другим речима АКО СИ ВЕЋ жртва разбојништва, онда си срећан са сто евра губитка и шамаром. Јеботе, срећан си и са пет хиљада евра губитка и десет шамара. Ти си отишао уназад превише, знамо да се десило разбојништво и гледамо његов епилог, па ваљда се подразумева да је баба срећнија ако се разбојништво уопште не деси лол.

--------

Мохи - бог исправних закључака!

on misli da je klinac kome je u glavi ok da osamari babu i da joj preti nozem u sustini ok dete

Да, баш то мислим. :fp:

@Дебели:

167.jpeg

168-169.jpg

Члан 167, 168, 169.

http://www.cbs-css.org/files/publikacije/krivicni_zakon_rs.pdf

Сличан је и закон у Републици Српској... Болдоваћу битно.

Разбојништва и разбојничке крађе су дефинисани у члановима 233. и 234. Кривичног закона Републике Српске, као кривична дјела извршена употребом силе против неког лица или пријетњом да ће непосредно напасти на живот или тијело, а са циљем да осе одузме туђа покретна ствар у намјери да се њеним присвајањем прибави противправна имовинска корист

Је л' и даље мислиш да баба није добро прошла? Они су њих оптужили за ово и добили су свако по осам година + сигурно ће добити екстра топ прцање, полицијску тортуру, свакодневни страх од смрти и ко-зна-шта-још кад оду у затвор.

А да им ми ипак скратимо муке па да их набацимо на колац и оставимо их на Теразијама? Таман би то могао да буде леп епилог за криминалце у Србији и твој спектакуларни пролог у политици! (Говорим за овог мог клинца и овог малолетног)

И још нешто - постоје неке вероватноће, тј. велика вероватноћа је да је тај мали постао несоцијализовани дебил са сјебаним системом вредности и да је демиџд гуд и да ће да ради само горе и горе ствари и то је један реалан и уобичајен сценарио. Са друге стране, ја немам појма ко је тај лик, знам само да имам урођену аверзију према таквим клинцима и зато сам опрезан код закључака. Ма колико случај деловао јасно, сви скачу са закључцима. И то се дешава у већој средини, али јебем ли га, ваљда треба човек да буде свестан да се то дешава.

Управо то. Али овде ни то чак није битно! Битно је да ли сам ја ретард или не закључак, разумеш? :D

На крају крајева, не знамо, можда није лагао Вудумена и можда стварно није тако бабу и хтео је да се покаже и шта год већ иде у ту причу. Сви ови елементи којима ми овде баратамо нису двоољни да клинца декларишу.

Написао сам зашто су кренули клинци. Баба има велико двориште, воћњак, њиву, кућу, и децу уностранству. Клинци су кренули да би што пре све то претражили. Нису кренули да силују бабу, нити су је такли. Ухватили су их јер их је (а то медији не пишу) један од њих одрукао, али изгледа да се и он зајебао ту. С тим што ће сад сви да најебу управо због законског декларисања овог чина, а не зато што је тако било у пракси.

Ја не знам да ли је у праву Фатсо, Вудумен или неко трећи, али знам да има разлике између ''туко бабу'' и ''лупио баби шамар'' и ''није је ни тако'' и ми реално немамо појма шта је ту било, ма колико били близу извесности у нашим вуглама.

Али код већине нема те разлике овде. Но, ја сам вам рекао многе ствари из прве руке, које можда и нисам требао. Уосталом ко ми толико не верујем може са мном у Старо Село да обиђемо бабу и таман да узмемо једну ракију за Дулета јер баба има опак воћњак. [:D]

Колико сам ја схватио, не оправдава га, већ му жао клинца јер ''познаје и његову феминин сајд'', да се тако изразим, па га конта као индивидуу и онда му је смор јер клинац сигурно није САМО разбојник, можда је и добар другар или шта већ. А можда је чак и потпуно океј, само је прснут и поводљив, мање вероватно, али могуће. И Вудумену је клинца жао и онда га нервира што ће мали да ''најебе више него што он мисли да треба као човек који га познаје''.

Дулио је опет све лепо рекао. Знао сам му "феминин сајд" :)) Контао сам га као индивидуу, мали није разбојник био до овог тренутка, добар је другар. Јесте поводљив и због тога ће у суштини највише платити. Јер да није, одјебао би одавно све те који су га подевали на та срања.

Да ће најебати више него што би требало - то сам 100% сигуран.

То је то. Може катанац слободно.

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Вудумене, ја браним механику, а не тебе лично, немој да пишеш на ћирилици и да ми пружаш геј љубав!

И не иде ти у прилог кад кажеш педесет лол ствари, онда их ја појасним јер имам живаца, а ти кажеш ''ето, како је дулио појаснио'', сам си крив што конструишеш реченице лолно. Брате испеци па реци, људима требају телепатске моћи да би те разумели како ти желиш да те разумеју, а и то не знамо да ли је тако или једноставно кажеш лепо, па кад видиш да не ваља одзив, умекшаваш. Лепо напиши одмах нормално, па ћеш или бити дебил или нећеш.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја сам кренуо да одговорим малом Марету, па видим Мохијев пост, па видим твој, па видим пост од Дебелог итд.

Јебига када сте се расписали. :]

Што се мене тиче лично, ја не видим да правим OMFG реченице које не могу да се разумеју. Мислим ако их правим, шта онда којоту треба да кажете? Свеједно ја ћу се потрудити. :)

Не требају људима телепатске моћи да би разумели мене, него само позитиван став, који овде очигледно мањка.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Је л' и даље мислиш да баба није добро прошла? Они су њих оптужили за ово и добили су свако по осам година + сигурно ће добити екстра топ прцање, полицијску тортуру, свакодневни страх од смрти и ко-зна-шта-још кад оду у затвор.

А да им ми ипак скратимо муке па да их набацимо на колац и оставимо их на Теразијама? Таман би то могао да буде леп епилог за криминалце у Србији и твој спектакуларни пролог у политици!

Управо то. Али овде ни то чак није битно! Битно је да ли сам ја ретард или не закључак, разумеш? :D

Написао сам зашто су кренули клинци. Баба има велико двориште, воћњак, њиву и кућу, децу и уностранству. Клинци су кренули да би што пре све то претражили. Нису кренули да силују бабу, нити су је такли. Ухватили су их јер их је (а то медији не пишу) један од њих одрукао, али изгледа да се и он зајебао ту. С тим што ће сад сви да најебу управо због законског декларисања овог чина, а не зато што је тако било у пракси.

Jel si ti bre retardiran ?!

- Plache mi se od muke ponovo kad citam sta pises. Citiras krivicni zakon i to kako su njih optuzili za nesto (i osudili izgleda)... i onda pitas.. "Jel i dalje mislis da baba nije dobro prosla?" Hahahaha pa koji si ti retard. Znaci dobili su osudu u skladu sa zakonom.. od 1 do 12 godina i nema sta tu da se prica. Jos lepo pise da je teska razbojnicka kradja min 5 god zatvora. Budi srecan sto nisu dobili maksimum (sto bih realno ja njima presudio da sam sudija \o/).

- Druga stvar... kako god sve to izgledalo nama sa stra ne... toj babi od 80 godina "koja je dobro prosla" je to izgledalo sasvim drugacije. Dosla je grupa bilmeza u kucu da je opljacka i maltretira itd... NIJE BITNO da li je dobila shamar ili 2.. bitno je da se verovatno uplasila za svoj zivot i da se usrala od straha (a da ne pominjem da je fizicki bila napadnuta).

- Treca stvar... ponovo moram da ti kazem da si retardiran i to samo zbog ovog tvog "Jel i dalje mislis da baba nije dobro prosla?" hahahha.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Баба овде није ни предмет расправе. Кажем опет "БАБА ЈЕСТЕ ДОБРО ПРОШЛА, ИАКО РАЗБОЈНИШТВО ПОДРАЗУМЕВА ВРЛО ТЕШКО ФИЗИЧКО НАСИЊЕ КОЈЕ ОНА ХВАЛА БОГУ НИЈЕ ДОБИЛА"

Но то није ни битно, то дело је тако законски означено. Они су могли да јој бану у кућу и да је лепо питају "Е баба, је л' би нам дала своје паре и злато да те џабе не малтертирамо" и да је не пипну - опет би то било разбојништво.

Наравно, то се није десило, урадили су много више - лупили су јој шамар, претили су јој ножем, уплашили су је, закључали су је. Свега сам ја тога свестан, али разуми да у целом том чину, она је прошла боље него што се просечно пролази када је такав акт у питању.

Леп ти је дао пример Дулио, ако те гађа тенк и откине ти само руку. ТИ СИ ДОБРО ПРОШАО. Је л' ти допире то до мозга?

Да није прошла добро, или би била покојна, или не би могла више нормално да функционише.

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ne citam dulia obicno duze od prvog WOT-a, posto krene da prica nasiroko i mnogo se gubi u svojoj borbi protiv vetrnjaca... kao na primer

''разбојништво по дефаулту'' подразумева углавном садистичко малтретирање прилично високог степенa

I lepo je Debeli napisao.. mnogo se vata za te "vazdusaste kategorije". Osim toga, SPECIJALNO ga ne citam kad pokusava da prevede tvoje gluposti (ili bilo cije druge).

- I brate... gadja me tenk, otkine ruku, dobro sam prosao zato sto nisam poginuo. Glup je primer na nekoliko nivoa, ali necu ni da otvaram raspravu an tu temu.

A tebi... samo treba da zapamtis.. "Baba NIJE dobro prosla" i sve ce biti lakse.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ај оно, ако коментаришеш нешто што ја напишем, онда искоментариши мени, а не ''дулио ово дулио оно'', а дулио ту. Мада бих волео да ме искулираш скроз ако је икако могуће.

инб4 ''причам о теби јер те је Мармен поменуо'' - не, ово ти је трећи пост у том фазону на топику, само сам први искулирао, други сам био у фазону добро ајде ухватио је флоу, ал сад брате оно, ако ти је толики трип, стави ме на игнор, ал не мораш да радиш то што радиш, тј. лепо бих те замолио да ме искулираш и оно, хепи босна или шта већ.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Леп ти је дао пример Дулио, ако те гађа тенк и откине ти само руку. ТИ СИ ДОБРО ПРОШАО. Је л' ти допире то до мозга?

Да није прошла добро, или би била покојна, или не би могла више нормално да функционише.

ako vas je neko gadjao tenkom i otkinuo vam samo dlaku sa noznog palca, taj neko nije i ne moze biti ok i super decko. zato ste glupi. (svi vi koji mislite da je marmen kul + marmen) poz

Bože koji smor, a klinac je dobar kao 'leba inače

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ај оно, ако коментаришеш нешто што ја напишем, онда искоментариши мени, а не ''дулио ово дулио оно'', а дулио ту. Мада бих волео да ме искулираш скроз ако је икако могуће.

инб4 ''причам о теби јер те је Мармен поменуо'' - не, ово ти је трећи пост у том фазону на топику, само сам први искулирао, други сам био у фазону добро ајде ухватио је флоу, ал сад брате оно, ако ти је толики трип, стави ме на игнор, ал не мораш да радиш то што радиш, тј. лепо бих те замолио да ме искулираш и оно, хепи босна или шта већ.

Ne razumem kakod a iskomentarisem "tebi" ? Na pm? Moram da te kvotujem?

Komentarisem da pises "gluposti" od svog prvog posta na ovoj temi. Ako ti je toliki trip, nemoj da pises vise, ili stavi ti mene na ignore.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ne citam dulia obicno duze od prvog WOT-a, posto krene da prica nasiroko i mnogo se gubi u svojoj borbi protiv vetrnjaca... kao na primer

I lepo je Debeli napisao.. mnogo se vata za te "vazdusaste kategorije". Osim toga, SPECIJALNO ga ne citam kad pokusava da prevede tvoje gluposti (ili bilo cije druge).

- I brate... gadja me tenk, otkine ruku, dobro sam prosao zato sto nisam poginuo. Glup je primer na nekoliko nivoa, ali necu ni da otvaram raspravu an tu temu.

A tebi... samo treba da zapamtis.. "Baba NIJE dobro prosla" i sve ce biti lakse.

Баба није добро прошла. Ок. Наравно да није добро прошла, посебно ако имаш у виду да су могли и да јој заобиђу кућу.

Исто тако као што су они могли њу да заобиђу, могао је и тенк да не пуца баш у тебе - кад већ сликовито извлачимо паралеле. АЛИ КАД ВЕЋ ЈЕСТЕ, ИЛИ КАД ВЕЋ ЈЕСУ УПАЛИ - ДАЈ ДА ПРОЂЕШ ШТО БОЉЕ? И ако ти не видиш да она јесте добро прошла у целој тој ситуацији - онда не знам шта да ти кажем. Могу да те зовем и ретард, ментол, како год хоћу, то није битно. Ти то једноставно не видиш.

Ја имам у виду да она има 79-80. година. Могу само да замислим колико просечној баби од 80 година треба да се шлогира. Свакако мало... и знам да је довољан тај упад и један шамар. Слажем се.

АЛИ КАД СМО ВЕЋ ТУ, СХВАТИ ДА ЈЕ ОНА БИЛА ТУ НА ЊИХОВУ МИЛОСТ И НЕМИЛОСТ И МОГЛИ СУ ДА ЈОЈ УРАДЕ - ШТА ГОД ХОЋЕ!

И ово ме подсети све сад на ону књигу о Милутину и ситуацију кад он изгуби око у рату, а жена и мајка пресрећне што није изгубио руку јер сељак без руке може само да буде чобан. Односно више му значе обе руке, него оба ока.

Некад је срећа, мања несрећа.

Мени је драго што је она добро. Није ми драго што су клинци кренули у такву "'ајдучију" и то је то. Не знам докле више ово да објашњавам.

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem kakod a iskomentarisem "tebi" ? Na pm? Moram da te kvotujem?

Komentarisem da pises "gluposti" od svog prvog posta na ovoj temi. Ako ti je toliki trip, nemoj da pises vise, ili stavi ti mene na ignore.

Не брате него да се обратиш мени, знаш оно, ја стојим овде на топику, а ти ''упозораваш људе на моје постове'', у преводу подјебаваш ме и то ''путем трећег лица'', поготово што се у животу видели нисмо, нити сам те нешто прозивао, подјебавао или шта год.

Могао си да кажеш ''брате дулио погрешио си ту ту и ту'' или ако је то толики напор, ''брате дулио ништа то не ваља'', а не ''еј момци, дулио је истрипово гхиии гхии'', а ја поред тебе отприлике. У кафани нас десет, а ти објашњаваш лику поред мене како сам ја нешто истрипово.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не, дискусија ми није ни на крај памети, само сам ти скренуо пажњу да ме не подјебаваш кад немаш ни елемената ни разлога ни однос са мном за тако нешто, то је све. Поз.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ajde vudumane ovako.

Da tvoja majka(malo je lično, nhf) sutra ubije nekoga, je l' bi pričao kako ona ne treba da se kazni zato što je ona dobra osoba, ipak te je oblačila i hranila, jelte.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...