Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

Jako jako usran dan mi zacine na kraju reprezentativci :( Krle, svaka ti cast, da sam na poziciji dao bih ti orden i priznanja za najvise zasluge i predsednicku penziju. Za ostale nemam reci, kao da ih nije interesovala utakmica. Zelim srecu makedoncima vs spanije. Oni se bore onako kako smo se mi NEKAD borili. Necu da ulazim u razloge ZASTO ali ocigledno je da nije postojalo interesovanje ekipe. Jos jedanput, jako sam razocaran na sta sam potrosio 2h :(

Link to comment
Share on other sites

Za ostale nemam reci, kao da ih nije interesovala utakmica. Zelim srecu makedoncima vs spanije. Oni se bore onako kako smo se mi NEKAD borili. Necu da ulazim u razloge ZASTO ali ocigledno je da nije postojalo interesovanje ekipe. Jos jedanput, jako sam razocaran na sta sam potrosio 2h :(

pa ovo je takvo lupetanje, da ja nemam reci.

Odakle tebi ideja da se mi nismo borili? Odakle tebi ideja da su se Makedonci vise borili, ili bilo ko drugi? Sta, da je Krle dao kos za -2, pa da smo uzeli loptu, naboli tu 2 trojke, pobedili kos razlike, onda bi bilo borili smo se do kraja?

Jednostavno, ove godine dosta toga nije valjalo. Nesporazumi kod preuzimanja, odbrana pika 2v2, gradjenje igraca kod skoka, Teo nije u formi u kakvoj je bio, Savanovic nije dovoljno dosao do izrazaja u ovim kasnijim utakmicama, Keselje takodje nije dovoljno sutirao (bar ne danas), i VELIKI minus nam je sto smo ostali bez Velickovica.

Ovo je mozda objektivno nas domet na ovom prvenstvu, iako ja mogu da se kladim da bi mi sad dobili istu ovu Makedoniju, ali jebi ga, sta da se radi.

Cestitke nasim momcima na trudu, pa nam sad sledi spremanje za OI.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jako smo lose odigrali i zasluzeno ispali... steta jbg,moglo je to mnogo bolje da bude,

pogotovo da se ne desi kao veceras da nam neki no name rusi trce od kosa do kosa i razbijaju odbranu,

koja je btw ne ocajna bila nego ne znam kako da je nazovem. Gubili smo lopte na svakom koraku,bukvalno sem Teodosica

nije imao ko da je prenese,izbacuju nas iz presinga kao malu decu kada oni prenose itd itd...

Vidim mnogi pljuju Teodosica,ali realno iako su ti njegovi sutevi u mnogim slucajevima bili isforsirani,

nije imao ko drugi da sutne loptu,jer sam imao utisak da 90% njih beze od iste.

Svaki napad lopta ide na Krstica ili Tea i kako onda da se ne dodje do toga da on sutira trojku

iz punog trka ili da se zabije u njih trojicu i posalje je negde nazad na 6,25 kad ovi ostali bleje sa strane kao mulati ...

Bice tesko protiv Grka,nadam se da cemo izboriti bar turnis za OI!

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

je l' za tebe borba ako udjes u ring sa lavom da trcis i tuces glavom u zid ko najveci imbecil? de majke ti ne prosipaj gluposti ko da nismo gledali tekmu, ko da smo idioti pa ne znamo kako se ponasa covek kome jednostavno nije stalo. kad zelis pobedu onda grizes onda tuces, grebes, skaces, lomis a ne da cekas, setas, da te mrzi da se sagnes da preseces pas itd itd.

Link to comment
Share on other sites

Ne cudi me sto Srbija pljuje Teodosica sada, poznati smo po zaboravljanju.

Tako je bilo za Mijata kad je promasio penal, sutra ce tako biti i za Djokovica.

Mislim, mi smo i dalje zemlja koja tezi ulasku u NATO i EU posle svega sto su nam uradili.

Mogu samo reci da nismo zasluzili ovakve sportiste... Bolje da krenemo da navijamo za Spaniju ili Ameriku, oni su eto najbolji.

alfa car, poz

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

A prvo treba da se kvalifikujemo na kvalifikacije za OI.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Kako neko posle ovoga veceras moze da brani teodosica meni nije jasno. Ispucao je lik sve kredite u ove poslednje 3-4 utakmice. Ovoliko nepostovanja prema svojim saigracima se ne vidja ni u ligi buducih sampiona jebeno. Nas najbolji suter za 3 na ovom prvenstvu Keselj, posle utakmice sa francuzima dobija 2-3 lopte po utakmici pa to je prosto za ne poverovati. Ne secam se kada sam poslednji put ovoliko zivaca izgubio gledajuci neku utakmicu. Covek svaki drugi napad ili sutne ili izgubi loptu, a igra 37 minuta jednostavno nemam reci. Lepo neki lik na b92 prokomentariosao "Бити у исто време најбољи стрелац утакмице и најгори играч утакмице - то може само Теодосић." Tuga.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Rusi su imali 9 skokova u napadu vishe od nas + 6 izgubljenih lopti manje i ukupno su imali 19 suteva vishe ( mi smo sutnuli koje slobodno vise). Iako smo mi procentualno bolje sutirali od njih za 2 i slobodnjake a za tri je bio skoro isti procenat oni su pobedili zbog veceg broja suteva. Teo je prodao dobru kolicinu lopti na losa dodavanja/faulove u napadu/sut za 3 poena.

Kako neko posle ovoga veceras moze da brani teodosica meni nije jasno. Ispucao je lik sve kredite u ove poslednje 3-4 utakmice. Ovoliko nepostovanja prema svojim saigracima se ne vidja ni u ligi buducih sampiona jebeno. Nas najbolji suter za 3 na ovom prvenstvu Keselj, posle utakmice sa francuzima dobija 2-3 lopte po utakmici pa to je prosto za ne poverovati. Ne secam se kada sam poslednji put ovoliko zivaca izgubio gledajuci neku utakmicu. Covek svaki drugi napad ili sutne ili izgubi loptu, a igra 37 minuta jednostavno nemam reci. Lepo neki lik na b92 prokomentariosao "Бити у исто време најбољи стрелац утакмице и најгори играч утакмице - то може само Теодосић." Tuga.

this.

covek je do sada sutnuo 52 trojke pogodio samo 15 :/ sto je 28%, imao je 24 izgubljene lopte na 8 utakmica danas je imao 9 komada :/

Keselj koji je nash najbolji suter za 3 poena je sutnuo 33 trojki u 8 utakmica danas je sutnuo jos 3 4 valjda znaci 37, 15 suteva manje a pogodio je 5 trojki vishe od Tea.

Teo je krenuo pogresnim putem, da li ga je lupila slava o glavu ili misli da je vazniji od cele ekipe ne znam al je stvarno krenuo pogresnim putem. Postace novi Rakocevic.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

sve to stoji, ali nismo imali dva klucna igraca, jednog startera i glavnog sa klupe...

nema razloga da pljujete teodosica, on je igrao onako kako mu je dozvoljeno da igra... mene samo cudi taktika da napad onoliko brzo i ishitreno zavrsavamo...ne secam se da je to bio nas stil.... i gradjenje prostora ispod kosa, blokovi... i kretanje bez lopte, wtf ?mozda fejlujem da vidim, ali kako sam to video kod makedonaca onda... malo smrducka taktika ako mene pitate (generalno, ne danas... danas nismo ni imali sanse realno, i jebena trojka kirilenka govnara koja ulazi od dva obruca)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

verovatno je teodosic kriv i sto nasa spoljna linija danas nije postojala,sto su rusi imali svaki put otvoren sut za 3 poena,sto su nas karali sa odbranom i ofanzivnim i defanzivnim skokovima.

super ste

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Kad pricamo o Teodosicu jako je bitna utakmica protiv Slovenaca, decko ubio. Tim je odneo do pobede.

nakon te slovenije, krenulo je njegovo izdrkavanje i izigravanje saleta djordjevica ala 1995. shto on realno nije, niti ce ikada biti. ali onda dolazi utakmica protiv spanije septembar 2010, zabija decko onu trojku i opet dobija odredjenu dozu postovanja.

I to je ta razlika, dal si pogodio shut ili nisi. Medjutim kosarka nije jedan shut. Tada krece njegovo josh vece izdrkavanje na ustrb ostalih igracha i zivaca ljudi.

I dolazimo do kljuca price, ovo prvenstvo gde je bukvalno igrao preko kurca.

Medjutim, ja verujem u njegove najbolje namere. Decko se zaljubio u svoju 'legendu', mislio da moze da sam nosi a bilo ko, ko je imalo realan moze da shvati da je on jako dobar plejmeker ali ne i neko ko moze da nosi igru.

Kratka analiza-

Francuska: Nesportska lichna pred kraj regularnog dela gde nas je umalo sahranio da glupi crnac nije promasio oba bacanja.

Turska: Vec smo diskutovali ovde o napadu na zonski presing. Kao da si drvo stavio da se kotrlja po parketu. Neko kurcenje, uletanje u njih dvojicu gde sigurno gubi loptu. Onda onaj shut za 3 poena kod +1 za nas. Shut za 3 poena 10 sekundi pred kraj kod +1 za nas(?!) koji pogadja dno table.

Danas: Uzas zhivi. vredi li komentarisati?

Shteta, bilo je povreda i svega, i niko to ne osporava. Medjutim kad imas tim mora da se zna ko sta radi bez obzira ko igra. Danas je teodosic batalio svoju plejmekersku ulogu, i dao se u ulogu poentera, asistenta, skakaca... kao sam ce pobediti ruse. Dok jedan Novicki ne moze Nemcima da uzme jednu pobedu.

Nadam se plasmanu na Olimpijadu, i pored pada forme na ovom prvenstvu ipak je ova generacija u prethodne tri godine dala sve od sebe i sigurno da je zasluzuje.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...