Jump to content

BusPlus karte?


Recommended Posts

Zar u staroj Jugi nije bio besplatan gradski prevoz?

Nisam hejter, ali malo su skupe ove karte za jednodnevnu upotrebu s tim što ajd' da je neki prevoz, nego nit' znaš kad će da naiđe onaj prevoz što ti treba, nit' znaš gde treba da izađeš ako ideš npr. na neki deo grada koji dovoljno ne poznaješ.

Ja sam 2007. u Pragu platio kao neku dnevnu kartu tipa jedan evro. Ceo dan sam se vozio sa njom (nigde je nisam kucao lol) i sve je pisalo u narednih 5 stanica, gde staje, kad staje itd. S tim što nije bilo konduktera, sve je čisto i otvaraju se sva vrata na tramvaju/basu.

Ja se npr. ponekad zapitam kako se stranci snalaze sa našim prevozom. :D

naravno da nije bile su markice, karte za jednu voznju i pantljicare

inace, cisto da pojasnim svoje hejtove, ne odnose se na sam prevoz i kvalitet istog sada. odnose se na jebeno stanje svesti da kad god cujem da ce se eki sistem uvesti odma pomisli kolko se para pokralo i kako to resenje nikada nece imati punu funkcionalnost.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da.

:)))

Al ozbiljno, tako su mnogi vikali (pa i ja) kad su kod nas najavili taj način ulaska u bus... "jao sada ćemo putovati 45 umesto 30 minuta" i slične priče. Istina, bilo je malo gubljenja prvih mesec-dva, dok se narod nije navikao, sada je sve ok... i ne, nemojte i meni opet tu spiku "ne možeš da porediš BG i NS", ulaz na prva vrata je ulaz na prva vrata, zglobni autobus je zglobni autobus, i u BG-u i u NS-u.

brate, imate bolji prevoz i vishe autobusa u NSu + je MNOGO manji grad, realno ne mozhe da se poredi

Link to comment
Share on other sites

Dobro, videćete i sami... ponavljam, i ja sam bio u istom fazonu, pa sam na kraju priznao da sam pogrešio.

Jer to je standardna priča, uvede se u gradu Derpigradu ulaz na prva vrata, masa negoduje, posle par meseci svi se navikli, život ide dalje.

Nema to veze toliko sa veličinom grada, pa ne možete mi reći da u BG-u u proseku na stanici bus čeka 15 ljudi, a u NS-u 5 recimo?

Link to comment
Share on other sites

stvarno togfu :))

pomenuo je vudu 65 i 95

a na taj fazon su i 15, 16, 17, 18, 88, 46, 26...mrzi me sad da nabrajam, ali svaki drugi prevoz :))

a imaj na umu da su oni u spicevima konstantno puni, a idu na svakih 5 mina, mogu da zamislim kolaps na gazeli, zelenjaku, bulevaru... koji bi stvorili, samo zbog tih dugih stajanja

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jebote ovaj Viktor ce jos malo da salje kaznenu policiju na kucnu adresu da bije svakog ko se ne slaze sa njim.

Moj komentar Viktore nije bio da demantujem evidentni problem koji Beograd ima sa autobusima,nego sto je tvoj i Vuduov stav u konkretno ovom slucaju bio GLUPI SRBA,ON CE NAMA DA PRICA O PREVOZU,A ZIVI U MOSKVI HEEEEEEEEE

mislim jebem mu mater,nismo mi najgora govna na svetu,koliko god se ocigledno trudili da se tako predstavimo

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro, videćete i sami... ponavljam, i ja sam bio u istom fazonu, pa sam na kraju priznao da sam pogrešio.

Jer to je standardna priča, uvede se u gradu Derpigradu ulaz na prva vrata, masa negoduje, posle par meseci svi se navikli, život ide dalje.

Nema to veze toliko sa veličinom grada, pa ne možete mi reći da u BG-u u proseku na stanici bus čeka 15 ljudi, a u NS-u 5 recimo?

ja sam se vozio za vreme exita busom :D i vozac je bio prinudjen da otvori sva vrata jer smo ulazili u bus sat vremena :DDD

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

dule, to što si napisao znači da vića beži.

at topic: problem koji imamo u ovoj diskusiji je taj da ljudi koji se voze kolima 90% vremena ili koji uopšte ne žive u beogradu misle da znaju bolje od nas koji zapravo koristimo GSP.

Link to comment
Share on other sites

Da, da, glupi Srba, ziveo je u BG-u samo 24 godine i ishao u srednju shkolu i na fax kada je GSP bio u najvecem kurcu od svog osnivanja, svaki drugi dan visio sa zadnjih vrata jebenog z(g)lobnog autobusa preko Brankovog mosta dok mu je dupe varnichilo po asfaltu zato shto je umesto 150, vozio 400 putnika...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...