Jump to content

Champions League 2011/2012


manager

Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stvarno opet mnogo serete:)

barsa je promasila zilion sansi u ove dve tekme,mislim valjda je svima postalo jasno da niko ne moze da im parira u njihovoj igri,zato i svi pokusavaju da igraju ovako protiv nje,pritom,da,i meni je dosadan taj njihov stil igre,ali ako niko od vas nije zinuo nakon one akcije iz 20. minuta i duplog pasa Mesija i Fabregasa(kojih otprilike ima po 5-6 po utakmici) onda ok,ne znam sta onda volite da gledate u fudbalu:)

ono od cega se meni povraca je to sto svi govore da je "Chelsea did a Inter",a za razliku od Intera,Celsi je dao dva gola na Kamp Nou i po meni zasluzeno prosao dalje,zasluzeno u toj meri,da mogu da kazem iako nije bolja ekipa prosla,da ne mogu da verujem sa kojom su odlucnoscu i pozrtvovanoscu igrali...svaka im cast,posebno mi je drago sto je engleski fudbal pobedio,jos samo da industrijski svaba eliminise ostatak spanske ciganije i srce ce mi biti potpuno puno :)

i ono,nemojte opravdavati terija,lik je tezak mentol,realno,crveni je jer ga je namerno sutnuo,isto bismo tako pricali i da ga udario laktom u vugla

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam navijao ni za barcu ni za celzi, ali poslednjih 10 minuta sam osecao takvu tenziju da je to neverovatno [:D] Kao sto je Gibanica rekao, nikada necu zaboraviti taj trenutak kada lopta dolece do Torresa i on trci ka golu Valdeza, to je trajalo i trajalo hahah svi koji smo gledali smo skocili na noge i vristali a kada je uspeo da da gol popadali i smejali se pet minuta

Inace medju nama su bila i dva moja ortaka koja se loze na barcu bas dugo, jos od osnovne skole, deprimirali su se. Jedan otisao odma kuci a drugi mi lezao na krevetu i cutao ostatak veceri [:D]

Ivanovic car, nisam ni video kada je dobio zuti, a finale ne mogu da zamislim bez toliko glavnih igraca celzija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...