Jump to content

Champions League 2011/2012


manager

Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako su se uozbiljili otkako je otisao avb..strasno..a tokija mi je vec zao jer se stvarno mnogo trudi..

real je imao srece da je crnac onako glup..drogba, gomez a da ne pricam mesi to nece oprostiti u 1.4 f...pritom onaj prvi gol me uvek iznervira..jebote kako je to glupo pravilo..odbrana izadje, ostavi dva lika u ofsajdu po 5 metara i oni se posle kao ukljuce i daju gol..koje sranje, totalno nefer..da ga je kaka dao, sve u redu svaka cast, a ovakve pojave me uvek nerviraju i totalno mi je reatardirano da su dozvoljene..

Link to comment
Share on other sites

jedino kul u prolasku celsija mi je to sto bih voleo da roberto di mateo ne bude prelazno resenje posto je realno car :)

tores kraljina najveca,ja zaista ne pamtim da sam ikad video nekog da je TOLIKO zaboravio da igra fudbal

i da,bambi kralj,jebote mislim da pepea i dalje vade iz semafora otvaracem za konzerve

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa on je u WBA bio do jaja, ne znam što su ga najurili

Mada, ruku na srce, nije ni Hodgson loš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

šta pričaš pero, hodžson je najveće govedo premijer lige

Fulam je vrh vodio, u Liverpulu nema ništa lošiji skor od Dagliša, plus se on sigurno ne bi tek tako odrekao Meireleša i furao domaće antitalente poput Spearinga, Shelveya i sl, a WBA sasvim dobro ide sa njim, 13 bodova su iznad crte i verovatno će opstati, a dva boda imaju manje od osmog Sunderlanda. Ja ne znam šta ti je tu toliko loše

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Fulam je vrh vodio, u Liverpulu nema ništa lošiji skor od Dagliša, plus se on sigurno ne bi tek tako odrekao Meireleša i furao domaće antitalente poput Spearinga, Shelveya i sl, a WBA sasvim dobro ide sa njim, 13 bodova su iznad crte i verovatno će opstati, a dva boda imaju manje od osmog Sunderlanda. Ja ne znam šta ti je tu toliko loše

Spearing igra zato što je Lucas povređen i zato što Stevie jedva da igra zbog serije povreda.

Ali stoji da je Meireles bez veze otišao, a da su domaći talenti kao što su Henderson, Carroll i Downing debelo preplaćeni.

Što se tiče same igre Liverpoola, slažem se sa Stijom. Sa Hodgsonom smo osvojili tačno bodova koliko smo jadno igrali, sada ovako navijački smatram da smo zaslužili 20 više, što bi značilo lako 3. mesto i kiks Mančesterovaca do borbe za titulu. Objektivno, 12 bodova više bi trebalo da imamo po šansama itd... Uzeli smo i Liga Kup i još smo u igri za FA. Ne mogu biti nezadovoljan.

Još par igrača od kojih je jedan gol-mašina i to je to, top 4 100%.

Edited by fushi.ryuu

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Hm pa sad, 80% utakmica je igrao ruzno, ali kad krenu igraci da prikazuju pun potencijal to je bila milina gledati. Jednostavno, nikada nisu igrali kao ovi baletani iz Barse ili Arsenala, nego ih je odlikovao celicni, muski fudbal, a bogami bilo je tu dosta i lepote, umeli su ljudi i to, nije sve bilo ruzno. I o5, Liverpool je bio akter i osvojio najbolje finale LS.

Link to comment
Share on other sites

jebote kako hejtujete hodzsona,a nije covek kriv sto je tada imao jednog spica (toresa koji je zaboravio da igra fudbal),dzoa kola koji je zaboravio da igra fudbal i zavrsio u lilu,povredjenog dzerarda i jebenog laneta kojeg mu je uvalio benitez...mislim imajte malo obzira i da su tada bili stari vlasnici i da je isti taj hodzson dao 3 milke za recimo konceskog,znaci promasaj od 3 milke,dok je keni dao ZILION BILIJARDI za kerola,MULTIMILION MILIJARDI za Dauninga,KVADRILION KURCILIJARDI za Hendersona,a njihov ucinak ove sezone nije nista bolji od Lanetovog :tf:

Di Mateo je bespotrebno stradao na klupi VBA,kao sto je i Hjuton u Njukaslu (iako ga je Pardju carski odmenio),kao i Big Sem na klupi Blekburna (i treba zato da ispadnu)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gruja pojasnio

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa i Keni ima jednog špica.

A Tores tada još nije bio zaboravio da igra fudbal, nego nije hteo. Posle ga je karma sjebala. :P

Keni je doveo tri spica,a to sto ima jednog to je sam kriv:)

Doveo je Suareza sabijaca,doveo Kerola drvekanju i doveo je Belamija.Jos vam je Belami pored Suareza i najbolji.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Keni je doveo tri spica,a to sto ima jednog to je sam kriv:)

Doveo je Suareza sabijaca,doveo Kerola drvekanju i doveo je Belamija.Jos vam je Belami pored Suareza i najbolji.

Suarez je bio planiran i to kao par sa izdajnikom u špicu, dok je Kerol bio iznuđeno rešenje, pošto je Tores otišao iz kluba minut pred kraj prelaznog roka. :)

Ali se slažem, i to sam oduvek govorio, da je Keni zasrao letnji prelazni rok puštanjem Meireleša i dovođenjem Hendersona.

Da je makar za te pare doveden neki bolji špic sve bi bilo u redu, ali dobro... Još malo pa će Keni moći da pokaže da je naučio na greškama, a ko zna... Možda Henderson eksplodira sledeće sezone. :P

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...