Jump to content

radna stolica


rejvenn

Recommended Posts

da se ne lazemo, ali neko ko bi dao 800 evra za jebenu stolicu, je ili debil nevidjenih proporcija, ili ima para i debil je nevidjenih proporcija.

ne vredjam nikoga, ali nije kao da ta stolica produzava zivot, masira ledja i pruza polni ugodjaj.

ko kaze da mu najobicnija stolica od 5-6-7-kol'ko god hiljada nece zavrsiti posao, laze.

s druge strane, ako nekome treba za kancelariju, itd, to je druga stvar.

Link to comment
Share on other sites

Stolica je vrhunska, vredi sve pare iz prostog razloga sto kad kupite stolicu od 500-1000 evra ta stolica ce da vam traje skoro ceo zivot, tako da je vrlo isplativo. A ja nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari koje ce da riknu posle par godina.

Ovakve stolice kupuju ljudi koji 90% vremena moraju da sede u istoj zbog posla.

Realno da sam imao gde da kupim uzeo bih ovo za 800 evra.

herman-miller-aeron-chair-41.jpg

BTW sad je imate i kod nas:

http://www.nitea.rs/showroom/stolice_herman-miller_aeron

pre jedno 6 meseci sam zvao naseg uvoznika za tu firmu i rekli su mi da je najjeftinija stolica 1200e... a i tih 800 je sramota

Link to comment
Share on other sites

pre jedno 6 meseci sam zvao naseg uvoznika za tu firmu i rekli su mi da je najjeftinija stolica 1200e... a i tih 800 je sramota

To je previse znam da je bio neki fazon da u Madjarskoj kupis za manje pare.

@digrejzo

Ja sam promenio nekoliko stolica i na ovoj od 500 evra jednostavno mogu duze da sedim, nemam nikakav umor od sedenja, etc...

Da stvarno ne znaci ne bih nikad dao tolke pare za istu ali stvarno znaci, barem meni sto je jedino i bitno i ne mislim da je za zdravlje bilo sta skupo.

Ivane los ti je troll :)

Link to comment
Share on other sites

da se ne lazemo, ali neko ko bi dao 800 evra za jebenu stolicu, je ili debil nevidjenih proporcija, ili ima para i debil je nevidjenih proporcija.

ne vredjam nikoga, ali nije kao da ta stolica produzava zivot, masira ledja i pruza polni ugodjaj.

ko kaze da mu najobicnija stolica od 5-6-7-kol'ko god hiljada nece zavrsiti posao, laze.

s druge strane, ako nekome treba za kancelariju, itd, to je druga stvar.

lose ti je razmisljanje. to je kao kada bi rekao da su debili svi ljudi koji voze kola od 20+ hiljada, jer i ona od 5 zavrsavaju posao.

kada sedis po 8+ sati svakodnevno na istoj stolici, oseti se ogromna razlika. ja bas imam tu od 6000 iz metroa, neudobna je i drzim frotir preko nje jer se znojim od skaja.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam promenio nekoliko stolica i na ovoj od 500 evra jednostavno mogu duze da sedim, nemam nikakav umor od sedenja, etc...

Da stvarno ne znaci ne bih nikad dao tolke pare za istu ali stvarno znaci, barem meni sto je jedino i bitno i ne mislim da je za zdravlje bilo sta skupo.

nemam ja nista protiv ako skupu stolicu kupi neko kome stvarno treba, k'o sto rece Ivan, ali brate, da neko "igram kanter dva sata dnevno, treba mi stolica od 500 evra" da tol'ke pare, onda je stvarno idiot.

naravno, niko odavde to nije uradio (valjda?) ali, verovatno ima takvih likova.

inace, i ja ne bih trebao da kenjam, posto sam za stolicu za bubanj dao 200 evra, ali to je vec druga stvar. ima hiljadu podesavanja, cvrsca je, "tractor" seat, i tako to.

edit: skrimke, slazem se u potpunosti, ali samo ako opravdano dajes tolike pare za nesto sto ce ti u stvari trebati, a ne zato sto je kul, i "veci sam car ako potrosim vise na stolicu nego sto neko zaradi za dva meseca".

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

maha je svojevremeno imao Herman Miller Aeron ako se ne varam, i stolica izuva, vredi svaki dinar

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1. Bio sam juče do Metroa slučajno, i ima 2-3 modela ispod 10.000 ali su baš loši.

2. Ja sam 4 godine koristio jednu od ovih ergonomsko/sveufullu stolica i zaista nikad nikakvih problema, sjajne su.

3. A onda sam neko kraće vreme koristio neku bezveznu stolicu, sav sam bio nešto "izlomljen".

Doduše, 500-800e je baš dosta, pa ono, možda neka od 200tinak da bude kao "optimalna" i da traje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...