Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

Ето, нек се на мене ложи петнес ликова, не ложим се ја на њих. И још сам секси цар!

Dulio gej ikona! icon_smile_big.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a loool brate pa naravno da nije ispretpostavljao trista puta ko je napravio grafit vec se zajebavao loooool ne veruem u kom si tripu:)

Isto bi bilo da si Stiji reko da je glup recimo, zato sto ti nisi jedino cebe u beogradu ili nesto u tom fazonu:) Krenulo je tom linijom, ide se dalje, Daki je potkacio Dvinija, ne tebe. I recimo, slazem se sa njegovim kacenjem Dvinija:)

Sad ja mogu da nacrtam desetoro decaka kako svi zajedno saraju grafit i kontam da niko nece biti u fazonu da sam ogranicen, glup ili saban i da mislim da je destoro likova pravilo mohi-grafit.

Brate darijan je u pitanju, zasluzuje crnacke kite u sve otvore koje ima svakog dana u nedelji.

Bacicu mu hejt sta god da napise ikada zauvek na forumu jer je to zasluzio.

izvini, ber grils. oćeš ti spremim ćeps?

[roflmao]

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

btw, nisam znao da sam ga toliko ujedao za srce hejtovima, sad mi krivo kad vidim koliki bes izbija iz njega. mislim gotivio sam se sprdati sa mohijem bas zato sto se naprzi za sekund, al nisam znao da je to sve primao k srcu! :S oprosti mi moks moju ruznu proslost!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Za pocetak tvoj hejt nije hejt nego bezobrazluk pomesan sa trolom. Za dobar hejt treba imati mozga sto ti nemas. Drugo isto me ujeda za srce tvoj bezobrazluk koliko me ujeda za srce bezobrazni taksista u saobracaju i prema obojici se isto ophodim, opsovacu vam kevu svakom prilikom.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

onda je u onoj poludignutoj fazi !

enivejz

8bepG.jpg

xEAoj.jpg

edit :

jos nije dosao do te faze hehe

Do faze gde mi pesma pokazuje svoj dignuti kurac?Jebi ga nisam gej, ali ti nastavi da uživaš u tim privilegijama

Edited by Aca-

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

pesma brate kacio si tu fotku i isto smo te cimali za kitu posto si spustio sorc do bulje da bi nam pokazao tvoju manekensku gradju :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...