Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

drugari,

 

isplati li se uzimati ovo http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l9_p760-4955.php

 

igrao sam se pre neki dan sa njim i deluje mi korektno. preko ugovora je, pa bih imao i neki popust u telenoru preko firme, ispao bi me 5-6 hiljada. ili da cekam mozda jos mesec-dva, kapiram da ce biti novih modela i akcija (ako ima neko insajd info :D)?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam Htc evo 3d. Tvrd i lep telefon. S3mini izgleda kao kinez, jeftina plastika. Hvala na savetu.

 

Pa što uze Evo 3D pobogu čoveče? :) Kakav 3D kakvi bakrači, još ako se ne varam, taj telefon je solidno deb'o.

 

 

insajd info iz telenora je da će dosta pasti cene u septembru-oktobru, sačekaj malo

 

Mislim da ne mora da znači da će se to odnositi i na pravna lica, ali može da sačeka, mislim da često nije ista ponuda za fizička i pravna lica, i po pitanju dostupnih modela.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zaista, nisam imao prilike da ga koristim.

Elem, nije u pitanju telefon, nego tablet. Imam iPad 1, malo me smorio. Za koji tablet preporucujete da ga zamenim? Posto ima sve (3g, wifi, cellular, 64gb), ima malo jacu cenu, znaci negde do 200e neki tablet + moja neka doplata od 50e moze doci u obzir. Nexus 7 mi je skroz okej.

Link to comment
Share on other sites

Размишљам да пазарим неки  телефон, а до сада је највише људи овде препоручивало Нексус 4, видим да је цена новог од 16 ГБ по огласима око 300 евра.

Е сад, знам да је милион пута писано о њему, али да ли би нека добра душа могла опет укратко да напише његове предности и да ли вреди те паре. Хвала. :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

ja sam editovao faj u okviru igo-a i sve radi bez crne linije

sys.txt u iGO folderu, pa deo sa rezolucijama, "odkomentarises" rezoluciju koja ti treba. Evo ti moj fajl pa vidi kako ide sintaksa

 

 

[rawdisplay]
driver=engine
;screen_xy="auto"
;screen_x=1280
;screen_y=800
;screen_x2=800
;screen_y2=1280
;screen_xy="1280_800:1280x800/800x1280:fullscreen"
;screen_xy="800_480:1280x736/800x1205:fullscreen"
screen_xy="800_480:800x480/480x800:fullscreen"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Znam da nije nesto moglo,ako stavim 1280x800 onda valjda ne mogu da ga okrenem :/

Msm, nasao sam bio svojevremeno resenje ali sam obrisao navigaciju jer mi realno samo zauzkma 2GB a ne koristim je :D

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koleginica dobila S4 iz Kine, ali je bas usran, ne moze pola aplikacija da se instalira, cak ni play store ne radi.
e sad, nasao sam root instrukcije bas za taj model, bacite pogled i recite da li je sve pokriveno.

http://www.droidcrave.com/how-to-root-samsung-galaxy-s4-gt-i9500-on-jelly-bean-4-2-2-zcucmh1-official-firmware/

prvi put radim ovako nesto, a ne bih da sjebem nista, da je moj manje bi se cimao.

i jos nesto, koji ROM preporucujete?
pretpostavljam da sa njim ne dolaze google aplikacije ? jel se to dodatno instalira?

hvala puno.

p.s. koleginica je hot, al necu da obecavam gole slike kao "MADJAR"

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...