Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Omg nabacio sam i ja n4!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

imao sam dva čudna baga na n4.

 

1. dva puta mi se do sada desilo da se telefon restartuje bez ikakvog povoda i to oba puta kada sam krenuo da zovem nekoga.

2. ni u jednom pozivu ja nisam čuo drugu stranu niti je druga strana čula mene dok nisam restartovao telefon.

 

neko imao slično iskustvo?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Jok, ali sam raznorazne probleme druge ja imao, i još nepovezanih drugar moj. Sve se rešilo faktori resetom koji je trebalo pre/posle apdejta da se uradi a nije...

Probaj neke druge gluposti što ima kao na netu koje rešavaju stvari, ali sumnjam da će ti pomoći :P Naravno ima i ono što nekome skajp restartuje telefon, tako da vidi ako ti je stalno upaljen da ne bude...

Link to comment
Share on other sites

5.2"? Koji će to kurac nekome

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, sta mislite o LG-ju G2? Mogao bih da ga uzmem na paket, prilicno jeftino, pa me zanima kakav je generalno? Tj da li je pouzdan :)

Preko kog to paketa moze da se uzme? :)

Generalno, sudeci po ocenama i review-ima, to je najjaci smartphone na trzistu. Voleo bih da vidim da l' mu je ekran bas toliko izdrkavanje kol'ko ga hvale po netu..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

taj telefon izgleda stvarno dobro jebote,plus 9600 din uz Mix net XL je stvarno povoljno...

Ne verujem da ces se zajebati i pokajati ako uzmes,tj. siguran sam...

sto se tice velicine malkice je veci od S4...u zavisnosti koji telefon si ranije koristio trebace ti 2 ili 3 dana da se u potpunosti naviknes. 

jedino sto u G2 ne ide memoriska kartica,pa razmisli o tome ako ti je to bitno....meni licno nije.

Edited by SunshineFML`

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Ne bih uzimao telefon uz paket kod Telekoma iz prostog razloga što ćeš na dugi rok daleko manje para dati ako telefon kupiš za keš a sa Telekomom sklopiš ugovor bez uzimanja telefona i dobiješ 50% popusta na pretplatu.

 

Taj konkretan uređaj ne bih uzeo zbog debilnog LG-jevog softvera.

 

Uzmi Nexus 4 za keš, ili sačekaj malo da vidimo na šta će da liči nexus 5 i kolika će cena da bude. N5 je hardverski baziran baš na G2 pa svakako dobijaš solidnu bateriju i najbolji ekran u klasi.

 

Uostalom, iscimaj Kojota na PM da ti prenese svoja iskustva sa kupovinom SGS3 preko Telekoma.

Link to comment
Share on other sites

@ peja  :)))

 

@ ivan

pretpostavio sam da ce tako neki odgovor biti,nazalost svi mi hocemo i zelimo da imamo super aktuelne telefone ali zivimo u jebenoj srbiji gde je kada kazes nekome ,,kupi za kes,, isto kao da si mu opsovao mater....za koji kes jebote ?:) (mozda je Piksla decko milioner,mozda je programer pa ima 100k a mozda radi na trafici za 20k,ne znam lika nista licno ali shvatas poentu)

Mozda je njemu nemoguca misija da se ispruzi 200e ili koliko vec kosta N4 u kesu ,a na neku extra dugorocnu dobit niti moze da se gleda niti racuna u zemlji srbiji pa onda za 800 kinti mesecno moze da ima super telefon,sada odma,sto je najbitinije koji ce ga super sluziti i nece mu stucnuti sledeci dobar period,jel u startu ne uzima neki mid range smartphone nego jbg stvarno napucan...

 

Kupi za kes...ja sam bez kinte kesa,namenjenog za telefon,uzeo sebi S4.

Da sam dosao i pitao za neki savet na RuRu u to vreme kada se pojavio S4 u MTSu na pocetku i da mi je neko dosao i rekao ,,kupi nesto za kes,, pitao bi ga i rekao mu,koji kes brate ?ja nemam ni jedan EVRO kesa koji sam spreman sada da ispucam u komadu na tako neku zajebanciju.U tom momentu nisam bio spreman da za kes uzmem ni S2 preko oglasa za 200e a uvece sam uzeo S4 koji otplacujem na rate i sa lakocom guram.Njemu bi ta rata bila 800 din.

 

Ne znam kolikom procentu,ali sam siguran veoma malom procentu ljudi je stvarno bitno to Nexus iskustvo,toliko bitno da im samsungov touchwiz,lg-jev w/e,htcov sense i sonijev w/ebude jednostavno nepodnosljivi za rad toliko da im je neophodan Nexus i da ga toliko favorizuju kao ti,sto je skroz Ok. Ja nemam nista protiv toga. Nekome je mozda stvarno jako bitno da dobije 4.3 cim se pojavi jel ne moze vise prstom da mrdne sa 4.2.2 i da ima nexus experience.

 

Kada posalje pm kojotu za njegovo iskustvo sa kupovinom S3 u MTSu, koje je ocigledno skroz sjebano i negativno ,moze da pusti pm i meni vezano za moje koje je sjajno.Iskustva su kao misljenja i dupeta,svako ima drugacija i kako se kome zalomi.Djubrad su MTS i Telenor i VIP,ne postoji manje zlo i manje djubre...bolje i uredjenije nemamo.

 

 

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Niti sam slepac koji nema 200e u dzepu ,niti sam patio i morao da imam S4.

 

Jednostavno nisam tip osobe kome je to bitno i ko je spreman da u komadu izbaci neku kolicinu novca od npr. 200 300 400 za stvar kao sto je telefon koji mi sluzi 90 % vremena za upravo pricu i kucanje mailova...da bi ti to docarao jos vise 2 telefona u nazad su mi bila Galaxy Ace i pre njega Sony Erikson K800.

 

Ace mi poceo da trokira,nov fotoapart mi je crkao tih dana a svakodnevno za posao moram da pravim ok fotke,pojavio se S4 koji je realno super i uz povoljnu ratu i isti paket koji koristim vec 5 godina bez pucanja imalo love sam ga uzeo 1h...

 

nije to kompleks,splavaranje ili sta god pa da sam ,,morao da imam S4,, ,nisam ja iz te price

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Cela prica o uzimanju telefona na paket ima smisla ako se telefon uzima uz onaj paket koji inace koristis, tada jeste za neke stvari usteda, pogotovu ako neko inace koristi neki jaci paket. Ako menjas paket u neki jaci samo da bi ispratio kupovinu telefona to gubi svaki smisao, tj zelenasenje je gore nego da si uzeo kes kredit kod banke. 

  • Downvote (-1) 3

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Cela prica o uzimanju telefona na paket ima smisla ako se telefon uzima uz onaj paket koji inace koristis, tada jeste za neke stvari usteda, pogotovu ako neko inace koristi neki jaci paket. Ako menjas paket u neki jaci samo da bi ispratio kupovinu telefona to gubi svaki smisao, tj zelenasenje je gore nego da si uzeo kes kredit kod banke. 

 

to što si napisao bi imalo smisla da ne pričamo sve vreme o telekomu koji nudi 50% jeftiniju pretplatu ako se potpiše ugovor bez uzimanja telefona. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...