Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

nije, i apdejtom su uradili ono što smo svi od početka znali da će da urade.

 

 

ljudi, aj glasajte ovde da nam dozvole da gasimo HDR :

http://64bitvps.com/csgo/ticket/post-processing-should-be-allowed-to-be-disabled-to-allow-clearer-fields-of-view-2/

 

morate da se ulogujete preko stima, nije phishing sajt.

 

HDR je poznat i kao post processing. u suštini to je odsjaj od svega i svačega što bi trebalo da učini da igrica izgleda nadrkanije.

za sada može da se isključimo samo ako je sv_cheats uključen. kada se isključi igrica zapravo izgleda lepše, i što je najbitnije frejmrejt je veći.

 

ako vas mrzi da isprobavate, ovde imate par skrinšotova da vidite razliku :

http://www.cadred.org/Forums/Thread/169125/

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

A non steam 1.6? ne lupaj gluposti

lol a non steam.. Pa to je kao ja da kazem ima milion non steam CSGO igracha.

Po cemu baziras da ima vise 1.6 non steam igracha od CSGO non steam igracha? Ne budi glup za dzabe.. 

 

Sto je zapravo tuzno, svim silama su uspeli navuci jedva jednak broj igraca kao 1.6 kojeg nikad manje ljudi nije igralo.

 
Pa tih jedva izvucenih 10 hiljada igracha je 35% igracha koji igraju 1.6 

Sledece godine ce ih biti 30 hiljada.. 

Sve je to nebitno, poenta je da ih ima vise a ne kao sto su ljudi ovde tvrdili da ce CSGO da umre i da nikada nece preteci 1.6 po igrivosti [roflmao]

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 5
Link to comment
Share on other sites

Ajoj brate sad sam se setio da si ti onaj lik sa kojim ne vredi raspravljati :) Mislim da posle ovoga "Po cemu baziras da ima vise 1.6 non steam igracha od CSGO non steam igracha? Ne budi glup za dzabe.. " ne treba nista vise komentarisati :)

 

Ako ti stvarno mislis da CSGO ima buducnost i potencijal da bude ono sto je 1.6 nekada bio, svaka ti cast :)

A ti si jedan od onih koji su se kleli da CSGO nece nikada imati vise igracha ^^

 

Logicno je da ako CSGO ima vise igracha na steam-u, da ima i na non steamu, zasto bi drugacije bilo? Oni koji nisu imali para da kupe na steam-u 1.6 nece imati ni CSGO da kupe. A i dalje ce zeleti da igraju napredniju verziju CS-a..

 

Verovatno nece biti sto je CS nekad bio. To nije zato sto je 1.6 bolji od CSGO-a. To je zato sto kada se igrao 1.6 nisi imao ni jednu drugu pucachinu koju bi mogla da poredis sa njom. A sada ima milon vise igara nego pre 10 godina. Kao sto prota_ rece.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

CS:GO obicno igraju matching,ali trenutno ima vise igraca koji igraju CS 1.6 pa onda ide CS:GO pa CSS

 

Secam se da je pre 2-3 mececa bilo servera za CS 1.6 na gametracker na ~58 strana,a sad ih ima 27 koji su registronani pod srbiju: http://www.gametracker.com/search/cs/RS/

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

istina.

moderan fps je prestao da diliveruje igrivost u zamenu za grafiku. mnogo je manje zanimljivo igrati moderne pucačine od retro pucačina, barem nama koji smo ih igrali, pogotovo na timskom nivou.

 

prave zamene za cs nije bilo. prvo veliko preseljenje igrača je bilo na mmo. 

sada moba igrice dominiraju, fps više nije zanimljiv.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Po meni su veliki promasaj kutije,treba kljuc + kutija za jedno oruzije,i isto tako svaki put sto treba da se podesava stara emka i usp 

Podesi samo jednom, i sledeci put kad budes usao u CSGO, bice ti prikazano kao da nisi namestio default, ali ignorisi i upadni u neki match.Imaces default oruzija, i onda ce ti se apdejtovati na glavnom meniju.

 

Barem je tako meni proradilo.

Link to comment
Share on other sites

A to su svi no steam igrachi CS na svetu jel da? [roflmao]  [ok]

Ne verujem da ljudi i dalje zive u iluzijama da ce CSGO propasti i da se igra manje nego 1.6.. 

Glasao i ja proto.

A ovo za emku i usp i meni se desavalo svaki put sam namestao pred igru ali od jednom prestade da se resetuje. Ne znam sta sam uradio ali da se popraviti.

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

fali ti i 1.4 koji trajao oko dve nedelje max :D

 

ahahahaha ulepša mi dan! xD onda je duže trajala 1.1 verzija...provereno, štutgart 98a, robna kuća odsek tehnika, čistačica i ja napuštamo objekat! :P

ali da je za dž igra onda bi vam bila najbolja do sada...ali pošto se plaća i niste zadovoljni tim segmentom onda je i fizika loša, pucanje je loše, fps drop a imate drvene kompove, kao i rpg fazon u cwu koji je po meni super stvar..

 

sve u svemu, nikada ne reci nikada, barem je moje mišljenje i iskustvo što se cs'a tiče... A ovo što prota priča, mogu da skontaju baš ti ljudi koji su od rainbow six, pa do cod i sličnih igara prešli na cs jer je cs bio i ostao nezamenljiv što se tiče timske igre!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 7

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

ali da je za dž igra onda bi vam bila najbolja do sada...ali pošto se plaća i niste zadovoljni tim segmentom onda je i fizika loša, pucanje je loše, fps drop a imate drvene kompove, kao i rpg fazon u cwu koji je po meni super stvar..

 

  [roflmao]

 

Patchovano je ovo sto resetuje M4 sa Silencerom i Usp. I hvala bogu popravili su malo one idiotske kokoske..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...