Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ali zato su tu snjezne carolije! blato, bljuzgavica, saobracajne guzve, mokre carape, uzasni novogodisnji troskovi i januarska depresija!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Cao e!

Sabio sam jos jedan ispit, kraj je tu za koji mesec! \o/

(drzavni pravni, ne oni privatni fakulteti za retarde!)

Btw:

neko rece da je jedenje tegle ajvara na suvo hardkor!?! :O

To je najdivnija stvar ikad!

Jeo bih ga, pa makar mi cmakica izgorela posle.

Jedino onaj rozi ajvar nije ni za kurac.

Link to comment
Share on other sites

swag status neke ribe sa fejsa

neka se tripuje da je lepa, a ustvari je prosecna, neka se tripuje da je mnogo luda, a zivi u selendri u kojoj nema ni za separe, neka se tripuje da je mnogo popularna a nikad nije imala momka koji ima 6 nula na racunu, neka se tripuje da ima mnogo lud nocni zivot a nije nikad videla glavne splavove Beograda ..

Link to comment
Share on other sites

Ima li zmajeva na nebu ?

edit:

Sto se zime tice:

Meni licno je zima kul. za one bljuzgavice i blato, samo martinke pomazu, tako da se taj problem lako resi. Oko kijavice i ostalih sranja tu je beli lukac, jel DE?

Mrak u 5 je do duse sranje... :/

Edited by ace1

Kada je ptici u losoj formi drug, tada ni ona ne leti na jug.

Link to comment
Share on other sites

...sline, virusi, kašalj

Hrani se zdravo i oblači se toplo

znoj zbog debele jakne, dodatni smrad u prevozu

Prvi put čujem da se neko žali na ove probleme zimi

naočare koje se zamagljuju

Kupi sočiva

koja koja se dodatno masti

Šišaj se na ćelavo kao što obično radiš.

Problem? coolface-1.png

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sočiva su kurac, kad skupim pare ići ću na operaciju like a boss, ima za manje od hiljadu evra oba oka kod Optik Profešnala

A za ovo "hrani se zdravo i oblači se toplo", jel to ono kako mali Perica zamišlja zdravlje? Ne traje zima dve nedelje nego 3-4 meseca, i ne sedim ja sve vreme kući nego moram da izlazim među virusoidne ljude, uključujući gradski prevoz. Pa da imam imunitet ko Ferengi, popustio bi za to vreme plus imam sjebane sinuse i bronhije ionako

Tako da jebala vas zima, leti se samo znojiš, zimi ima sto drugih govana

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...