Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Raspadam se od posla zadnjih par dana, cale posla preko glave pa sam uskocio da pomognem. Danas 13 sati, juce 12 i tako. Mozda odlgedam neki film, ako uspem ostati budan.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

jedan od te trojice zivi u studentskom domu i zavrsava gradjevinu, tako da generalizacija not ftw. :)

jebiga, znam :)

meni u glavi tuznici iz firme koji tamo krcme platicu, a stavljaju papir u novcanik da izgleda deblji

i sad kad malo opet izvagam, seljacka je fora, ali ono tasova je bog otac

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

na stranu ova dva primera koja pokazuju da su bili isprozivani i neki ljudi koji nisu bili zasluzili, i meni je prozivka skroz jadna

najzanimljiviji zavrsetak klipa bi mi bio da su ovi zapravo skapirali da su isprozivani i usrali ih od batina :D

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ma de je dobra

meni je kul, tj vise mi je tasovac faca. a i ne volim silikonsku pa mi ovo kao hahehahe prokleti lijepi zgodni bogatuni netko vas je nasankao

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa i jesi.

Svako ko se bavi medijima trebalo bi da ima moralnu dužnost, uzevši prirodu posla, da javnost usmerava u cilju opšteg dobra, a ne exploituje njene slabosti. Šteta što je u realnosti suprotno, a i vidim da mladih naraštaja spremnih da uskoče u to kolo nikad neće zafaliti.

/spit

Link to comment
Share on other sites

Pa i jesi.

Svako ko se bavi medijima trebalo bi da ima moralnu dužnost, uzevši prirodu posla, da javnost usmerava u cilju opšteg dobra, a ne exploituje njene slabosti. Šteta što je u realnosti suprotno, a i vidim da mladih naraštaja spremnih da uskoče u to kolo nikad neće zafaliti.

/spit

Не постоји човек који се бави "медијима" јер су медији огромна област. То је као када бих ја теби написао да се ти бавиш "компјутерима" након што завршиш типа ЕТФ.

Ја и ајел нпр. припадамо тек другој генерацију медијски "писмених људи" тако да сви они који имају искуства у медијима су махом "приучени" или су са неких других факсева. Зато су и медији код нас катастрофа, а да не причам о томе како пола ствари се сервира из Америке или ЕУ где код нашег мњења то не пролази баш.

Може сплит,

Иначе управо ме је додала ова риба. Контам да је неки трол... :tf:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001231918058

ЕДИТ: Из Панчева је! Груја и Цока мора да је знају. :D

EДИТ2: А можда и Сајро! :))

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Лешко и ајел исто студирају. Какве па то везе има?

Ја сам тешки социопата. То си заборавио.

[:X]

EDIT: Види опет.

Ја и ајел
Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...