Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zajebite brijanje, bolja varijanta je osisati trimerom "na keca",

ne svrbi, a ribe vam se sigurno nece zaliti na dlake duge 1mm.

ja otkad sam video ruzu blek rouz ili onu sa tigrom na dupetu, kako se vec zove, da na tv-u kaze da muskarci ne treba da se briju po mudima ko pickice vec da osisaju masinicom i ostave par mm duzine, koristim tu tehniku!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Zajebite brijanje, bolja varijanta je osisati trimerom "na keca",

ne svrbi, a ribe vam se sigurno nece zaliti na dlake duge 1mm.

ja otkad sam video ruzu blek rouz ili onu sa tigrom na dupetu, kako se vec zove, da na tv-u kaze da muskarci ne treba da se briju po mudima ko pickice vec da osisaju masinicom i ostave par mm duzine, koristim tu tehniku!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Jao jao.. ajde alfamuzijaci koji briju jaja , recite mi najbolju metodu ! (znam da je negde i topik bio nekad o tome , lol?)...

uglavnom... najbrza i najefikasnija (a da nije brijach.. jes da sam master za tu akciju... ali jel ima nesto trajnije, lakse itd itd.)

inb4 pederi briju jaja, boli me penis, peder sam.

dajte info.....

moze i na pm :tf:

ja u životu nisam brijao jaja ali se spremam već neko vreme i sve me mrzi. mislim da ću pokušati veet kremom, kontam da radi posao.

da vam odgovorim obojici,nemojte weet,meni je odreagovalo jaje na hemiju pa me je peklo...proces je dosadan,brze je brijacem,a efekat isti,posto na jajima dlake nisu ostre pa nisu...weet je kul za ove dlake iznad kite,ali i to me mrzi da skidam weetom,tako da ti preostaje samo brijac jebiga,posto trimerom mozes samo da se iskasapis...

njaoming.svg

Možda ja imam slaninarska jaja, al nikad se nisam raskrvario sa pomenutim Braunom i njegovim trimerom. Nadam se da nisi pokušavao da briješ dok su jaja opuštena...

kako skvrcis jaja pre brijanja?:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

I ja čak glancam jajca, to je jedino što obrijam niže od vrata. Realno, 3 minuta posla na zategnutim mudima, meni je lakše sa brijačem koji ima fiksiranu glavu, ali to je valjda subjektivna stvar.

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@Груја: Купи у Лилију њихов "Hair Removal Cream - Sensitive" који кошта 3 пута мање од Вита и неће ти изгорети јајца од хемије.

Амбалажа је љубичасто-сива.

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

nemoj to da radish pesmo, ako riba pristane da ti sishe dlakava jaja bar znash da te stvarno voli :)

Имао рибу или не, боље да не знаш какво се множе "срања" у том међујајном пределу... И доктори кажу да је пожељно шишати га с времена на време.

Мада сад иде зима, тако да песмо, боље на пролеће се лати посла! :tf:

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Имао рибу или не, боље да не знаш какво се множе "срања" у том међујајном пределу... И доктори кажу да је пожељно шишати га с времена на време.

Мада сад иде зима, тако да песмо, боље на пролеће се лати посла! :tf:

pa neće go kurac da umače u sneg.

i kakva se sranja množe lol? kupaš se valjda

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja vec sigurno 2 godine brijem kitanera onim mah 3 brijacem i penom. Prvih par puta sam umro od svraba ali kasnije se koza privikne i sve je ok, jedino sto uvek brijem niz dlaku, ako idem uz dlaku izadje neko crvenilo i pece dosta. Od nedavno brijem i jaja istom metodom i sve je super.

Poz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...