Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

Rio sto se mene tice ne mora ni da se vraca, Jones sabija.

Grujo, seti se Chelsea od prosle sezone, kako su poceli i kako su zavrsili. E sad, oni su imali problem tanke klupe, posebno veznog reda, sa cime Mancester nema problem, ali ko zna sta ce da se desi za 36 utakmica.

Link to comment
Share on other sites

rio ce jos ove sezone biti prvotimac, ostario je a povrede ga jebuckaju samo tako

prijatno sam se iznenadio kada sam video koliko je dobar dzoni evans, izgleda je prosle godine imao pad u formi sada se vratio u normalu i sabija

a onaj dzons je bas bas zajeban kad se naljuti

Link to comment
Share on other sites

bice duga i gusta sezona i tesko je bilo sta reci sad..mancester davno nije na pocetku sezone igrao ovako dobro to sam siguran..

mancester, mancester i celzi ce se klati do zadnjeg kola..mislim da ce ova kupovina mate da najvise odgovara toresu posto ce dobiti +3 sanse po tekmi..

jedino arsenal pokusava od govana pitu da napravi..pominje se nesto Lucho, ali nista vise ne verujem..

Link to comment
Share on other sites

Grujo, seti se Chelsea od prosle sezone, kako su poceli i kako su zavrsili. E sad, oni su imali problem tanke klupe, posebno veznog reda, sa cime Mancester nema problem, ali ko zna sta ce da se desi za 36 utakmica.

pa bas zato i kazem da je junajted vec uzeo titulu jer je poznato kad oni ulaze u formu,od januara pa do kraja prvenstva...ako ovako igraju na pocetku,sta ce biti tada?Ne moze da se poredi junajted sa egocentricima iz celsija,ako ovi krenu da se glupiraju razlupace im fergi glave...

ovako rano,imam utisak da jedino siti moze da ih ugrozi,posto su delovali mnogo ubedljivo i ozbiljno u prve dve tekme(a opet,dosta lose protiv junajteda u komjuniti sildu),ima jos da se igra,naravno...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

neka ide Juda!

ispao je nevideni smrda, otisao je sa pricom da hoce da postane najbolji igrac sveta, iz kluba koji ga je napravio u supacki klub koji se rasipa

da je otisao u junajted vise bih ga razumeo, svega mi

ovako se vidi da je otisao zbog para, posto u arsenalu nije imao dovoljno lol

zelim mu propast u klubu preplacenih igraca, poz

G3gGr.jpg

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

realno podrzavam nasrija, arsenal se raspada vec kolko godina unazad?... sada pljujete po city-u i igracima sto odlaze u klub koji je napravio extra ekipu, pa sto da nejdu tamo? .. oni su profesionalci, od fudbala kupuju hleb, ako cemo tako, a ako ne arsenal kao sto sam rekao se raspada vec par godina unazad.. a city je u poslednje 2 sezone mnogo napredovao

Link to comment
Share on other sites

realno podrzavam nasrija, arsenal se raspada vec kolko godina unazad?... sada pljujete po city-u i igracima sto odlaze u klub koji je napravio extra ekipu, pa sto da nejdu tamo? .. oni su profesionalci, od fudbala kupuju hleb, ako cemo tako, a ako ne arsenal kao sto sam rekao se raspada vec par godina unazad.. a city je u poslednje 2 sezone mnogo napredovao

videcemo da li ces isto reci kad svi bolji odu iz propalog intera a kad ovi ne budu mogli ni Bastu da dovedu. A poceo je raspad polako

~~

Link to comment
Share on other sites

siti moze da ulaze koliko hoce,nece uzimati trofeje dok je glupi mancini trener.Nasri je pokazao da mu je zinula bulja za pare,i to je to.Smeh.Kojim trofejima se on nada u sitiju,degenerik.Nije mi jasno da izmedju fazon 150 i 200 hiljada nedeljno,biras 200 hiljada da budes janjichar.Razumem da ti Anzhi zune 20 miliona po sezoni,pa da ne mozes da odbijes,ali kad su ovakve nijanse u pitanju,onda mi je smesno sto baronishu da se ne prodaju za pare...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

videcemo da li ces isto reci kad svi bolji odu iz propalog intera a kad ovi ne budu mogli ni Bastu da dovedu. A poceo je raspad polako

Glupo je da poredis jedan ozbiljan klub kao sto je Inter koji ima istoriju,traficiju,armiju navijaca i solidnu trofejnu salu sa instant poznatim klubom u koji je indzektirana gomila para..Arsenal i Inter mogu da imaju lose periode, ali ipak ce ostati institucije. Siti (pa i Celzi) to tek treba da postanu. tako da, cak i ako bude nekog malog raspada, klub ce i dalje ostati klub i to velilki. Vazi i za Arsenal i za inter..Time se i vidi velicina kluba, koji je veci i jaci od svakog velikog igraca, pa makar bio on i Eto ili Fabregas..

Siti ce imati problema u odbrani, ali je pitanje da li odbrana moze da primi koliko napad moze da da..a i kad se vrati Kolo Abib, bice to druga prica..

Inace - ne razumem ni Etoa nikako..ejjjj, odlazis sa 30 godina u Anzi? da igras rusku ligu? protiv krasnodara i tereka? da zivis u Makachkali a ne u Milanu..mozda za 5 godina bude tamo dobrih igraca ali svakako da sam fudbaler vise bih voleo da mi snajder dodaje lopte i da dajem golove nego da se mucim sa matorim karlosom i jos nekim poluistrosenim debilima (sem Dzudzaka) i trcim po ruskim njivama.. nema tih para..steta, jedan od najvecih napadaca decenije nestaje sa scene,zato sto je smrad i voli keshovinu.

ali nema veze - ima ko da ga zameni!

ECI PECI

ezequiel-lavezzi-300x260.jpg

Link to comment
Share on other sites

realno podrzavam nasrija, arsenal se raspada vec kolko godina unazad?... sada pljujete po city-u i igracima sto odlaze u klub koji je napravio extra ekipu, pa sto da nejdu tamo? .. oni su profesionalci, od fudbala kupuju hleb, ako cemo tako, a ako ne arsenal kao sto sam rekao se raspada vec par godina unazad.. a city je u poslednje 2 sezone mnogo napredovao

Gasite topik. Prosto nemam koncentracije da čitam dalje :D

Link to comment
Share on other sites

realno podrzavam nasrija, arsenal se raspada vec kolko godina unazad?... sada pljujete po city-u i igracima sto odlaze u klub koji je napravio extra ekipu, pa sto da nejdu tamo? .. oni su profesionalci, od fudbala kupuju hleb, ako cemo tako, a ako ne arsenal kao sto sam rekao se raspada vec par godina unazad.. a city je u poslednje 2 sezone mnogo napredovao

apsolutno sam fasciniran tvojim poznavanjem ove prelepe igre !

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Ne ide w/e, znao sam da pada hejt, ali tako je kako je, sa parama se sve kupuje, i to sto nije otisao u utd ko zna zasto nije (ova saga sa cityjem traje skoro celo leto), i po meni city je trenutno bolji klub, igraju CL imaju extra tim, dok Arsenal muci muku sa Udinezeom, i imaju sve neke klince sem arsavina i rvp-a.

@Zerox, inter se raspada vec 1,5god :D pa jbg, zao mi je kluba ali morati zatvorio diznu :(

Link to comment
Share on other sites

Arsenal vec duze vreme nije nista uradio bilo to PL ili LS i logicno je da ce top igrac u ekipi kad tad puci. Nasri je tu vec 3 sezone koliko vec nemam pojma i video da nema vajde ostajati tu gde je bio , pa je naravno odlucio za klub koji ima ambicije . ponavljam samo ambicije. Naravno da bi bilo bolje da je presao u United i da bi tu tek sazreo kao igrac i bio jos x2 bolji nego sto je sad , nego kod glupog Mancinija koji nikad nista nece uraditi sa tim timom. Priznajem City igra lepo za oko ove sezone ali to su samo dve utakmice i to protiv kojih timova , tek ono najteze im sledi.

Sto se tice Eto-a nemam reci , slazem se u svemu sto je GibanicA rekao , da neko zbog para bio otisao da igra sa nekim slepcima i u klubu koji nema nikakvu istoriju niti bilo sta , samo zato sto eto dobija gomilu para. Ko da mu nije bilo dovoljno sto je dobijao u Interu.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

@mare

nije se mucio, bar ne danas :)

15 years,15 top 4 finishes,11 trophies,an unbeaten season,some legendary players.That's what Arsene has given this club. #OneArseneWenger
Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Arsenal vec duze vreme nije nista uradio bilo to PL ili LS i logicno je da ce top igrac u ekipi kad tad puci. Nasri je tu vec 3 sezone koliko vec nemam pojma i video da nema vajde ostajati tu gde je bio , pa je naravno odlucio za klub koji ima ambicije . ponavljam samo ambicije. Naravno da bi bilo bolje da je presao u United i da bi tu tek sazreo kao igrac i bio jos x2 bolji nego sto je sad , nego kod glupog Mancinija koji nikad nista nece uraditi sa tim timom. Priznajem City igra lepo za oko ove sezone ali to su samo dve utakmice i to protiv kojih timova , tek ono najteze im sledi.

Sto se tice Eto-a nemam reci , slazem se u svemu sto je GibanicA rekao , da neko zbog para bio otisao da igra sa nekim slepcima i u klubu koji nema nikakvu istoriju niti bilo sta , samo zato sto eto dobija gomilu para. Ko da mu nije bilo dovoljno sto je dobijao u Interu.

brate nemas ti pojma koliko se oni izdrkavaju sa parama :) za taj stil zivota para nikad dosta :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ljudi,ne pricamo o razlici,umesto 150 hiljada nedeljno da ce primati 200 hiljada,covek ide na kaspijsko more da zaradjuje 2 (DVA) MILIONA nedeljno!Pa ko ce da odbije to jebote!Covek je osvojio sve sto se moze osvojiti,nema apsolutno ni za cime da zali!

@bizha

nasri je tu tri sezone,a odigrao je jednu sezonu dobru i sad mi glumi nekog kurchubica.Pritom pricha o trofejima,kurcima palcima,a ode u Siti,pa sisaj kurac lazhove bednicki,idi i propadni ko adebajor,klishi i gomila bednika koji ce sedeti na klupi,jadnici.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...