Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

Kaboul-aerial.png

Kaboul-ground1.png

da stavim na stranu statistiku, uz persija i artetu najbolji igrac arsenala u ovoj sezoni.

ti mozes da fejspalmujes i da se cudis koliko hoces, ali cinjenica je da je on ove sezone jedan od najboljih stopera u ligi.

to sto se arsenal timski brani uzasno lose u nekim situacijama, nije kriv pojedinac(odbrana) nego ceo tim, logicno.

edit:

ti to tesko mozes da vidis, jer se ili jako slabo razumes u fudbal ili jednostavno gledas fudbal zato sto si video da junajted osvaja non stop titule, pa da se pridruzis struji glori hantera.

a mozda uopste ne pratis toliko fudbal osim utakmica junajteda, pa ne obracas paznju na takve stvari.

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Daj ne seri Sube, kad si se ti prikljucio navijacima Arsenala? Kad su drali par godina za redom ili skoro?

Btw PSZ je iskusan trol ali sto je Siti trol? Lolololo

Ili tham?

ujak mi je jos kao klincu non stop pricao za anrija, odnosno tamo godinu dve pre "nepobedivih", taman se potrefilo da je na jednoj sokackoj televiziji pocela da se pusta PL 2003/04, i tad sam ih zavoleo. Kad god je bio prenos na tv-u gledao sam, od 2007 imam adsl i od tad jako retko propustam utakmice.

Jebem li ga, sto kaze alfa igrali su kao carevi.

edit:

pa totenhem je vecito losiji od arsenala, poslednjih par sezona se tu motaju oko mesta za evropu. siti je par puta bio pri dnu tabele, ipak nije ispada u poslednjih 10 god. :D

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ujak mi je jos kao klincu non stop pricao za anrija, odnosno tamo godinu dve pre "nepobedivih", taman se potrefilo da je na jednoj sokackoj televiziji pocela da se pusta PL 2003/04, i tad sam ih zavoleo. Kad god je bio prenos na tv-u gledao sam, od 2007 imam adsl i od tad jako retko propustam utakmice.

i meni je ujak pricao o kantoni, a njemu njegov deda o carltonu, to se kod nas prenosi s'kolena na koleno

drago mi je pa ima jos takvih primera, mi verni navijaci engleskih klubova moramo da se drzimo zajedno

 

 

Link to comment
Share on other sites

taj rad, ja se sećam da je bilo na rts-u i da je bio nikad veći smor tekma, pa sam propustio zadnjih 10 min, i onda uleteo ćale u kuću (gledao negde napolju sa ortacima) i kao omg najbolja tekma ikada, a ja neveruem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mislim da smo se na sirenu cimali samo prva tri dana, posle nas je sve kolektivno boleo kurac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao za ovu tekmu pa sam guglovao, ladno je Dinamo K. bio u polufinalu a Sevcenko najbolji strelac kupa, car [:D]

Evo vam i link ako neko zeli da pogleda najzanimljivije momente sa tog finala 99, posto sam ja sada trazio, mada i onaj preokret 2005 Liverpul - Milan je bio !()*#!)(#, a bas sam gotivio Milan tada

http://www.youtube.com/watch?v=ZRRU-zViicY&feature=related

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...