Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

Gotivim junajted i sve to stoji, ali jebo te ovaj Ferdinand je jedno obično govno od igrača ne znam šta ga koji kurac forsira kornjača toliko.

typo

Edited by Aca-

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Suarez je prljava ciganshtura. A Evra je sisica ako ga je prijavio za "negro". Mada opet, kad mi meni neko rekao u jednoj reci da sam prljavi, masovni ubica, varvarski srbin ja bi ga verovatno zabo, a posle prijavio...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Brate ti poredis negro sa prljavi, masovni ubica, varvarski srbin.

Evra sisica.

Poredim zbog svih znacenja koja ta rec ima za odredjenu crnacku populaciju. Mnogi crnci bi to iskulirali bez problema, ali za mnogo je to najjaca i najozbiljnija uvreda koju mogu da zamisle.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa svima vama :), upravo tvrdim da je Suarez prljava seljacina, a Evra je ispao sisica...mada delimicno je njegov potez razumljiv, dok je Suarez jednostavno mentol.

Mora da postoji josh neshto tu shto mi ne znamo, jer koliko puta opsujete kolegu, drugara dok igrate neki sport ili se takmicite. I posle svih najprljavijih uvreda posle odete na pivo i zezanje!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa svima vama :), upravo tvrdim da je Suarez prljava seljacina, a Evra je ispao sisica...mada delimicno je njegov potez razumljiv, dok je Suarez jednostavno mentol.

Mora da postoji josh neshto tu shto mi ne znamo, jer koliko puta opsujete kolegu, drugara dok igrate neki sport ili se takmicite. I posle svih najprljavijih uvreda posle odete na pivo i zezanje!

Koliko sam mogao da vidim iz izvestaja nigde nije dokazano da mu je to rekao. Problem je nastao zbog kacenja ramenom a snimci na kojim se navodno "jasno vidi" da Suarez govori Blacky su snimani sa moblinog telefona i sa subtitlovima sto nista ne dokazuje. Liverpul nije hteo da se zali jer bi mu to eventualno povecalo kaznu, a tih 8 tekmi i novcano je da ispadne da se oni bore protiv rasizma, niti mu je bacena banana niti oponasan majmun ili sl. Ne opravdavam Suareza, jeste ganci ali je kazna debilno prestroga a pitam se kako ce Terry da prodje zbog Ferdinanda. Meni je sve to besmisleno bas kao sto neko rece kad bi tebe crnac nazvao belcino ne razumem sta tu ima koga da uvredi.

~~

Link to comment
Share on other sites

Jasno je da je u pozadini neka politicko korektna prica koja su uvek slama na onima koji nisu domaci. Neshto slicno kao kada hrvatski i srpski timovi dobiju kaznu zbog navijaca, ali engleski i francuski to nikada ne dobijaju. Jer nekako mora da se pokaze "borba" protiv rasizma, huliganstva i cega vec ne...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

U Engleskoj je rasizam ogroman problem, ne razumem sta se cudite? Jeste da su to gluposti i da se preuvelicava, ali nije to pocelo sad sa Evrom, to traje vec godinama. Vidjao sam za mnogo vece gluposti mnogo vece kazne i tad se niko nije bunio, nego sad je svima kao zasmetalo. Suarez je ispao 3 puta veci cigan od Evre i ko ne smatra tako mogao bi da se zapita. Inace glupi su vam primeri, i siptarima nije uvreda kada kazu to jedno drugome, ali kad im kaze neko drugi uvreda je. Zna se dobro sta se misli kad se kaze camuga, crncuga itd, sigurno ne isto kao i kad oni jedno drugom to kazu.

Link to comment
Share on other sites

U Engleskoj je rasizam ogroman problem, ne razumem sta se cudite? Jeste da su to gluposti i da se preuvelicava, ali nije to pocelo sad sa Evrom, to traje vec godinama. Vidjao sam za mnogo vece gluposti mnogo vece kazne i tad se niko nije bunio, nego sad je svima kao zasmetalo. Suarez je ispao 3 puta veci cigan od Evre i ko ne smatra tako mogao bi da se zapita. Inace glupi su vam primeri, i siptarima nije uvreda kada kazu to jedno drugome, ali kad im kaze neko drugi uvreda je. Zna se dobro sta se misli kad se kaze camuga, crncuga itd, sigurno ne isto kao i kad oni jedno drugom to kazu.

Nisu ovde svi fanovi Suareza kao osobe pa da ga branimo. Siptari sami sebe zovu siptarima, to nije uvreda ko god im rekao, to je kad Srbin Srbina hoce da uvredi pa mu kaze ustaso ili siptare. Zna se dobro na sta se misli? Mene crncuga ili camuga asocira na crnu osobu a ne na okorelog dilera droge iz geta koji bode za mic koke. Glupa ti je poenta, a rasizam je ceo kao pojava glupost. To je jedan od nacina vredjanja po nekom osnovu, kao kad nekog prozivas da je musliman (po veri), deda (po godinama) itd Znaci ako ja tebi kazem matori desi, to je uvreda? Mogao je i Evra da nazove Suareza "gypsy" pa nesto sumnjam da bi to dobilo ovolike razmere. Samo se crnci bune za taj jebeni rasizam i niko drugi. A protiv toga se bore englezi koji su najdvolicnija nacija koja postoji i to mi se gadi. Da ne zalazim dublje.

~~

Link to comment
Share on other sites

Da, u sred meca mu kazes camuga i misleci samo na to sto ima crnu kozu... Bas zato sto je cigan i znamo na sta je mislio kad je rekao to. Rasizam u ovom obliku jeste glupost, ali jos veca je da neko velica Suareza a pljuje Evru zato sto mu ovaj nije hteo pruziti ruku.

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...