Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

ja mislim da jedino smarač Federer može da bude Man UTD, otprilike su tu negde po ljigavosti i kukanju na sudije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hahhahaha..a dobro, sad je stvarno beda, ali moze da ga krene..da pocnu da mu centriraju ili da ubagerise par golova na gurku, dobije samopouzdanje..

mada bi morao pre svega da nauci da trci, posto mu to nekako zadaje najvise problema..:)

ako nista dao je vise golova od toresa! 4 naspram 3..a odigrali su po 30 tekmi..gg

Link to comment
Share on other sites

pa mislim, možda on bude mogao da bude koristan u rangu 7-8 golova po sezoni. i istina je da se ispromašivao (ako nema 5 prečki i stativa nema ni jednu). ali tolike pare za igrača koji očigledno nema potencijal da bude dobar špic, već samo prosečan, to mi je neshvatljivo. jebote barsa je onog cigu sančeza platila manje, a oni su nebo i zemlja. ovoga su kupili na osnovu 11 golova u prethodnoj sezoni ejjjj. neko pranje para je sto posto, jednostvano ne kapiram

Kerol je valjda od kad je u Liverpulu na svim mečevima pogodio 19 stativa/prečki, tako sam bar negde pročitao ili čuo. Dalje, on je ovu protiv Man UTD-a odigrao baš dobro, svaki duel u vazduhu je njegov, ali džabe kad nije imao upotrebljive lopte. Pa samo u drugom poluvremenu su Downing i Kelly omašili jedno 4-5 ubacivanja da lopta ni približno nije išla na njega.

Slažem se sa Gibom, Downing mi je kurac, Kerol može mnogo bolje, ali nije toliko tragičan. Pitanje je samo tih ogromnih para

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa to je to Pero, "samo ogromnih para"

Sto naravno ne znaci,da ce mozda jednom,tamo neke 2018. godine da se taj transfer isplati :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto ali Dauning mi i nije tako los. Kerol je uzasan. I sva pojacanja koja se pominju su uzasna-Bent + neki levi klinci ili superstarovi iz Belgijske lige. Ako vec vlasnici hoce da daju pare neka zagrizu za nekog jakog napadaca, sa ovim polu-tard-pojacanjima nikad necemo ni gore ni dole od 7 mesta. I uvek sve u krug.

~~

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto ali Dauning mi i nije tako los. Kerol je uzasan. I sva pojacanja koja se pominju su uzasna-Bent + neki levi klinci ili superstarovi iz Belgijske lige. Ako vec vlasnici hoce da daju pare neka zagrizu za nekog jakog napadaca, sa ovim polu-tard-pojacanjima nikad necemo ni gore ni dole od 7 mesta. I uvek sve u krug.

pa dali su pare, za Kerola, Downinga i Hendersona, i svi su failovali :)

A pustili su Meireleša

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Za meirelesa je fail bio. A to da svete kupovine failuju jeste tacno. Jedine Kenijeve dobre kupovina su Suarez i Adam. Nego mi opet nije jasno zasto trosi buzdet na ove engleske pedere kad za te pare maltene moze da dovede Teveza i nekog vrh poluspica plus stopera. Henderson Dauning i Kerol su zajedno kostali ako se ne varam oko 75 mile evra. Jbg sto je mnogo mnogo je. Sa sve deadline day-om uracunatim Kerol ne sme da vredi ni sedminu onoliko

~~

Link to comment
Share on other sites

Za meirelesa je fail bio. A to da svete kupovine failuju jeste tacno. Jedine Kenijeve dobre kupovina su Suarez i Adam. Nego mi opet nije jasno zasto trosi buzdet na ove engleske pedere kad za te pare maltene moze da dovede Teveza i nekog vrh poluspica plus stopera. Henderson Dauning i Kerol su zajedno kostali ako se ne varam oko 75 mile evra. Jbg sto je mnogo mnogo je. Sa sve deadline day-om uracunatim Kerol ne sme da vredi ni sedminu onoliko

pa ni Adam mi nije nešto, klasična ostrvska sirovina

Enrique je dobar, Coates ovo malo u zadnje vreme što igra nije loš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dauning nije los?

utakmice asistencije i golovi od dolaska u liverpul - 22/0/0..

sama ta januar deadline day situacija je bila zajebana dosta..tu ih aj manje vise opravdavam..tores napustio tog dana, imas 50m, nemas napadaca, moras brzo nekog da kupis da umiris masu i da odrzis napad ekipe..nemas mnogo izbora za 1 dan, veliki klubovi nece tako ludacki da prodaju i da sjebu koncepciju zadnjeg dana januara..znaci ostaje ti da probas da kupis od tih "manjih" klubova kojima su pare ipak najbitnije a da imajuj kakvog takvog izgradjenog igraca..i od tih manjih su imali izbor fazon Kerol, Bent, Odemvingi ( mada ne znam dal je on tad bio u VBA uopste ), Rodaljega, Adebajor..i jebiga onda..mozda su bili malo lose pripremljeni za takvu krizu..

A gospodin Ba je vec bio zauzet i poslat u London :)

p.s. e i ja sam mislio da je ciga sancez bio prepovoljan - 27 miliona..ali zato sam posle negde procitao, ne moze nikad italijan lose da prodje..27 odma ali zato bato potencijalnih 11 miliona u bonusima za igranje i golove!! koje ce sancez sigurno zaraditi jer stalno igra..pakao od para..

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam gledao dauninga na prvoj tekmi u liverpulu,mislio sam da ce da bude TOLIKO mega pojacanje,znaci ono,imao je u toj tekmi fazon 3-4 zavrsna pasa,kretanje bez lopte i otvaranje prostora za 10ku,jos sam fazon posle odgledao match of the day i upravo su o njemu pricali da je bio kljucan igrac u toj pobedi,medjutim,sta se dogodilo sa njim,ja ne znam,realno on je gotivac i zna fudbala:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...