Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

italijansko govno

a Savić je kurac, još jedan dokaz Toletovih nameštaljki :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

meni samo nije jasno zasto je izbaci oxlade-a i ubaci arsavina... mnogo se raspada andrej, jes da je car on ovako, ali se mnogo raspada :c, dok je mali chambo odigrao odilicno

odlicna tekma, zasluzeno je junajted dobio...mada i arsenal da je dobio ne bi bilo nezasluzeno

i dalje stojim pri tome da ce siti da uzme titulu, sad ako ne uzmu nece nikad, ali ima jos dosta da se igra

ali defo da je uterao u gol ono u 90om...druga prica bi se pricala sada!

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ali komentator "Da je malo više jeo kad je bio mali, poras'o bi i dao ovaj gol".. wat :)

Junajted će sada imati dosta problema zbog odbranbenih igrača, Vidić, Ferdinand, a sad i Jones :c Sad će da vraća kerika da mu igra štopera :D

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

sto se tice sitija - realno su bili bolji..naravno da ih je usralo ali totenhem se branio sa 10 igraca 70 odsto tekme..da nije savicevog ludila ne bi ni dolazili u sanse..i mnogo su se ljudi okomili na njega..on i dalje moze da izraste u dojaja igraca..samo sto je problem sto ima 19 godina i malo se usro jebiga..normalno je da gresi, samo tako i moze da napreduje i da sazri..pa secam se vidare iz perioda zadnje godine u zvezdi..umeo je da kiksne za medalju..a vidi ga sad..

pritom verujem da su u svlacionici totenhema (osim sto su defoa gledali mrko) pitali i kinga zasto je uhvatio lika u makaze u 95om..nije da je bilo bas neophodno..a supermario je totalni heroj..

a u ovom porazui arsenala bar ima nesto pozitivno..The Ox pokazuje da moze da ima sve ono sto je trebao da ima Volkot..konkretnu brzinu, ideju, kreativnost, borbu..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...