Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

Pa ja sam recimo bio u DMS-u, najjaca softverska "prifakultetska" firma u NS. I, tipa, cela zgrada je njihova, jedno 50 stanova, u najskupljem delu grada i na svakom spratu je kuhinja i ja sam u kujni na 3. spratu video dasku :D Inace je sve novo i hightech koliko to za Srbiju moze da vazi.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Реално била би баш успешна фора кад би био одговор на трол, овако и нема баш смисла и само ме наводи на трип да се Иван испараноисо да га цимам нешто, па је одрадио трол дефлектор ивејзив манувер агенст дулио... на нетрол коментар.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

У том духу трола...

Трол торта!

uRRnK.jpg

Иста особа :)

uLQmf.png

Мали каракал (врста дивље мачке)

ZsbEH.jpg

Кунтање, врсте улично

PJzpV.jpg

Шон Конери из ранијих дана

umciZ.jpg

Нутела на дан је ок?

QdTfR.png

Arnold Woofenegger

w4I63.jpg

Лаку ноћ вам жели Мила!

OqYjP.jpg

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Реално била би баш успешна фора кад би био одговор на трол, овако и нема баш смисла и само ме наводи на трип да се Иван испараноисо да га цимам нешто, па је одрадио трол дефлектор ивејзив манувер агенст дулио... на нетрол коментар.

Ja sam skontao da je to kopija tvog slicnog posta, posto ti tako umes na necije dve rechi da napravish kilometarski wot :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skontao da je to kopija tvog slicnog posta, posto ti tako umes na necije dve rechi da napravish kilometarski wot :D

И ја сам то сконтао, бат вај?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...