Jump to content

Koji miš


voodoo_

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemoj uzeti ultimate isti je k---- samo sto ultimate svetli a duplo je skuplja :). Neces se pokajati veruj mi. Tastatura ima kilo ipo xD kod mene je dozivela sve i nije jos posustala radi kao sat

ps. Ako uzims bilo sta od razera idi na razer.rs i tamo trazi marka cini mi se ako nisam zaboravio. Posto tamo rade samo veleprodaju a on ce ti decko uciniti i prodati ti ovako. Covek je jako dobar i hoce da se iscima za bilo sta sto ga pitas a nema od razera kod nas. Mi kada smo uzimali blackwidow 2 komada jos nisu bile kod nas u prodaji i covek nas je bukvalno zvao svaki dan da nam kaze kako ide i kada ce doci. I na kraju je stvarno nabavio. Imama negde njegov br telefona ako hoces. Sto se tice garancije isto su skroz fer i korektni nije ona fora sa games i ss kao ima garancija ali jednom ti poprave i to je to, pa ako crne drugi put jbg kupi drugi.

Edited by Belgarath
Link to comment
Share on other sites

Prodajem g9X star par dana za 4500 rsd. Prodajem ga zato sto sam do sada koristio deathadder i mx 518,a na ovaj nikako ne mogu da se naviknem jer je manji nego ova 2. Ima garanciju. Laser radi perfektno na svemu i svacemu,a klik mu je vrhunski. 064/1641076

Hteo sam post da postavim na oglasima ali ne mogu topic da otvorim :S

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ovaj Belgarath radi za razer.rs, što je i dokazao na ovom topicu! :)

Eto provalio si me :). Ne radim za razer samo me nervira kada neko pljuje njihove proizvode a zadovoljan sam njihov kupac vec duzi niz godina... A slicnu ovu raspravu sam imao i sa protom uzivo kada je uzimao njegovog xai-a pa me nije poslusao i sta bi prvo mu burazer uzme da igra malo dotu pa mu za dan sjebe desni klik a posle mesec dana mu je crko skroz [:D]

Link to comment
Share on other sites

Eto provalio si me :). Ne radim za razer samo me nervira kada neko pljuje njihove proizvode a zadovoljan sam njihov kupac vec duzi niz godina... A slicnu ovu raspravu sam imao i sa protom uzivo kada je uzimao njegovog xai-a pa me nije poslusao i sta bi prvo mu burazer uzme da igra malo dotu pa mu za dan sjebe desni klik a posle mesec dana mu je crko skroz [:D]

bravo matori! a mi koji smo imali konstantne probleme sa razer proizvodima lazhemo i idioti smo :)

Link to comment
Share on other sites

Па лик је задовољни купац дужи низ година, како не видиш. Купи, поквари се, оде са парама и купи нови, љубазни продавац му уручи нови производ, сви срећни и задовољни! :tf2:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

uzeo sam g500 zadovoljan za sada

e, pitanje za tebe i ostale g500 vlasnike, kad stavite mis na 2k rezoluciju, i podignete mis u vazduh, dakle udaljen od podloge, da li se pomera kursor ako protresete misa? Ja i drugar imamo isti problem, on nije primecivao, a meni je pocelo malo da smeta, desava se da zaigra kursor onako random nakon pomeraja na podlozi, kao da je laser labav.

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...