Jump to content

SD Partizan 11/12


alfa

Recommended Posts

to stoji, jer bi Dule pokidao sa ovom ekipom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

slazem se da Vlade nije dobar kao Dule, ali ne moze on da ih nauci da sutiraju

opet ta treca cetvrtina jako slaba u napadu, ali definitivno je Partizan izgubio zbog loseg suta (ne racunam onih poslednjih 5 mina tekme :D )

Makabi realno nista posebno, ocekivao sam da su jaci dosta...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

meni su smesni ti komentari Dule bi pokidao sa ovom ekipom,a Dule je prvo 7 godina imao 0/12 u Evroligi pre nego sto je konacno uspeo da natera taj njegov sistem da mu funkcionise...pritom,cim je otisao u CSKA popusio je vaginu,isto kao i sa reprezentacijom...vlade jovanovic jeste smesan trener,vise je navijac nego trener,ali je prosle godine sa slabijom ekipom od ove osvojio sve zivo i prosli ste u drugu fazu evrolige...e sad,ono sto je najveci problem ove godine jeste sto partizan nema toliko jaci tim,ali je mnogo zvucniji pa su samim tim i ocekivanja veca,a zaboravlja se da ste u neverovatno jakoj grupi i da je makabi i u ABA ligi,zbog cega je vrlo moguce da cete zavrsiti samo sa dva trofeja ove sezone(a ko da je to malo)...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Slusam vec nedeljama kako je ova partizanova ekipa najjaca u poslednjih x godina, ali to nikako ne vidim. Jedino ako se misli na centarsku liniju koja je brutalna. Ostatak ekipe je podosta tanak. Bozic i Kecman su jednostavno matori da budu od preterane koristi (u kosgeterskom smislu), a ovi mladi (Djekic, Andjusic, Lucic) su jednostavno jos klinci (ili nemaju kvalitet). Lo deluje dosta izgubljeno i, po meni, najveci problem partizana je upravo u organizaciji igre. Pretpostavljam da ce mu trebati vremena da se prilagodi evropi/partizanu, ali plasim se da to tada ne bude previse kasno s' obzirom na partizanovu grupu u el. Poslednjih par utakmica sto sam odgledao - krka efes i makabi su jednostavno bile mucenje za posmatranje. Ogroman broj izgubljenih lopti, probijanje presinga misaona imenica, ja tebi ti meni dok se ne izgubi lopta ili nabijanje na Pekovica/Raduljicu pa sta oni urade sa 2 igraca na kicmi. Ne znam da li je do trenera ili mozda fali jos jedan plej (posto dok je Lo na klupi Bozic igra pleja, a to je fejl), ali valjda ce popraviti igru u dogledno vreme. Steta bi bilo potrositi ovakvu centarsku liniju badava :s

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

i Zvezda uzima titulu HAE :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...