Jump to content

SD Partizan 11/12


alfa

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

how yes no

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

rnic ceni let lopte kao da je do juce bio na merkuru, pa ono, nije mu poznato kako stvari rade na ovoj planeti

i onda radisa odbrani sut, a lopta se odbije do coveka koji je sam u krugu od 10m, gde gledaju ovi glupi retardi ja ne znam.

a evo ga i crnac majstor koji zgazi coveka u toti stilu, dobije crveni, i onda se iscudjava :D ahahah

ah, umalo da zaboravim i strajnica: 'sve dok partizan napada, nema opasnosti od kontra-napada shamroka'

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Shamrock Rovers are set to become the first Irish team to play a European match in December since Shelbourne in 1964. Heroic.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

tu je i karadzic da nam na 'sta mislite o ovoj situaciji' (penal za shamrok) kaze: "pa to je kazneni udarac....evo vidite, kaci protivnickog igraca po nogama...i radisa je bio svestan toga i nije uputio protest' :))))))))))))))))))))))))))))))))))

a radisa je 5 puta besno lupio sa obe ruke o zemlju, a moram da priznam da mi se cini da nije ni pipnuo ovog lika

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Mnogo smo jadni. Pod hitno uhapsiti vrh FSS, svih bitnijih klubova (ne samo iz "Superlige") i barem 50 najvidjenijih trenera mladjih kategorija. Naterati ih da asfaltiraju novi autoput od Subotice do Beograda na +40 i posle ih poslati na 3 godine prinudnog rada u rudarskom basenu Bor, kako to inace rade u npr Severnoj Koreji.

Majku li im....

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...