Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

laki brat po pevanju!

najepik drajving pevanje je u tri ujutru, em mozes da se dernjas ko magare, em te ne nerviraju ostali cobani u saobracaju jer ih nema:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa ne baš, ali slušam radio, muziku, pevam (pravi sam leško), jedem tj. doručkujem, stanem do pekare, kupim nešto da popijem, tako te stvari.

haha, ja sam rekao kad budem kupio kola da se ne bojim da me povuce brzina, nego da me povuce pesma i pevanje iste. :D

Video upravo Leskove slike sa fudbala protiv caleta. Znam da rizikujem da me nazovete njegovim pulenom, ali Lesko je bas carina prava.

hvala leisure druze! :)

Bili juce na toj fudbalici, mnogo su nas pokrali, tukli, skratili utakmicu za 7minuta (inace smo igrali 2x20min), i na kraju bilo 2:2 i dobili nas na penale. Zato smo posle otisli na najbolju prasetinu koju sam u zivotu jeo. Boli me stomak, prepun sam, ali nastavljam da jedem, ne mogu da odolim. Napravila mi baba cak i griz (posut kakaom i secerom), to mi je omiljena stvar koju mi je pravila kad sam bio mali. Sve u svemu, jako lep dan juce! :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da ili repriza...

Ali fejlovao si Lesko, realno...

Da sam ti cale i da te dobijem u sportu, nalozio bi im da mi na spomeniku napisu da mi je sin puko ko p.....

:)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Када добије комплексе, не дозволи му да направи налог овде! :*

[:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

formijevo postovanje kad dodje u srbiju se sa stoji iz " razbio sam se ...unistio sam se .....prekid sinoc....ubistvo.....ispiranje... :D

zaboraivo si -"rso sam na pokeru seme im se zatrlo" :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

zdrao sam danas raznjice sa pomfritom i pirincem!

i onda se cudim jer osecam nadutost i problematicnost!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...