Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

otisao sinoc na Colica, islo nekoliko ljudi u razlicitim drustvima, pa sam mislio bice kul da blejim malo sa jednima, malo sa drugima... I tako ja stignem, kupim dva piva, setam se polako do Usca i pijuckam. Sve kul, superiska, dobro sam raspolozen, ulazim polako u taj fan pit oko 20:50 i saljem ljudima poruke "gde ste?" a dobijam dva odgovora koji kazu "evo ulazimo, guzva je". Odjednom upadam u neku nenormalnu guzvu, jedva stojim. Krecem se kao polako ka "napred", ali to je samo prividno. Konacno sam stao na jedno mesto i ajde eto odlucio da ostanem tu. Signala nemam, ne mogu nikog ni da zovem ni da pustim poruku. Cola peva, a ozvucenje je takvo da se na koncertu ne cuje nista, dok se kod trznog centra Usce sasvim lepo cuje. Riba iza mene se toliko dernja dok peva, da ja ne bih mogao Colu da cujem cak i da je dobro ozvucenje. Jedva stojim, guzva bolesna, potpuno sam, ne cujem pesme, riba mi se dere na uvo, a par ispred mene od 50 godina se KONSTANTNO zvalavi. Izdrzao sam sat vremena i otisao kuci.

Nije mi zao sto sam izasao, ali mi je zao sto nije sve to drugacije organizovano, jer je zaista bilo jedno 6-7 pesama koje bas volim i koje sam zeleo da cujem.

Eto, jebo me Cola!

U drugim vestima, idem danas u Deliblatsku pescaru(imam vikendicu tamo), igra moja ekipa fudbalicu protiv caletove ekipe, a ko izgubi placa prase i pivo. Ovu utakmicu cekam nekih 15ak godina i duze, odnosno kad sam prvi put sutnuo loptu. :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja sam sanjao analizu koju cu da padnem danas

Eto, bolje da si dosao na basket...bar bi imao razlog sto si pao :P

Sredjujem kucu...

fufuufufuufuu

:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Zar nije napisao:

Osim sto to vidis samo ti i oni koji imaju tu ekstenziju.

To znači da ako TI instaliraš ekstenziju, umesto svih tih smajlija ćeš uvek videti rage smajlije bilo da ih ti staviš ili neko drugi.

To ne znači da taj neko drugi takođe ima tu ekstenziju, već on stavi normalnog smajlija a tebi ekstenzija izvrši konverziju. U kontra smeru, da bi nekom tvom izašao rage smajli on mora imati ekstenziju takođe.

naravno, ja sam tako skapirao, možda grešim.

Link to comment
Share on other sites

U drugim vestima, idem danas u Deliblatsku pescaru(imam vikendicu tamo), igra moja ekipa fudbalicu protiv caletove ekipe, a ko izgubi placa prase i pivo. Ovu utakmicu cekam nekih 15ak godina i duze, odnosno kad sam prvi put sutnuo loptu. :))

Ниси ни свестан како ће да вас крљају [:D]

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

ja jedva cekam da postanem cale i zaigram protiv mog klinca,necu da ga pustim nikad u zivotu da pobedi,a dok bude bio mali,ima na basketu da mu lupam banane samo tako!!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja jedva cekam da postanem cale i zaigram protiv mog klinca,necu da ga pustim nikad u zivotu da pobedi,a dok bude bio mali,ima na basketu da mu lupam banane samo tako!!!

Када добије комплексе, не дозволи му да направи налог овде! :*

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...