Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

А ето виш, мени је Наполеон Дајнамајт типа топ30

+1, carski film

не знам, можда сам оматорио, па ме емтиви прича о одиоту не распамећује.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

не знам, можда сам оматорио, па ме емтиви прича о одиоту не распамећује.

Не видим потребу за оваквим вити римарк постом, теби је филм срање, мени није и то сам нормално изнео, а радове типа ''океј лол сваком своје, ЛЕГИТИМНО ЈЕ ВОЛЕТИ РЕТАРДИРАНЕ ФИЛМОВЕ'' смо ваљда прерасли:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не видим потребу за оваквим вити римарк постом, теби је филм срање, мени није и то сам нормално изнео, а радове типа ''океј лол сваком своје, ЛЕГИТИМНО ЈЕ ВОЛЕТИ РЕТАРДИРАНЕ ФИЛМОВЕ'' смо ваљда прерасли:)

SILOVAĆE TE PUKOVNIKOVA PUSTINJSKA ARMIJA ZBOG NEPOSLUŠNOSTI, CRVE GNJIDO IMPERIJALISTIČKA!

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

Super 8 - pokushaj da se napravi neshto u stilu Spilbergovih filmova '80-ih. U pochetku izgleda kao da ce da bude dobar film, ali kako vreme prolazi postaje sve loshiji i loshiji :(

Klinac u glavnoj ulozi lichi na likove iz starih filmova, ali mu fali taj neki wibe. Zato je klinka odradila ulogu na 150%, bio sam u fazonu - she needs a hug.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

pfff... meni je sva ona marvelova bratija gej

plus mi je extra fora sto su heroji sjebani totalno :D

i sam stil naracije, i audio video dozivljaj, i glumice u sexi pvc kostimima, i atlernativno okruzenje... ma sjajno... gledao sam director's cut, i nisam upucen u graficke novele ali mi je bilo pravo uzivanje gledati film...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i sam stil naracije, i audio video dozivljaj, i glumice u sexi pvc kostimima, i atlernativno okruzenje... ma sjajno... gledao sam director's cut, i nisam upucen u graficke novele ali mi je bilo pravo uzivanje gledati film...

Watchmen je najvernije prenesen strip na filmsko platno. Jedina bitnija stvar koja je promenjena je

što je umesto pretnje Dr. Menhetna da uništi svet Ozimandias lažirao invaziju vanzemaljaca tako što je bacio ogromno genetski modifikovano stvorenje na Njujork.

To je moglo da prođe u stripovima iz osamdesetih, ali mislim da bi danas izgledalo smešno.

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo iz filma mnogo bolje paše uz priču i karakter likova, jer dr Mehnetn ima taj divine vajb od kojih većina ljudi strepi i koji je logični izbor da bude žrtveni jarac za jednu ovakvu operaciju (genijalan momenat je što to i on sam shvata i slaže se sa tim, u skladu sa karakterom svog lika kojeg vodi suva logika i razum).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Film je pazljivo tvikovao strip i uspeo je da bude super. I izmenjene stvari i skroz autenticne stvari su dobro uradjene. Kostimi likova su modernizovani i pogotivljeni, fora sa atomkom je bolja od fore sa cudovistem... Likovi su savrseno jaki, u smislu da ne pomeraju zgrade, ali mogu da razbiju zid pesnajom i mislim da je to fina tanana linija izmedju obicnog lika i "realnog superheroja", taman malo preterana jer je to ipak film koji mi treba da gledamo i da nam bude do jaja kad se neko pegla. Ne svidja mi se sto je deo sa prodavcem stripova i likom koji cita izbacen jer je prilicno bitan.

Za razliku od V for Vendetta za koji mi i dalje nije jasno, ajde Holivud, znam sta je Holivud, ali da ti glavnu poentu odjebes, to je stvarno retko vidjeno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Film je pazljivo tvikovao strip i uspeo je da bude super. I izmenjene stvari i skroz autenticne stvari su dobro uradjene. Kostimi likova su modernizovani i pogotivljeni, fora sa atomkom je bolja od fore sa cudovistem... Likovi su savrseno jaki, u smislu da ne pomeraju zgrade, ali mogu da razbiju zid pesnajom i mislim da je to fina tanana linija izmedju obicnog lika i "realnog superheroja", taman malo preterana jer je to ipak film koji mi treba da gledamo i da nam bude do jaja kad se neko pegla. Ne svidja mi se sto je deo sa prodavcem stripova i likom koji cita izbacen jer je prilicno bitan.

Za razliku od V for Vendetta za koji mi i dalje nije jasno, ajde Holivud, znam sta je Holivud, ali da ti glavnu poentu odjebes, to je stvarno retko vidjeno.

Imaš Ultimate Cut koji Tale of The Black Freighter, koji je izdat odvojeno, inkorporira u Extended verziju filma.

Link to comment
Share on other sites

Па најкраће би било да прочиташ, ал стварно:)

Није то много, чита се одједном фазон. Има много трипова који су другачији (али не арбитрарно него кад их промениш онда то није више та спика), плус има много ликова који су другачији, плус је цео фазон ујебан прилично и цела зеност стрипа је убачена у две и по сцене у филму, а и то је траљаво.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

То је Муров проблем, мислим, проблем - воли да нађе неке клинце и неафирмисане ликове и да им да да цртају као је љубав блабла, што је сасвим океј, пошто је добар писац, у суштини би оно могло и без сличица да прође као сасвим добар роман. Ако ништа, Вендетин цртеж је доста испред Вочмена.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

lazirana invazija vanzemaljaca! wtf kakav vrh, pa to je pravi stripski sf momenat

...ne znam zasto sam i ja stavio u spojler al ajde...

Watchmen ima jednu od naboljih špica za film... već te u prvih par minuta upozna sa pričom... dok još idu podaci o glumcima... onaj super slow mo mi je baš sjajan.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...