Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

man on a ledge

zapravo i nije toliki krsh, iz holivuda je - znas sta da ocekujes, posle pipovog opisa sam ocekivao sranje epskih razmera ali je daleko do toga... ima dobra jebozovna riba, ima dobrih akcionih scena, dobri glumci koji zapravo mimikom i glumom dobro odradjuju posao... ok ima par gafova, zaplet je plitak i predvidiv, ali opet sasvim standardno za holivud... malo akcijice, malo drame, malo komedije pomesano sa trilerima i prosuto u wc solju, standard :)

p.s. fora sa fotkom koja se lepi na kameru je prastara fora iz krsha filmova o pljackanju ja sam je skapirao kao omaz tim filmovima, jbg

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Je l moze neko da okaci torrent ili linkove, ne mogu da nadjem sa eng titlovima.

Ja sam skinuo DVD-R verziju filma, i onda na to ubacio titl za dvdrip koji ima da se skine (trebalo je jedno tri puta ukupno da se sinhronizuje titl sa slikom, tako da nije strašno).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ACCIDENT

accident-2009-2.jpg

Odličan kineski polu-mind fuck triler o grupi plaćenih ubica koja žrtve odrađuje tako da sve deluje kao nesrećni slučaj kroz puki niz neizgled nepovezanih događaja. Odlična gluma, zanimljivi likovi, fini i nepredvidivi obrti u radnji, uz sjajnu fotografiju koja kao da je namerno odrađena tako da podseća na izgled filmova iz osamdesetih, pa čak i odlični artsy-fartsy momenti pred kraj koji dobro funkcionišu sa sveopštom paranoidnom atmosferom u drugoj polovini filma.

moze neki torrent za ovaj film?

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Bolje od tog DVD-Ra sa pajratbeja nećete naći, ali, iako nije HD, odlična je slika, ne znam u čem je problem

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

COLD FISH

ColdFishPoster.jpg

Au, jebote, šta nije u redu sa ovim Japancima... U samom filmu nije toliko bitna priča i postavka likova, koliko je akcenat na prikazima sociološko-psihološke torture, zastrašivanju i klasičnom treniranju nadmoćnosti nad patetičnim i mlitavim likovima kojima je i sama pomisao o odbrani strana. To podrazumeva koktel nasilja, morbidnih scena i suptilnih dramskih momenata, prošaranih scenama pseudo-silovanja (čemu ne odmaže činjenica da su dva glavna ženska lika prezgodna), uz klasičnu dozu azijske opičenosti gde se u jednom trenutku grohotom smeješ nečemu, a deset sekundi kasnije gledaš u neugodnoj tišini i neverici šta se dešava. Gluma je odlična, naročito glavnog lika, ali svi padaju u senku kad je na sceni psiho-frik gazda prodavnice, njegov komično-sadistički karakter je fenomenalno odrađen (a i sam glumac je obavio posao za desetku). U suštini odličan film, samo pod uslovom da ste stanju da pregurate poslednjih pola sata koji su krvoliptajuća kulminacija svega navedenog.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Bolje od tog DVD-Ra sa pajratbeja nećete naći, ali, iako nije HD, odlična je slika, ne znam u čem je problem

Meni na Pajratbeju nalazi 3 linka od kojih najbolji ima 4 sidera a tezak je 4,5gb. Pokusao sam da skinem taj ali mi vuce najvise 40kb/s tako da sam se smorio ko plovak. Bas mi se gleda.

Link to comment
Share on other sites

Memorial day

http://www.imdb.com/title/tt1694118/

Sasvim ok. Malo ide na nerve "pravednički" stav prema ovoj poslednjoj američkoj intervenciji u Iraku, ali generalna priča o ratu je univerzalna. Mogu da zamislim, recimo, veterana solunskog fronta kako vodi sličan razgovor sa svojim unukom/praunukom.

Get the Gringo

http://www.imdb.com/title/tt1567609/

Ovo je standardna akcija za ubijanje vremena, nije kolekcionarsko ostvarenje, ali prolazi. Ko god nije alergichan na Mela Gibsona, moze da iskoristi ovaj film za ubijanje vremena uz kokice i ladnu cugu.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Ti subsi ne vuku kad se odaberu (svo vreme stoje neki švedski/mađarski titlovi, jebem li ga). Ja sam pronašao na titlovi.net neke srpske i samo ih prevukao u pušten film u media plejeru (i onda sam morao u toku filma jedno tri puta da sinhronihujem).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

samo da potvrdim ono što sam gore naveo, s obzirom da sam upravo pogledao, film ide na koreanskom, a titl (koji je verovatno zvanični) može da se bira - dal holandski, dal engleski i isključivo se odabrani i prikazuje.

- You are his mother-in-law?

- Yes.

bam!

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

MV5BMTY4ODU5NzI5M15BMl5BanBnXkFtZTYwMTc3NDY5._V1._SY317_CR3,0,214,317_.jpg

THREADS

Documentary style account of a nuclear holocaust and its effect on the working class city of Sheffield, England; and the eventual long term effects of nuclear war on civilization.

Iz 80-tih je ali je vr'. Preporuke za ekipu koja gotivi taj hladan rat not hepi ending trip!

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...