Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

Dule 

 

Egipat je odlican

doduse tako je bilo nekada davno pre nekih 6-7 godina :P

Kairo je prljav i odvratan :P  i jebga. Piramide su a must, ko zna da li ce ih biti tu kada sledeci put budes dosao :D

Aleksandriju apsolutno ne moras da posecujes Lighthouse je srusen poodavno, a nesto se secam da nije bas bilo prijatno setati se ni tada 

Luxor takodje obavezno, filmski je prosetati se i pogledati sve to

Kupanje u egiptu je sjajno, more predivno, obavezno proveri opciju ronjenja sa bocom, prejeftino je i iskustvo za sebe

Klopa i usluga odlicni

Pivo, Stella neka njihova meni je bilo sasvim dobro  :) 

 

hvala brate, jedva cekam da stignem i da se smestim, uhvatila me putna groznica:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

kili first minute!

 

nikad nisam zablejao više dana na italijanskom moru ali ono što sam video po ekskurzijama i čuo od ljudi je da definitivno treba izbegavati jadransku obalu italije. na zapadnoj čak nisam ni bio ali sam čuo da je sranje, iako je bolja od jadranske.

 

idi na zakintos, realna priča :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

sicilija i sardinija su vrhunske iz iskustva ljudi koji su isli, a koje ja poznajem. Neljubazni su, skupo je, ali je priroda raj i more divno.

 

Ja sam bio na jadranskoj strani (trs i grado kod venecije) i užasno je

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sto do Budimpeste/Temisvara kada sam ja easyjetom za 50e zabo povratnu Bg-Rim. I to je pretty much standard, nije kao da sam ja neki specijalni pretrazivac.


Btw, Kili batali italijansko more, nema razloga da zabadas tamo, Grcka je stvarno prelepa a verovatno ti se uklapa u budzet. Sigurno vise nego Italija.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

rimini je fin grad, prilično je velik i ima svega, ali ništa posebno pogotovo za italiju. 

ima baš ogromnu plažu, ko majami čoveče!, ali ne znam koliko je to dobro. more je prilično sranje, mutno je i plićak do kolena je 50 metara a posle toga nema dna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...