Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

HUEHUE

 

a sto ne bi bilo bezbedno, nemiri su bili prosle godine, a i tad je u hurgadi bilo sve normalno...evo drugar se vratio pre nedelju dana, kaze opusteno

 

samo izbegavaj da spominjes alaha, nekoj pijan da lutas sporednim ulicama, i najvaznije izbegavaje sve izlete u kojima bi mogao da zavrsis u rudniku soli-na par godina  [:)]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Ajmo neke tipove za Hurgadu i Egipat, koje je najbolje pivo, kako da te ne oderu taksisti, na koje izlete ici i za koliko vodke se jebu Ruskinje?

Ја сам ишао само на излет у Каиро ( музеј и пирамиде ) . Путује се  oko 6 сати . Не сећам се да сам имао проблема са таксистима :) . Обавезно купи оне пилуле везане за цревну флору јер није редак случај да ако се не узму пилуле се заврши у болници на пар дана :) Пиво немам појма јер  не пијем :). Био сам у години када је Мубарак затворен .

Имаш излете и овде 

http://www.odeontravel.rs/ekskurzije/leto_egipat_hurgada_ekskurzije.pdf

Парадајз излет је по мени напоран јер си на јаком сунцу цео дан нема хлада нигде  :)

Једино луксор да убациш ако ти није проблем да путујеш на одмору :)

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Jel bio neko na grckom ostrvu Evia? Cuo sam da je ok, onako penzionerski ali to mi i odgovara, a zgodno mi je sto je relativno blizu Atine pa bih mogao da skoknem na dan ili dva do tamo...

Trenutno sam na Eviji, mesto Pefki. Za odmor dušu dalo. Šljunkovita plaža duga ~4km, bistra voda, taman za kupanje (nije bara). Gradska voda je za piće. Atina je udaljena ~180km ako se ide kopnom preko Halkide.

TSp4Fhc.jpg

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Trenutno sam na Eviji, mesto Pefki. Za odmor dušu dalo. Šljunkovita plaža duga ~4km, bistra voda, taman za kupanje (nije bara). Gradska voda je za piće. Atina je udaljena ~180km ako se ide kopnom preko Halkide.

 

U bre, pa ovo odgovor na post iz maja :) U medjuvremenu sam i ja bio tamo, doduse na jugu, blizu mesta Kymi i jeste do jaja, meni je najbolje bilo sto ima jako malo stranaca uopste, a samim ti u ovom delu gde sam ja bio skoro i da nema ekipe odavde :) Evo par slika s jedne od najlepsih plaza na kojima sam bio, Kalianos na jugu, doduse to je od tebe udaljeno oko 250km :( I jedna "pogled s terase" 

 

SAM_0551.jpg

 

SAM_0557.jpg

 

SAM_0580.jpg

 

SAM_0571.jpg

 

SAM_0679.jpg

 

Edited by Zwerko
  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

i meni se najvise svidelo to sto na Siciliji u ovom mestu u kom sam bila nije bilo skoro uopste stranaca. naisla sam samo na jedne nemce, dva para amerikanaca i jedne ruse za 8 dana. od italijana naravno niko nije znao engleski, u restoranima je meni na italijanskom, nisam nista razumela i nisam imala pojma sta jedem :D

Link to comment
Share on other sites

Dule 

 

Egipat je odlican

doduse tako je bilo nekada davno pre nekih 6-7 godina :P

Kairo je prljav i odvratan :P  i jebga. Piramide su a must, ko zna da li ce ih biti tu kada sledeci put budes dosao :D

Aleksandriju apsolutno ne moras da posecujes Lighthouse je srusen poodavno, a nesto se secam da nije bas bilo prijatno setati se ni tada 

Luxor takodje obavezno, filmski je prosetati se i pogledati sve to

Kupanje u egiptu je sjajno, more predivno, obavezno proveri opciju ronjenja sa bocom, prejeftino je i iskustvo za sebe

Klopa i usluga odlicni

Pivo, Stella neka njihova meni je bilo sasvim dobro  :) 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...