Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

da, to sam skontao, mada je nas smestaj gore na obodu sume (gde pise akropoleos) i kao sto sam gledao na street viewu u teoriji bi trebalo da ima mesta za parking 😄 ajde pa nek mi se sa srecom, hvala vudu!

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, reki said:

ko je iskusni ovde letovalac u grckoj, dajte neke preporuke gde na sitoniju najbolje!

ja ću ti predložiti neka mesta sa druge strane u odnosu na Neos pa ako te ne mrzi:

  • Vourvourou - super malo mesto, svaka plaža odlična, prekoputa Diaporos ostrvo i tu neka druga mala prateća ostrva, ima neka fora otprilike i konjima da te prebace na ostrvo ali svakako ima čamci, makar za izlet da odeš.
  • Kalamitsi plaža - jedna od najlepših plaža imho, ima kul orijentaciju, pa onda neki veliki kamen tu blizu obale mož' da doplivaš pa malo gnjuriš, ima i taverna neka lokalna grčka super prave hranu.
  • Tigania - isto odlična plaža iz dva dela, jedan kafe/bar ima i hrana, ako dođeš malo ranije zabodeš mesto pod suncobranom koji je zapravo od palme i onako ide do poda, uvek hlad, isto ima neki deo sa kamenjem za istraživanje itd.

I onda bonus kad si već tu, a kačio sam ovde sliku svojevremeno, možeš da se voziš ovim:

image.png

sve ovo na slici su full izgrađeni putevi sa trotoarima, banderama, kanalizacijom itd, ali nema nijedne kuće 🙂 grci uzeli neke pare iz EU ili nešto, ali taj projekat je puk'o a nekako je završen ceo infrastrukturni deo. Malo je creepy kad vidiš sve ful novo ulica, asfalt, trotoar a na mestu gde treba da su kuće je rastinje 🙂 i onda imaš putokaze na podu da se snađeš jer u suprotnom moraš da otvoriš pljeskavičarnicu.

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2024 at 7:44 AM, Dende said:

Ja, na zalost, nemam decu, a ni kera. Radimo supruga i ja na tome.

Dok sam bio u Srbiji imao sam kerove, macku, jeza, hrcka, itd. Svi uginuli u dubokoj starosti, lecio i placao dokle god je moglo. Nije da mrzim zivotinje, ali zna se red - ljudi, pa zivotinje. Ti si ziveo na zapadu pa znas da ovde ljudi tretiraju zivotinje kao ljude. U nekim slucajevima cak, zivotinje imaju veca prava od ljudi.

Eto, samo to sam mislio. Sergej da odrsmrdi na kerecu plazu.

ma ok razumljivo, ne volim ni ja preterivanja ni sa jedne strane, ali nemam ništa protiv ako neko smatra životinju kao za svoje dete, njegovo pravo. Sve dok mi ta životinja meni lično ne smeta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2024 at 3:35 PM, Lucky said:

ja ću ti predložiti neka mesta sa druge strane u odnosu na Neos pa ako te ne mrzi:

  • Vourvourou - super malo mesto, svaka plaža odlična, prekoputa Diaporos ostrvo i tu neka druga mala prateća ostrva, ima neka fora otprilike i konjima da te prebace na ostrvo ali svakako ima čamci, makar za izlet da odeš.
  • Kalamitsi plaža - jedna od najlepših plaža imho, ima kul orijentaciju, pa onda neki veliki kamen tu blizu obale mož' da doplivaš pa malo gnjuriš, ima i taverna neka lokalna grčka super prave hranu.
  • Tigania - isto odlična plaža iz dva dela, jedan kafe/bar ima i hrana, ako dođeš malo ranije zabodeš mesto pod suncobranom koji je zapravo od palme i onako ide do poda, uvek hlad, isto ima neki deo sa kamenjem za istraživanje itd.

I onda bonus kad si već tu, a kačio sam ovde sliku svojevremeno, možeš da se voziš ovim:

image.png

sve ovo na slici su full izgrađeni putevi sa trotoarima, banderama, kanalizacijom itd, ali nema nijedne kuće 🙂 grci uzeli neke pare iz EU ili nešto, ali taj projekat je puk'o a nekako je završen ceo infrastrukturni deo. Malo je creepy kad vidiš sve ful novo ulica, asfalt, trotoar a na mestu gde treba da su kuće je rastinje 🙂 i onda imaš putokaze na podu da se snađeš jer u suprotnom moraš da otvoriš pljeskavičarnicu.

hvala laki, nemoj citati guzvu u gazi, tu sam pisao neke ruzne stvari o tebi

Edited by reki
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jedino sto su te sve plaze na totalno drugoj strani prsta. Imalo bi vise logike da je uzeo u Sartiju apartman.
Ali reki gonna reki, uzme apartman random odabirom, i onda istrazuje.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Diego said:

Jedino sto su te sve plaze na totalno drugoj strani prsta. Imalo bi vise logike da je uzeo u Sartiju apartman.
Ali reki gonna reki, uzme apartman random odabirom, i onda istrazuje.

 

1 hour ago, voodoo_ said:

Do Vorvorua ima pola sata kolima, nije na marsu. A i šta fali levoj strani, top je

leva je ok, ali je nekako više urbana nego desna, na kraju krajeva i sve veće prodavnice itd su sa te leve strane. 

ja sam zato išao na desnu no realno ima ok stvari i na levoj. 

cela sitonija je svakako bolja nego kasandra svakako.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...