Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

5 hours ago, sttevann said:

Fazon fotkanja grljenja i ljubljenja, i onda gurnes decu na stranu par sati da se zanimaju sami, da ti mozes da ubacujes filtere, okacis slike/storije, i pratis lajkove i zadovoljavas se kad ti prijatelji kazu kako si kul mama/tata!

bukvalno - hajde deco da snimimo ovaj reel za instagram a onda evo vam telefon pa se zabavljajte sami nadalje 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Umesto da troluju decu i da se zezaju sa njima. Ako sam nesto naucio od Igora to je da decu treba zezati sto vishe 🙂

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, voodoo_ said:

Ne brinite se, kad zafali naše dece, naseliće migrante, a od njihove nećete smeti na ulicu.

Vec ih naseljavaju uveliko, kosovske tablice su sve cesce u Nisu.

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, voodoo_ said:

Ne brinite se, kad zafali naše dece, naseliće migrante, a od njihove nećete smeti na ulicu.

tad cemo vec da budemo pod zemljom, tako da nas boli kurac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Highl1 said:

vama roditeljima najteze

Ja, na zalost, nemam decu, a ni kera. Radimo supruga i ja na tome.

Dok sam bio u Srbiji imao sam kerove, macku, jeza, hrcka, itd. Svi uginuli u dubokoj starosti, lecio i placao dokle god je moglo. Nije da mrzim zivotinje, ali zna se red - ljudi, pa zivotinje. Ti si ziveo na zapadu pa znas da ovde ljudi tretiraju zivotinje kao ljude. U nekim slucajevima cak, zivotinje imaju veca prava od ljudi.

Eto, samo to sam mislio. Sergej da odrsmrdi na kerecu plazu.

Link to comment
Share on other sites

Čisto da se malo vratimo na topic, ne sećam se dal' smo ovde pisali o tome, ali:

Сви постојећи корисници српских тагова, као и они који купе нов српски таг од данас могу да плаћају путарину на ауто-путевима у Црној Гори (ауто-пут Подгорица-Колашин и тунел Созина), саопштено је из ЈП "Путеви Србије".

Неопходно је да корисници тагова изврше преконфигурације, односно регистрације на TOLL4ALL платформи, истиче се у саопштењу "Путева Србије".

 

Koliko vidim u appu stoji mi za Crnu Goru da je tag neaktivan a info na sajtu im je katastrofa, tako da ne uspevam da provalim da li sad opet moram da idem u poslovnicu da mi aktiviraju tag i za CG ili postoji neki elegantniji način za to.

Link to comment
Share on other sites

Just now, manson said:

Toll4all app?
Ja se ulogovao na sajt toll4all, za CG kaže nema, i tamo u delu za kartice nema da se doda kao za MK.

mislim na sajt, ne na app, loše sam napisao.

nema ni meni u delu za kartice CG, ali kad odeš na "tagovi" trebalo bi da imaš MK i SR kao "aktivni" a mne kao "neaktivan" ili tako nešto piše.

međutim ne vidim nikakvo dugme za aktiviranje tog taga.

Link to comment
Share on other sites

Meni se od jutros otključala mogućnost da dodam karticu za CG

image.png.1577911a8a7b40ff064d3cf131a42159.png

s tim što je tag kupljen prošle godine u pošti kao "postpaid" za openbalkan, nije bio prepaid pa rekonfigurisan u poslovnicama.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, mohr said:

Vec ih naseljavaju uveliko, kosovske tablice su sve cesce u Nisu.

Ne znam da li znaš, ali Srbi sa Kosova imaju sada kosovske tablice pa nije toliko nelogično što su sve češće 😄 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meni se od jutros otključala mogućnost da dodam karticu za CG
image.png.1577911a8a7b40ff064d3cf131a42159.png
s tim što je tag kupljen prošle godine u pošti kao "postpaid" za openbalkan, nije bio prepaid pa rekonfigurisan u poslovnicama.
Pojavilo se i meni sada. Dodao. Ali kada odem na tagovi za RS i MK piše aktivno, za CG ne postoji :)
Isto taj postpaid tag iz pošte.

Možda se osveži kasnije :)
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, fuse.buca said:

Malko trolujem, ali koliko sam video od danas je moguce registrovanje/prekonfiguracija. Ako toga jos nema, mozda ima neka fora - tipa da se saceka podne... 🤔

vrlo verovatno si u pravu! obično puste PR pre nego što zapravo nešto radi 🙂

18 minutes ago, FATA said:

Kako mislis saceka podne kad bi Laki odmah?!

ja znam da si ti navikao mesecima i godinama da planiraš realizaciju izvesnih projekata nazovimo to tako, ali ja bih sve i odmah!

12 minutes ago, voodoo_ said:

Meni se od jutros otključala mogućnost da dodam karticu za CG

image.png.1577911a8a7b40ff064d3cf131a42159.png

s tim što je tag kupljen prošle godine u pošti kao "postpaid" za openbalkan, nije bio prepaid pa rekonfigurisan u poslovnicama.

sve ok, ima sad i kod mene - kad sam se logovao malopre, nije bilo crne gore uopšte, neko nije kliknuo na deploy dugme!

7 minutes ago, baltam0s said:

Ja dodao uspešno - verovatno je marketing pustio mejl pre nego što je neko došao na posao i uključio šta treba 😄

to 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

ja znam da si ti navikao mesecima i godinama da planiraš realizaciju izvesnih projekata nazovimo to tako, ali ja bih sve i odmah!

moj moto 3 meri 1 seci! 🙂

Inace majke mi onomad kad sam te cimao da cu ti se javiti da cu doci ostavi me pezo posle 9 godina na cedilu i samo sam ga parkirao i od tada tabantrans. Nakon toga u 3 navrata na put, 100 nekih obaveza i neda mi se peske.. Kad obnovim vozni park dolazim sa furunom u gepeku da se oduzim!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Inace majke mi onomad kad sam te cimao da cu ti se javiti da cu doci ostavi me pezo posle 9 godina na cedilu i samo sam ga parkirao i od tada tabantrans. Nakon toga u 3 navrata na put, 100 nekih obaveza i neda mi se peske.. Kad obnovim vozni park dolazim sa furunom u gepeku da se oduzim!

dogovoreno! pazi, imamo dosta veliku terasu u kancu a i kuhinja nije za bacanje!

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2024 at 3:22 PM, manson said:

I CG sada ima status aktivan.
E sad, koji ću q tamo uopšte 🙂

nikad ne znaš kad će put da te tamo nanese!

ali da, u pravu si, integrisanje Grčke pa i Hrvatske bi bilo mnogo pametnije u ovom trenutku 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...