Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Bio kod lekara da vidim za ovo preskakanje i trnjenje, kod lekarke nema više termina za zakazivanje cele sledeće nedelje :DDD

 

 

nije ti ništa, pij vitamin c i puno tečnosti

Link to comment
Share on other sites

Trnjenje ruke i preskakanje srca moze da bude posledica stresa ili anksioznosti, pogotovo ako razmisljas o tome pa ga prizoves ponovo. Verovatnije je da te je to malo uplasilo pa svaki put kad dodje 16h ti pocnes da se cimas i da iscekujes sledece trnjenje i razvijas teoriju u glavi sta bi to moglo biti i organizam ti se prebaci u "fight or flight" mode pa ti zbog toga i trne ruka/preskace cuka. Taj period je najmanje karakteristican za srcana oboljenja, znam da je lakse reci nego ucniti ali probaj da kompletno izignorises dan-dva to stanje. Desavalo se to i meni ranije i jedino sto mi je pomagalo, osim totalnog ignorisanja tih umisljenih simptoma, je magnezijum + Q10 koji regulisu palpitacije i normalizuju rad srca. Ofc da bi bilo najbolje da odes kod lekara ali sam prepoznao to sto ti se desava jer imam iskustva s tim istim simptomima pa pretpostavljam da je anksioznost, sve vise ljudi ima problema s tim.

  • Upvote (+1) 1

~~

Link to comment
Share on other sites

+1 , ja sam imao bas los period koji je trajao godinu dana kada sam imao gomilu random zdravstvenih "tegoba" i "simptoma". Samo sam malo hipohondar pa tek 300 evra i 10 pregleda kasnije sam postao uveren da je stvarno lobanjica pukla. Poradis malo na tome, resis/pokusas da resis RL stvari koje ti cuce u glavi i ko nov si.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Zveknuo me bluetooth zvučnik pre nekog vremena u koleno i napravio mi modricu i onda je vremenom prestalo da boli i nema modrice, ali sad me boli koleno kad nešto duže hodam a ima tome već preko mesec dana. i to boli solidno tako da modifikujem pritisak noge i stopala da bih kompenzovao, a onda ostaje polu-bol x sati nakon hodanja.

 

jel da brinem ili će prosto proces oporavka trajati duže?

Link to comment
Share on other sites

Zveknuo me bluetooth zvučnik pre nekog vremena u koleno i napravio mi modricu i onda je vremenom prestalo da boli i nema modrice, ali sad me boli koleno kad nešto duže hodam a ima tome već preko mesec dana. i to boli solidno tako da modifikujem pritisak noge i stopala da bih kompenzovao, a onda ostaje polu-bol x sati nakon hodanja.

 

jel da brinem ili će prosto proces oporavka trajati duže?

 

verovatno je ovo drugo, pogotovu ako je povreda samo taj udarac, a ne neko izvrtanje kolena...mada sa tim ortopedskim stvarima covek nekad nije siguran cak i sa snimkom

 

to zaista moze biti od umora ili anksioznosti.

 

nejebica? :tf:

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

verovatno je ovo drugo, pogotovu ako je povreda samo taj udarac, a ne neko izvrtanje kolena...mada sa tim ortopedskim stvarima covek nekad nije siguran cak i sa snimkom

 

 

nejebica? :tf:

 

pa ništa ajd' sačekaću još neko vreme - fora je da me ne smara prilikom vežbanja ili prilikom sedenja, ležanja, čak ni kratkog hoda. ali čim duže hodam kreće da me boli, posebno sad kad je 'ladno napolju. 

 

a kad me zveknuo zvučnik nije delovalo strašno :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...